Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én köszönöm a cső mértet.Nekem is cserére szorul sajnos.A "profi szerelő aki restaurál,átépít mifacom lefelejtette a a csőről a bilincset cserébe olyan slagot mókolt fel ami menet közben hosszában repedt el.Ez marha jó vicc egy háromszáz km-nél járó tűz forró motornál.Blokkra és kipuffra. Elsőre becartam. De segített,hogy rigán és P20-on szocializálódtam.Mindent meg lehet hekkelni ezeken is.Kell egy marék szerszám.Alig kell a gyárit kiegészíteni.Ami kell az tapasztalat.Sajnos a mai új gépeknél ez már cart se ér.Úgy vannak kitalálva,hogy ne javítsd inkább VEGYÉL!
Akkor ezt írtam volna: Úgy rémlik, hogy 8mm, de nem vagyok benne biztos.
Amúgy meg jogos a felvetés: Miért nem méred le? Az a biztos.
Én is annyira emlékszem. Egy tolómérővel egyszerűen ellenőrizhető.
Nem lesz az nagy?
kicseréltem a keféket, meg kitakaritottam az inditót, most indit. de azé sanszos hogy gond lessz a szabadonfutóval, mert ha a kefe miatt lett volna az egyszerüen nem indit, nem csattog össze vissza. mindegy holnap tesztelem, ha jó megyünk hétvégén túrázni.
8mm
A benzincsöveket akarom lecserélni ki milyet ajánl és mi a belső mérete? Van itthon 5-s de az kicsi! Ha lehet átlátszót szeretnék!
Lesz még jó idő ne tojj be
Jön az utolsó hétvége a jóidövel. készülődtünk a túrára. Erre ma reggel Ernöke nem indul. vagyis az indító csattog kattog, de a motor nem indul. kivettem az indítót, a kefék tövig lekopva. de szerintem a csattogást a szabadonfutó okozhatja. Holnap teszek bele új keféket, aztán meglátjuk. Ha elment a szabadonfutó, az javítható vagy csere? mibe kerül? újban, bontottban? akkor egyelőre vége a szezonnak. kibirhatta volna még ezt a hétvégét.
Nálam egy karbitisztítás-szinkron-úszószintek megfelelő beállítása oldotta meg a hasonló problémát.
Van benne, megnéztem beindítás után már meleg volt, azt hittem, hogy a műanyagnak van ilyen pirosas színe, de nem a folyadéktól ilyen, csak mivel nem volt benne buborék azt hittem üres!
Az ingadozó alapjáratot mi okozhatja? A motor jól megy esetleg egy karbipucolás, vagy netalán vizes lenne a benya, és elég ha leengedem az úszóházat?
Akkor nálam miért nincs? A tartály maximumon van!
Kell
A hűtővíz szűrőjében kell lenni folyadéknak? Vagy csak járó motornál?
Most már az enyém is indul poccre
Hónapok óta nem is értem hozzá.De egy pöccre indult .Preferálom a megbízható technikát.
Nálam ez két szereplő: Kawa és az OPEL.A Kawa régebben meg van mint az új autók.Az első zsír új cuccom volt hitelre (4 hónap,hiba volt)
Semennyiért el nem adnám.
Ne csodálkozz!A tyúkból a szart a tehénből a borjút kilopják.Ez ilyen ország.DE lesz rosszabb!
Valószínű forgatókönyv.Az sem biztos,hogy orkok voltak.Van fehér szar is bőven.
Hát a nyuves csava ujonnan 10 rongy mindenestol,igy neki mar nem kell megvennie. En a spiralon csodalkozom hogy higyan fert hozza a keze az orahoz a plexitol???
Na de egy nyüves csavart, meg egy használt spirált? Mi a fenéhez kezd vele, ha nem ER5 re kell? No mindegy. Tanulságos.....
Szerintem meg ilyen kisebbségi zugbontós orgazdák kiadják a purgyénak a parancsot, hogy ilyen alkatrész kell, aztán azok meg lelopkodják, ha látják. Középiskolában én is ismertem közvetve ilyen nem a napon barnult egyént, aki abból szerezte a sörre valót, hogy parkoló autókról szedett le ezt-azt, apróságokat, ami könnyen mozdítható, aztán valami orgazdának mindig el tudta passzolni. Pontosabban szerintem az orgazda adta le neki a listát, mire van kereslet.

Kizárt dolognak tartom, hogy egy ER-5 tulaj a parkolókat járja, hogy más ER-5-ökről lopjon le alkatrészeket a sajátjához...
És még az is fájó a dologban, hogy a tolvaj valószínűleg egy ER-5 tulaj lehet! Nem méltó a márkára, sőt a motoros címre sem!
Srácok most komolyan: Ki az a redvás gyökér, aki nekiáll egy parkolóban motort bontani? Na az ilyet verje hátba 120 nál a lánc, mégha ez nem túl szép is. Eldobom az agyam, hogy mik vannak.
Lehet igazadvan en kerek elnezest, mindig csak a rosszat latom
Most mi ez a rosszindulat, lehet csak megneszelte valaki, hogy szakadt a spirál, aztán ki akarta cserélni... Lehet ha vár még wapsubari egy fél órát, akkor rajta lett volna a vadiúj spirál, meg egy csili-vili felfogatócsavar.