Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez így már elég cifra, ha van adatlap akkor a rendszerben is benne kell lennie ha csak nem annyira kamu volt a vizsga, hogy csak egy adatlapot csináltak a sufniban, de ha nem kamu akkor igen nagyot hibázott a vizsgahely főleg mert be kellett volna írni a forgalmiba a vizsgát hisz hely mint állat és idéntől már matrica sem kell a rendszámra, ez elég érthetetlen.
Ennél több hely nem hinnem ,h lehet. Elvileg nem regisztrálták a műszakit vagy valami ilyesmi,nem akarok hülyeséget mondani.
Ja, jan. 1.-től ingyenes.
30 nap van rá.
Ezért 10 rugót fizettem, persze tényleg kell rajta vizsgának lenni.
Be volt telve a forgalmid, hogy nem jegyezték bele?
A vizsga igazoló papírral ilyenkor igazolhatod (ha jól tudom meghatározott ideig), de forgalmit kell cserélni.
Azért elég lusta vagy, hogy eddig nem mentél be egy okmányba és 10 perc alatt 6 pénzért kicserélték volna a forgalmid.
Sziasztok! Szerintetek várható büntetés abban az esetben, ha nincs beírva+pecsételve a műszaki érvényessége a forgalmiban és igazoltatáskor lekért adatok szerint is azt mondták, hogy nincs rajta műszaki (közben másik helyről is le akarták kérni az érvényességet,de azt mondta a rendőr hogy nem dolgozik a kolléga vagy nem érik el,nem tudom már pontosan). Én mondtam hogy 2 hónapja volt meghatalmazással műszakin és meg van minden igazoló lap, amin az áll''következő időszakos vizsgálat időpontja/műszaki érvényesség időtartamának vége 2018.01.07'' nkh pecsét vizsgabiztos aláírás stb stb.....persze ez nem volt nállam.. És feljelentettek. Telefonszámot kért és ha behívnak meg kell jelenjek gondolom ezekkel a papírokkal.
blokkszámot hogy kell átíratni a forgalmiban?
adva van egy motor amive szétment a váltó, van benne egy másik blokk(a szar blokk is megvan)
semmi papír nincs a blokkról
eredetvizsás ha azt a blokkszámot írja be ami most benne van akkor az lesz a forgalmiban? vagy kellene valami papír róla?
Srácok itt kicsit sokat gyomláltatok. Köszönöm a hozzászólásokat. Szerintem büntetendő ha valaki letölt egy személyről képet és megszerkeszti gúnyolódás céljából, legalábbis nekem az értékrendembe ez nem fér bele. Az MMM-en is lehettek volna arcképek, de pont ezért kihagytuk.
Tudtommal ha internetre feltöltesz egy képet, mondjuk magadról és az nem jogvédett, akkor bárki letöltheti és felteheti máshova, akár mém formájában is. A fenyegetőzésre van paragrafus. Legsúlyosabb esetben 2 évig terjedő szabadságvesztéssel is büntethető, ez azonban nem jellemző. Általában pénzbírság, vagy közmunka szokott lenni. Ha feljelentésen gondolkozik valaki, több, és biztos alapokon álló bizonyítékok kellenek, akár személyi tanú vagy telefonhívások, üzenetek. Ha magadra haragítottad józsi bácsit a szomszédban és vérben úszó szemekkel átkiabál hogy megdöglőőő gecii, azzal sokat nem tudsz kezdeni.
Aki facebookról leszed egy képet rólam és ide felteszi montázsban azzal mit lehet csinálni?
Sziasztok!

