Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pár darab Repair Manual.
Sziasztok! Vettem elvileg egy 2000 évjáratú te 410-est. Levegőszűrőt szeretnék benne cserélni, de amiket találtam nem is hasonlít rá(fele akkorák mint ami az enyémben van). Képek alapján hátha tudna valaki segíteni mi is lehet a baj. Egyébként milyen olaj és mennyi kéne bele? Előre is köszönöm.
hali
2008-as smr 510 -hez is linkelnétek egy szerviz pakkot?
robantot rajzok is vannak benne?
nekem innen nem igazán jött le a service manual csak anyit kéne le írnod hogy van vagy nincs benne olaj szűrő :)
Mazsy, olvasgass egy kicsit lefekvés előtt!
http://www.2shared.com/documen...
esetleg még annyit meg tud nekem mondani valaki hogy hol van a 98-as husky te610 ben az olaj szűrő vagy van benn egyáltalán? :)
Rendben koszonom :)
10w-40 félszintetikus (Castrol vagy Motul....) és 1.7 liter kell a blokkba :)
sziasztok
egyik haveromnak sikerült szereznie egy 98-as husky te610-et arra lennék kíváncsi milyen sűrűségű olaj kell bele és esetleg ti mit ajánltok bele.
sziasztok!

tc te társak figyelem,ha megfordult már a fejetekben milyen lehet egy fasza sm,és most nem csak a kerekek,fékek,hanem komplett futóműről van szó,,tehát egy igazi smr tulajdonos(ok) lehettek.
2008 510 smr komplett futómű csere érdekel tc vagy te futóműre!
értékegyeztetésel
Köszönöm!
Lehet,hogy inkább gyertyánál,vagy a lendkerék reteszénél lesz a probléma.
Esetleg náluk érdeklődj,hátha.http://www.kepesmotor.hu/motor...
Megmértem a löket 78mm,egyébként tényleg nem olyan a blokkom,mint amiket feltöltöttél.
így néz ki a régi blokk, a vízpumpa is máshogy van, ez egy 87"-es 510-es
ezzel a blokkal, 510-est nem csináltak gyárilag, tehát az 510-es blokk máshogy néz ki
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valakinek van-e elfekvőben egy 1998-as Husqvarna TE 610-es főtengely ez még a bal berúgós nem olajpumpás blokk. Előre is köszönöm válaszotok!
Üdv.: Norbi

norbicr250@hotmail.com
Köszi a hozzászólást.Valóban csak egy mágneses fém szűrő van benne,eldobható nincs.Megmérem a löketét,a Husqvarna racing-től
azt az infót kaptam,hogy 510 vagy 610,löket illetve dugattyú átmérő alapján meg tudják mondani,csak lusta vagyok lebontani az oldalidomot,a tankot,hogy hozzáférhessek a gyertyához,meg egyáltalán meg tudom-e sima mélységmérővel mérni?
szevasz, ez a régi "centrifugál kenésű blokk, tehát nincs benne olajpumpa meg szűrő, kívülről nézve vagy 350-es vagy 610-es szerintem
Írtam a Husqvarnának a motorommal kapcsolatban,a vázam az tuti 1989-es te510,csak a blokkról nem tudták pontosan megmondani,hogy milyen teszek fel pár képet,biztosan van itt a fórumon sokat látott emberke aki megtudja mondani,mi van a gépemben.
Egyébként még tanulom ezt a 2 ütemű megoldást :) Már látom, hogy ez csak váltóolaj... Mellesleg most valamelyik nap párszáz méter után leállt és nem is indul újra... Betolással sem, rúgással meg pár robbanás után leáll. Egyszer még elindult kicsit, de iszonyatosan hörgött, lehet, hogy túl sokat vagy keveset kapott a keverékbe vmit, most darabokban az egész karb... kitisztitom az egész rendszert, meglátom változik e vmi...
De sokat sziv mindenki ezzel a géppel... nekem is csinált hasonlót csak nekem 2esben, ha visszavettem a gázt és megint húztam neki, ment rendesen, csinálta ezt egy párszor, de elmúlt magától... Most épp az egész nem indul úgy ahogy van, szal nem is fogja egy darabig
Üdv!
Van 2004-es tc 450 cross motorom,ehhez keresek balos hűtőt,kormányt, hátsó láb fékkart+munkahengert és kuplngongot !
Vagy cserélném rekuse sport kuplungomat,régi hagyományosra!
Terepezni nem igen jó.de pályán hibátlan
http://www.youtube.com/watch?v...
Segítséget előre is köszönöm !
Sziasztok ! olyan problémám lenne hogy van egy Husqvarna sm 125-öm 2005-ös évjárat.... még bennne van a fojtás minden "gyárii" nem lett még sohasem hozzányúlva a blokkjához... és ma éppen minden előzetes dolog nélkül .. elkezdtem egyesbe gyorsítani ... és hirtelenelveszett a hajtás, olyan érzésvolt mintha bekattant volna üresbe... de mellette nagyon hangos zörej a blokkból ha beindítom .. nem is indítgattam nehogy valami +probléma legyen ... sebességeket pedig veszi ... így nem beindítva .. levettem az olajdeknit semmi olyat nem láttam ami akadályozná a motor működését.... "biztosan bentébb van a baj :/ " hátha valaki már járt így ... valami ötlet segítség... ! megköszöném !