Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A partzilla biztos jobb is, szerintem az oemmotorparts elég drága, még lehet akár hivatalos kereskedőkkel is olcsóbban jössz ki. Én csak a robbantott ábrái miatt szeretem, mert tényleg minden alkatrész frankón fent van, cikkszámmal, sokszor méretekkel, mint itt is, úgyhogy kb. erre használom. És ráadásul ritkább típusok is fent vannak pl. 20 éves európai motorok, robogók, smkp.-k... Ilyenek a partzillán nincsenek. Nekem a lassan 20 éves Derbi Senda miatt érdekes ez főleg. De alkatrészt tuti nem fogok rendelni tőlük, olyan áraik vannak...
Sziasztok eladó a motorom ha valakit esetleg érdekelne privátban keressen köszönöm
Én majdnem minden nap megyek Újpesten az Árpád úton kifelé, de 13:45 csak pénteken fordulhatott elő. Egyébként 14:20, vagy 16:20 körül. Neon sisak, hátsó doboz. :)
A gumi pogacsak közül a belső akkor sem esett volna ki. Én már hagytam el de a belső bent marad tartja a dob felfogato lemeze
Elsőre sanszosnak gondoltam,hogy csak elveszett a csavar.Előfordul ilyen is.De a spirállal együtt az már tényleg lopcsikázás lehetett.
Egyenként tördelném el az ujjait az ilyennek kalapáccsal..
Én a partzillat jobban komálom, vagy Kawazsolti Pécs, Steelhorse motors
Köszi ezt az oldalt néztem én is :)
Igen szép, meg boldogabb lett egy km óra spirállal is az illető, bár gyanús, hogy az szakadt volt
Ezen az oldalon találtam méreteket is:
http://www.oemparts.eu/oem5.as...(EU)&Y=2004&L=KA-ER5-3&O=Muffler&F=KA-ER5-3_AE&L2=KA-ER5-3_AE
Az szép amúgy, hogy csak így elvitték...
Szia! Köszönöm, így már látom tényleg összetettebb a dolog. Meg is rendelem délután. Köszi!
Ez nem ilyen egyszerű- nézd a bontott ábrát- sok minden hiányzik- rendelj a Kawától újat- segítek.
Hiányzik-
csavar- anya- két gumi pogácsa és a dísz alátét!
Köszi Miki tesóm!
REmélem én is hogy most már nem jön semmi szar ezek után- nagy kő esett le a szívemről :
Ááá, most olvastam pont a sztoridat a Z fórumon, hát ez atomkirály... Mármint az, hogy csak ennyi baja volt. Amúgy esküszöm már pont túrtam itt a külföldi fórumokat neked, hátha tudok találni valami hasznosat, de ilyen sehol nincs, hogy csak úgy magától meghal az ECU, minden előzmény nélkül, a Z-n meg pláne sosincs vele baj, úgyhogy bennem is erős kétségek támadtak, hogy ez tényleg ECU hiba lenne... Bakker, még jó hogy nem vetted meg 400-ért.

Na, a lényeg hogy nincs vele gond, irány motorozni, ha nem hazudik a netes meteorológus, akkor a következő hetekben még napos, száraz időre lehet számítani, szóval motorra fel!
Sziasztok! Valaki meg tudja nekem mondani, hogy a képen lathato helyre mekkora csavar valo, metrikus menet stb.,a kipufogot tartja. Valakinek az auchan parkoloban jobban kellett mint nekem.
Elore is koszonom a valaszokat!
Na de jó, hogy nem sikerült néccáz' kilóért ECU-t venni! A hiba meg megmaradt volna....
Szerencsére megoldódott- a motor vissza tért az életbe.
Baxott szopatós hiba egy rejtet csati volt elkoszolódva tele vízzel a kábelkötegben. SZal KAwa lives again!
Le szokták fúrni a törőcsavar fejét.valahogy a szerviznek is le kell szednie ha cserélni kell vagy javítani
És hogy szeded szét ha a gyutikapcsoló hozzá van nem oldható csavarokkal a vázhoz rögzítve?
A zárakat miért kell cserélni?Immós a kulcs mint az autóknál?Még akkor is olcsóbb lehet átlamellázni a mostani zárakat az új kulcshoz.
Mindenesetre elég gáz a helyzet.
Bontott ecu szett kapható ezt legutoljára hagyjuk, ekkor komplett zarak cseréje stb, egész eleje szét szed még tanksapka stb is csere. Egy ilyen szett ára is kb 120 ezer ft.
Több körben eddig úgy tűnik. De mivel a szerelő is volt Z tulaj, és tapasztalatai szerint a Z 750 az egyik leg probléma mentesebb tipusa a Kawanak így még párszor neki fog szaladni hogy kiderítse nem e menthető a dolog. Immoj eladó kimerve stb, de gépre dugva semmi kommunikáció a Computerrel.
Nem a Kawa csinálja de szoros az összeköttetés velük. Eddig szerelő vs Z750S 0-1..
1000 %, hogy az ECU a hibás? Ha véletlenül veszel 400k-ért és nem az a rossz, akkor mi van?
(Magyarul Kawasaki márkaszerviz a megfelelő célműszerekkel állapította meg hogy az a rossz?)
Helló Fisi!
Sajnálom ami géppel történt. Nincs egyik bontóban se barátságosabb áron?