Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Érdeklődnék hogy hol lehetne venni Husqvarna TE 410-re idomszettet. évjáratot pontosan nem tudom, de kb 1998-as. És az újabb idomszettek jók lehetnek rá?
Hali!
Adott egy kehin flat cr (sm610) mire jó rajta a tps szenzor? Miért jó az nekünk, hogy van rajta, leszdésével elállíthatok valamit ,ha nem ugyan olyan pozícióban rakom vissza?
Még annyi segítség kellene, hogy akinek volt már dolga ilyen blokkal, legyen szíves árulja el, hogy a képen látható 29-es számú alátét mekkora, mert az az én blokkomból kifelejtődött vagy én nem tudom mit csináltak vele előzőleg. Azért sem tudom a méretét, mert a service manual pontosan 8 méretet említ és sehol sem látom azt, hogy mégis mi dönti el, hogy milyen vastag kell oda. Köszönöm!
Köszi! Azóta megszereztem a dolgokat. Egy barátom beszélt már vele, és szerinte a fura szó elég diplomata megfogalmazás.
Bencsik Attila(krosszmotorok.hu), vagy a domaszéki husky forgalmazó
A Bencsik előtt vegyél be egy xanaxot, jó gyerek csak fura
Sziasztok!

Még mindig szívok, úgyhogy segítségeteket szeretném kérni, mégpedig szükségem lenne az alábbi képeken látható váltó alkatrészekre, husqvarna wcx 250, '96-os évjáratú motoromhoz. Az egyes sebességfokozat két fogaskerekéről és az oda tartozó léptetővilláról volna szó, mert sajnos az enyémek kopottak, ezért pedig szétkapcsolgat. Ha esetleg lenne valakinek elfekvőben vagy tudja hol keressem, ne tartsa magában az infót!
Hálás köszönetem a segítségetekért előre is!

Kellemes húsvéti ünnepeket!
Sziasztok Husy tulajok. Ma megyek megnézni egy wr 250-est. elvileg 2003as, de a blokk bal felén 2 vízcső van, és nagyon úgy néz ki a henger hogy 360as. valaki tudna segíteni, kideríteni hogy tudom ?
oti007 sikerült normálisabbat venned vagy ugyan az a ragasztott ? a másik kérdés honnan szermányoltad ? :)
Végülis nem lehetetlen. Ami a vez. láncot illeti. Azért 4ezernél többet szokott bírni. De a külföldi fórumokon panaszkodtak hasonló futás esetén is nyúlásra szóval sajnos előfordulhat.
Persze csak feltételezés, de azzal a gumikkal van szerelve amivel kijött a gyárból, a tárcsák is olyanok mit amivel csak 3x fékeztek, kis túlzással, csavarfejek is érintetlenek voltak. Műszaki se volt rajta 2010 óta, állítólag csak garázsban állt, néha kerültek vele egy két kört, majd eladás előtt kapott egy szervizt. Vakul persze nem hiszek benne, hogy ennyi, hisz Magyarországon vagyunk. Minden esetre meg van rá az esély, én úgy gondolom.
Jellemző a 610-eseknél a vezérmű lánc nyúlása. Jellemzően 10-15e km-t bírnak csak. Ha jól tudom nagyrészt a láncfeszítő kialakítása a fő okozója ennek, legalábbis a külföldi fórumokon erről írnak.
Ami a 4 ezres futást illeti, én nem sokat adnék rá. Esetleg ha valami beragadt példányról van szó ami évekig állt a raktárban vagy ilyesmi.
honnan tudod biztosra hogy 4 ezret ment 11év alatt?
pl haver 2008as drz sm szettjén még a gyári szinte kopásmentes gumi van......mert nem avval használja
Találkozott már valaki 610-nél (2006) idő előtti vez.lánc megnyúlással ? Meglepődve tapasztaltam, hogy 4ezret futott (gumik, tárcsák állapota igazolja) motoromban a vez.lánc csere érett.
Mennyi szokott lenni egy lánc ?
Eladó 450 R motorom! Üzemképtelen!! 325000 ezer!
Ez eggy 2004es gép na most nem tudom hogy jó e bele az fcr 41 . Elvileg ezzel a mikunival szerelték össze de alkatrészt nem nagyon találok hozzá
a te450ben fcr41 volt
sajna szörnyen drága egy dolog
Sziasztok ! A Tc 450 be mikuni karbi van de lecserélném Fcr re . Kérdèsem az lenne hogy az Fcr ből milyen lenne jó hozzá ? Sajna fingom sincs hogy melyik milyen de annyi biztos hogy a Mikunim szét van kopva a tolattyú . A fúvókákat nem lehet kiszedni . Most szedtük ki és nem nagyon szeretnèk vele foglalkozni
Sziasztok! A 2008 as wre-k (piros fekete feherek) powerszelepesek vagy injektirosak? Vagy mi az az elektronika a karburatoron.
TE300-at kerget valaki, érdekelne a véleménye. 300as 2T enduróban gondolkozom, és hát van választék bőven, KTM, Gasgas, de a TE300 különösen tetszik és sajna nincs senkinek akit ismerek.
Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy Husqvarna Te 310 2009-es évjáratú motort. Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel a modellel kapcsolatban? Amit eddig tudok róla, hogy brembo fékek, elől marzocchi telók, hátul sachs, magura hidraulikus kuplung, 105 óra a blokkban. Köszi előre is a segítséget!
Tudom késő bánat, de elvileg van utángyártott kb. fele ennyiért.
Itt. Én a főtengely jeladót is tőlük rendeltem. Bocs a dupla postért.
Azt már én is cseréltem egyszer... a jó öreg Kokusan Denki...
nekem is a japó fh jeladó szart be szóval no para, nem a husky a szar......
A legszomorúbb az egészben, hogy még csak nem is olasz alkatrészről van szó, hanem japánról. Tudnak azért ők is szart gyártani....
Sajnos most vettem lendkereket te610e 06 . 107 e ft volt az ára ...... fuk :) Típus hiba , bontott nincs mert mindbe el van repedve vagy leválva a mágnes . Úgyhogy jól esett . ;)