Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

semennyire
egy 17 éves motortól milyen csodát vársz? olyantól ami fasza izmos és kb mindenki egykerekezik meg gokartpályán(tesukó parkoló) tiltásig pörgeti?
mielőtt megveszed hívd fel a forgalmazót és kérdezz rá hogy van-e hozzá még alkatrész(elég viharos a husky múltja)
Sziasztok! Motorvásárlás előtt vagyok és a kiszemelt egy SM 610 (2000) lenne. Főleg a gyakori műszaki hibák érdekelnének (nem használatból eredő kopások, elhasználódás stb). Mennyire vehetem biztosra hogy ha elindulok, akkor nem utánfutón jutok haza?
Hello!
Valakinek nincs fesz szabályzója? Te610-hez kellene
Köszi!Megtaláltam az elérhetőséget.
Köszi!Hogy tudnám én elérni?
Szia!

Nem tudom, hogy Széll Imre dolgozik e még Kisújszálláson, amennyiben igen érdemes megkeresned.
Sziasztok!Jász-Nagykun-Szolnok megyében tud valaki jó szerelőt,aki megbízható.Gyújtást karburátort kéne állítani,össze hangolni.Vagy aki hasznos jó tanáccsal el tudna látni.
Köszi !Jenci!!
Sziasztok.
Eladó szeretett 25 KW-os motorom.

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/er-6f/kawasaki_er-6f_25kw_35kw-11460039
Sziasztok husqwarna tr650 hez keresek hátsó rugóstagot vagy ha tudtok esetleg olyat amivel megeggyezik a mérete előre is köszönöm.
Szia mxon.hu
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy nem-e tud valaki Husqvarna SM610S-hez 800058541 cikkszámú vezérműláncot? A legjobb az lenne, ha Magyaroszágról lehetne rendelni.
Választ előre is köszönöm!
mxon.hu - a magyarországi Husqvarna képviselet.
Sziasztok! Kérdésem lenne ,hogy honnan szoktatok rendelni alkatrészeket ahol minden meg is található ?
Gyári hátsó làbbtartó Husky 450 sm re ! Vagy bármire! 5500ft Hátsó farok idom 1500 Ft!
Eladó Te vagy Tc 250 Akra titán leömlő! Új! 12500 Ft! 20/3764636
köszi a segítséget
ez a 95ös évjárat, az újabban (98tól) már a jobb oldaln elől van a papír szűrő mint a 450eseken
ennél a típusnál a fékpedál mögött ahol az a fekete cső megy blokkba ott van valami szűrő
nem tudom ebbe van-e papír szűrő, a régi kacatokban van amelyikbe nem tettek mert olyan sűrűn cserélni kellett az olajat hogy nem volt értelme
Üdv mindenkinek egy kis segítséget kérnék a nem rég vettem egy Husqvarna te 410-es 2000-es évjáratú gépet és nem tudom hol van az olajszűrője. a képen látható modell az: kösz a segítséget!
Idő közben én is rátaláltam erre, köszi a segítséged :D
Sziasztok! Kis segtítség kellene. Lassan megszerezem az A korlátlan jogsit és egy Husky 610Sm-et szemeltem ki. Első motor lenne tudnátok pár dolgot írni róla ? Megbízhatóság, szervízigény és hogy alkatrész mennyire nehezen beszerezhető hozzá ? Meg persze hogy ajánlanátok e első motoronak :D
A TPS-t pedig így tudod ellenőrizni:
Na szóval, akkor az előző hsz-emet vedd semmisnek.
Karburátoros motoroknál a tps tudtommal csak az előgyújtást szabályozza. Szóval vagy azzal lesz a gond vagy a keverék nem jó, tehát a karburátorral van valami. Ha melegszik, akkor talán túl szegény, de a magas fogyasztás az ellenkezőjére enged következtetni. Szóval passz. El kéne vinni valakihez, aki jártas a karburátorok beállításában.
Húha most látom, hogy karburátoros? Akkor viszont ugrott a diagnosztika.
Én mindenképp rákötném diagnosztikára és kalibrálnám a tps-t, illetve az alapjárati keveréket is beállítanám. Sajna elég messze laksz, pedig tudnék segíteni. Ha netán mégis Pesten járnál a motorral, akkor írj.
Esetleg csinálhatsz magadnak diagnosztikai kábelt, szívesen segítek abban is. Kis segítség itt. És itt.
http://youtu.be/AOt0x9j6H2Q;feature=youtu.be
Ime a probléma: finoman gázt adva ilyen egyenetlenül jár. Eddig se lehetett vele finoman járni akármennyire próbáltam finoman gázt adni, mindig rántott, de mióta szétkaptam a karbit és levettem a tps-t (nyilván nem is sikerült visszarakni pont abban a pozícióban ) csak rosszabb lett. Illetve korábbi tapasztalataim alapján még sokat is eszik, mint ami a reális lenne, mellé melegszik is. Hogyan tudnám kimérni, hogy működik e tps, illetve beállítani is mi alapján kellene ?