Aki neten keresztül fenyegetőzik az milyen ember? Van a jogban erre valami, vagy csak szimplán könyveljük el idiótának?
csak tapasztalatból mondom,igaz az csak egy etz 250 volt semmi extra.odavertem az alját,kicsit megharapta a szikla széle.mivel blokk házat nem találtam akkor,szétszed javíttat--gépműhely,ott vonalba fúrták az egész kócerájt(nem kellett sokat utána menni) visszaperselyezték a fészkeket és lehetett összelegózni újból.Ez mondjuk egy japcsi gépnél erősen pénzbe kerülő sztori,de ha már eljutok oda hogy megtaknyoltassam azt a rohadt blokkot ez a minimum hogy megnézetem egy gépműhellyel,főnök minden oké? aztán ha ráadják az áldást lehet összerakni,így most egy másik tag szopik mert egy kókler barom rakta össze...
Egy hatalmas zsákbamacska. De ezt a blokkhegesztgetést sem értem, normális ember ilyet nem tesz, csak amelyik azt mondja: ósszeálljon annyira, hogy el tudja adni aztán szrik rá! A hegesztésnél görbül feszül vetemedik a hegesztett rész, soha nem lehet a régi szintre hozni, főleg az alumíniumot, és hogy ugyanolyan ötvözetű varratot sem lehet készíteni. Hogy néz az ilyen a másik ember szemébe utána? Cigány mentalitás! Ha veszel blokkot jól nézd meg kitől!
Pontosan így volt ahogy mondod szeretem az ilyen nagyokosokat, de ez már csak az én véleményem
Hali! Annyi volt, hogy utolsó 1-2 ezer km-en ha bemelegedett néha egy egy pillanatra nem volt olajnyomásom, de tényleg csak ritkán jött elő, gondoltam lehet nem faxa az olaj mivel azelőtt cseréltem nemrég, de majd lecserélem. Aztán minden előjel nélkül megállt a motor a lámpánál, nagy nehezen tekerte tekerte, de csak beindult igen a következő lámpáig. Hiába próbáltam leszívta az aksit igen hamar és ami furcsa volt be sem lehetett tolni. Hazavittük aksi csere hibátlanul indul minden okés megörültem aztán go. Mire elérte az üzemi hőfokot mintha bedarált volna valami és megint meg hallt a technika, de sajnos végleg. Szét van már bontva. Probléma, hogy annyira jól sikerült a hegesztés, hogy lassan nyalta csak el a főtengelycsapágyat, forgattyúsházat, majd ennek következtében az egyik vezérműtengely alig kapott olajat így az is ki lett nyírva. Nem tudom, hogy akarták megcsinálni, de nem jött össze úgy, hogy ne feszüljön semmi. Remélem más ennyire nem fog belenyúlni
Hogyne tudnál a kisebbség örül majd neki te meg veszel másikat, azért 1 ilyen javítást nem igazán lehet kívülről sem láthatatlanná tenni de biztos olcsóbb volt mint a többi hirdetett és e miatt az örömtől romlott a látásod persze ha tudod mit is kell nézni! Azért majd most is a legolcsóbb bontott blokkot keresd az lesz a legjobb vétel
No igen, gondolom , le volt festve vastagon, csak az oldaldekli leszedésével látszott volna, hogy baj van, nagy! De nem értem mi romlott el, mert az a 10 000 km jó pár óra működést jelent, számításom szerint legalább 130-1501 óra, és miben kezdett jelentkezni, hogy baj lesz , vagy már az is van? Majd írd meg légy szíves ha szétszedtétek , mi lehetett, okulásul.
Kívülről nem igen mondtad volna meg, hogy hegesztve volt és szerintem bele sem lehet látni, semmi baja nem volt pöcc röff indult, 10ezret bírt aztán kapufa.
Elteheted emlékbe, hogy ha ránézel mindig eszedbe jut hogy marhaságot csináltál.
Tanulópénz.
Blokkcserés az tuti, csak érdeklődök nem-e lehet vele kezdeni valamit...
hali
csak egy ötlet, kérdezd meg a Hondát mennyi lenne egy gyári fojtás,
illetve hogy elfogadja e Kpm, biztosítás és adó miatt még jól is járhatsz!
Figu