Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neki csak a neve! A többinek pedig születésileg!
Itt van mindjárt egy....
Az nagyobb baj, hogy sokaknak nem kell pia, hogy tompák legyenek.
Aki nem akarja , hogy meglegyen dugva az ne menjen a kupiba!! Pedig ez roppant egyszerű!! Egyszer a bányánál mentőszolgálatban voltam. Reggel 7 kor megittuk a felest! 8-kor meg a reggeli után a pohár sert . Aztán én kimentem füvet nyírni pihenésképpen. 10 órakor ellenőrzés szonda! Mindenkinek , az 5 főből 4-nek színesedett csak nekem nem! A négyek bandáját azonnal kivették a szolgálattól és hazaküldték, később tudtam meg, hogy a cégtől is.. Amikor elmenőben voltak kérdem tőlük , hogy mi a fszt csináltak? Kiderült ők még egy felest és egy sört reggeli után leküldtek.
Nem tudom , hogy sokan miért szeretik , ha tompák?!
Egy idősebb falusi hapsi tavaly ment estefelé autóval,egy rendőrautó megelőzte és látták,hogy nincs bekapcsolva az öv neki...
Villogó,lemeszelés... Hapsikám munkásruhában,ahogy a kertben dolgozott.... Rendőr kérdezi:-Bácsikám,alkoholt nem fogyasztott?-Dehogy nem,még reggel megittam 2felest meg egy sört,de az már rég kiment... Eredmény:öv 20ezer,alkoholos vezetés 200ezer+2év jogsi bevonás.... Na ez a malőr...Ha bekapcsolja az övet rá se basznak...Tanulság:ha valakinek vaj van a fején akkor legyen kurva szabályos
1ccer fenn 1ccer lenn.
Van aki fúj,aztán meg is szívja....
Nemrég volt ilyen velem is. délutánra mentem melóba kocsival, mivel kollégám nem jött aki vinni szokott. Vagy 15-20 sün mindkettő irányban a felezővonalon csak digi szondával a kezükben fújni kellett a legjobb az volt mikor egyik hölgyemény rá mutogatott messziről a kollégáinak ott ott a béjjemwés aztat kő! Jót röhögtem és fújtam.
Pár napja mentem Egerbe strandra autóval.Egyik faluban minden járművet félreállítottak mind2irányban. Volt ott vagy 10 rendőr. Egy kibaszott iratot nem kértek,csak bele kellett fújni a digitális szondába...Aztán go tovább! Márakinek....
Kizárt. Tudod szombat reggel kezdem a hetem, hétvégén meg mindig higyiszonda belépéskorszúrópróbaszerűen, nem lesz macskazsák. Ugye ezért is nem tudok menni utánatok mert délelőtt meló van. De úgy néz ki 24-én a véradásos találkozóra elgurulok tigrincshez.
Egészseggedre! Aztán nehogy botrányosan leittasodj, és az orcámmal kelljen pironkodnom miattad!!
Remélem azért komolyan figyelembe veszitek az itt folyó kiberakott komoly és tárgyszerű érveléseket!
Máshol is komoly témák folynak, tudod a hárombetűs!
Most olvasom,hogy milyen komoly jogi problémát boncolgattok...
Hát igen de +van a jó oldala is. fogyaszt6tok sörtét.
DE azért egy kissé az orcád pironkodni fog e-miatt az affér miatt ebben erősen reménykedem!!
Neked is Józsi! Holnap ablakossal megyek jön nejem is így ebben lesz lesz víz+venti.
Jó estét Isti!! Errefelé is felfrissültünk, most néztem 5 centi eső leesett hajnalban, és már csak a szél fúj, 50km/ óra körüli sebességgel! Reggel remek lesz a blokk hűtése!!
Hát nem bántam a hűvöst így is izzadtam mint a ló, most meg nyelem a sört. holnap meg re...
vettél volna rendes motort, akkor kevesebb lenne a szeviz, aztán olyan sok pénzed lenne benzinre hogy a kertet is avval locsolnád
Egy diliházi szökevény hantaboy az ellenfél?
Igen, ki is mondja ezt? Két buzi.
Tőled?dadogtál bassz...............
Neked pedig észérveket!