Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva. A Wr és a Cr Üzemórás gépek! Megbízhatóságra szerintem nagyon ott van a Husky nem szokott baja lenni bírja a nyúzást.
Sziasztok,

Nézegettem 125 ös motorok között és érdekelne, hogy a wr 125 ös az üzemórás motor.e vagy sem, illetve mennyire megbízható stb egy aprilia rx 125 höz képest
Valaki tudna nekem te400, 410 oldaltámaszának felfogatásáról képet küldeni?! És a felfogató szemtől mérve a hosszát megmérni! Előre is köszi!
szép ára van.... használt hengerszett meg rizikós...

de akkor már szelepek cseréje, csapágyak,.. ajajjj
Szia,

Én őket ajánlanám, eddig nem találkoztam olcsóbb forrással. http://motoroswebaruhaz.hu/sho...

Te magad cseréled? Laci
Ez tuti?:D
Akkor mi lehetett az ami ott volt? vagyis hogyan került bele?
Mert az inkább olajnak tűnt mint lerakódásból adódó dolognak.
szervusztok!

Te 610.

Kérdésem lenne a típussal kapcsolatban. Hol vegyek bele új dugattyút?
nagyon az elején vagyok, ismerkedem a márkával, segítséget szeretnék kérni szerelésben, alkatrész rendelésben. Köszönöm.
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy hol tudok Husqvarna TE 610-hez 96-os kuplung bowdent rendelni,esetleg ha valakinek van elfekvőben engem érdekelne előre is köszi!
Sziasztok!

Keresek Husqvi endurót négyüteműt
szevasz igazából a husqinak van egy sajátságos járása,(motorüzem) ami miatt személyesen egy "vájt fülüvel kéne megnézned a motort
Szevasztok!
Szeretnék segítséget kérni Tőletek, mint tapasztalt pilótáktól és Husqvarna supermotosoktól. Kitaláltam, hogy szeretnék egy supermotot, és elém sodort az élet egy 2005-ös SM610-et. Még a régi kasznis, de 2008-as honi forgalomba helyezés és még a gyári gumik vannak rajta , valós kevés km-vel. Mit nézzek meg vásárlásnál? Mi a gyengéje? Milyen a futóműve? Van-e típushibája?
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Széles utat!
Szeva! Oda nem kell bele külön olaj! Én amikor meg takarítottam a nyelvet 1-2 csepp olajjal tettem vissza semmi mást nem kell olajozni.
Sziasztok!
Te 400-ba kellene központi teló! Valaki nem tud esetleg? Nem tudja valaki h te 350esé jó e bele?
Hi!
Találtam egy linket, amin vezérműlánc patentszemet?! láthatunk?
http://m.gumtree.com.au/v?adId...
Lehet ezt így? Sorry, ha hülyeséget kérdezek nem egy "darabból" van a lánc?
Epekedve várom az infókat az előző hsz-emre. Lacc
Sziasztok :D
Újra kérdésem van, még nincs kész a motorom de alakul:D
WRE 125nél, ahol a power mechanika van, tehát magán a hengeren oda kell valamilyen olaj? Mert ahogy néztem, ott rendesen tömítve van minden. Ha kell bele olaj akkor milyen? hogyan töltsem föl?

Volt benne valami lötty de nem tudtam eldönteni róla hogy az most mi is lenne igazából.
Üdv a klubban!
Sziasztok! Egy kis infót szeretnék kérni, 94es évjáratú Te610 gépemhez. Nemrég vettem meg, már azóta szól benne a vezérműlánc. Még nem vészes, de inkább kicserélném, mert zavar. Mit kell ilyenkor megvennem? Az autószerelő cimbi csinálja majd, de Husvárnát még nem szerelt. Megpróbálom én körbejárni a témát és ehhez számítanék a Ti tapasztalataitokra is. Ki lehet-e cserélni a hengerfej levétele nélkül? Ha nem, akkor ki kell-e venni a blokkot vagy ott a helyén megoldható a szerelés? Vegyek vezetőt is vagy csak a láncot? A helyi üzletben 7ezret mondtak a láncra és van raktáron, elfogadható ár ugye?
Minden más jó a motoron, max egy váltókart kéne szerválnom rá. Ha esetleg van akinek kallódik egy jó állapotú rávaló akkor ne tartsa magában az infót!
Várom a válaszokat, melyeket előre is köszönök!
Száraz utat, nedves pinát! Laci
Meg tudná nekem valaki mondani,hogy ennek a fesszabályzónak melyik lábára mit kellene kötni,kicsit szét van buherálva a motorom villamossága.
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy mi a véleményetek 2003-as Tc 610-ről!
http://motoroswebaruhaz.hu/spd... Tessék! Itt van a te méreted. Ugyan akkora kell bele mint a 610-be :)
Van! Egy fém szűrő. Henger alakú. A gyújtás dekninél találod meg. :)
Hello!
vélemény érdekelne a husqvarna te410-ről érdemes ilyen mocit venni?mennyire szerviz igényes?
Sziasztok. 1986 körüli elöl tárcsás Hqv cr 500-hoz keresek mindenféle alkatrészt!
Köszi.
totrobert@citromail.hu
nekem a 610-be kell ekkora, meg pont ilyen