Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem termeli, csak eszi a gázolajat.... mentünk mar motorosok is vele heten, amukor a madárkórháznak vittünk rengeteg kotszert stb. Együtt fizettük az üzemanyagot. Uennyit evett... ok sem akartak elhinni, de ez van ennyi...
Nekem nem fájt, hogy vetített kicsit, lehet mozigépész akart lenni kiskorában, nem Ő volt az első, meg az utolsó sem akinek szinte termelte a kocsija a benyát
Az a te bajod....
én is beszéltem már egytulajos büszke ladással, neki akkor 4-et evett az ezerkettese lehet 2 hengerrel járt...
.... vett...
Meg a tesomnal van, mert egy lakást kiadni és elkérte, ezzel viszik a bútorokat, stb... utána majd eladom de lehet megtartom, csak azért, hogy téged idegesitselek...
Eccer add ma el hogy nelegyen egytulajos mert kivagyok mar tole.
Leszarom a katalógus adatokat, az auto lassan 22 éve egy tulajos
A végén még kiderül, hogy egyes járművek a gyári adatokat meghazudtoló fogyasztásokat produkálnak, csinált ilyet a vw is, de ők kevesebbet írtak a toyota ezek szerint meg többet
https://katalogus.hasznaltauto.hu/toyota/hiace_2.4_d_glass_van-56894
Simán.... közúton 80-105 között van használva. Termelő auto, sokszorosan vissza termelte az arat, ma mar nyugdíjas. Első tulaj kapott két új akksit most mert megérdemli soha semmi baj nem volt vele, kívül belül szép, nem füstöl stb.
mint a népítéletben is írtam a legjobb fogyasztásom 9,2-ő volt vele, de ahogy én forgattam a 10,5-et bekérte. Nem tudom hogy a fenébe mentek 8 literrel vele én ha mérni akartam a fogyasztást mindig ugyanannál a kútnál, ugyanannál a kútfejnél tankoltam egy kattanásig. osztani meg tudtam számológéppel Azt a fogyasztást amit írsz a d4d-ből hozom ki
A vigyorgó opel "úgy hallottam" GINÓ tehát mástól szerzett információk alapján mint ahogy perfekt oroszul sem az anyám hasámba születtem hanem az ismereteket mástól szereztem GINÓ tehát úgy hallottam, hogy 6 lityi körül elvegetál Alátámasztani nem tudom de olyan mondta aki ilyen autót használt akkortájt
8-8,5l-el elmegy... akár 8 személlyel is... a vivaro ezek szerint 4-t fogyaszt
Itt a dög 99-es volt. Amit ezzel lehetett azt nem hívjuk autózásnak
citroenem nem volt attól egyenlőre megkímélt a jóisten bár aszondogatják ami nem simenszes az vállalható
Azt én írtam itt https://nepitelet.hu/autok/toy...
a 4-ik hájeszomat nyüstölöm de a 75 lovas 2,4-est nem szerettem 3 évig korbácsolta az idegem a nem létező menetteljesítmény és a zaj nem kárpótólt az igénytelenségéért
a fogyasztás akár mindegy is lehetne de mondjuk ha azt nézzük, hogy két 1.9-es cdi vivaró elfutott volna ennek a gázolajával kényelmesebben és gyorsabban hát....

Vagyok... az volt mar hogy a 2.4 szivi d hiace szar? Mert az is van nekem... ‘97 makulátlan
A citroenről vélemény?
Ford volt?
az ájvekó köccsönbe vót amikor a masztit csinálták
Na erre az autóra tudok úgy gondolni mint egy jó alap. ezt tökéletesítgetném ezzel csaptam egy 10-est sajnos pakolva
Csak nem ami ennek a motorja egy kótvány 2,3-as 5 gangos fos. Üresen mint egy rakéta két tonnánál a robur kihívás
6 gangos 3 ezres alakul mentem vele csak 12 lityi
2017 fényképeim nincsenek meg Pedig még videjóm is volt róla bérelt volt a lelkem
kicsit megpakoltad ült mint a fene
boxer 1 évig volt pont ugyanazokkal a hibákkal mint a master (üresen ezek az autók rohadt jól mennek
őz elütés 90-nél
az a pár műanyag szar került 150 ezerbe 12 évvel ezelőtt
A kettő között csak annyi a "hajszálni" különbség, hogy én az igazat/valóságot.....te pedig a magadét írod! Suszter vs. kaptafa....tudod.
Na és melyik az a motor, szerinted? (merthogy nincs is a Ford-nak olyan ccm.es motorja, amik abban vannak)
Szerintem pont magadról mondtál ismét véleményt.
Tudod, én benne dolgozom közel 30 éve benne dolgozom....Ahogyan írtam korábban, amilyen "merítésed", rálátásod van a dologra....az pont egy felhasználó/user/laikus szint.
De nincs is ezzel baj, viszont akkor ne állíts olyan dolgokat, amiket és amikről azt hiszed tudsz mindent.
Az meg különösen tetszik, hogy te okostojásozol le engem!
Szomorú ezt bevallani de én minden autót utálok Életem szerves részét képezi és mégsem gyártottak egy olyan autót amire ki merném jelenteni, hogy na EZ AZ az autó
Szerintem ha saját magam 20 típusból összerakathatnék egy áruszállítót mindegyiknek az előnyével ötvözve abból is csak egy szar jönne ki
óra szerint 160-at mentem vele végre a lendülettel nem volt baj