Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,és bocsi hogy titeket találtalak meg a kérdéssel,de hátha tudja innen valaki a választ
Sziasztok!Csak belefutottam az XJ mellé egy Kawába:)))Kellett valami kisebb a 900-as mellé:)
Az áldozat egy Gpx 500R.Az lenne a kérdésem,a Kawa hogy szokta megoldani a fojtást?Mert ez sajna csak 50Le.A Yamaha egy fémlemezt rak be a hengerfej és a karbi közé......Remélném hogy a Kawa sem bonyolítja nagyon:)Pár fotó a vasról:)
Köszi az infókat. Az alábbi helyen találtam Mann olajszűrőt 2.200 ft-ért, itt olajat, lánctisztitót, lánsprayt is tudtok hozzá vásárolni.

http://www.oilpower.hu/index.p...
Ja és még annyit, hogy az olaj ugyanazt a ceramic-ot tartalmazza mint a gél, csak kisebb koncentrációban.
Ja és legelőször géllel kezdtem amit még a Motulhoz adalékoltam, aztán váltottam az alapolajat is Xado-ra...
Na pont emiatt rágódtam én is rajta egy csomót viszont megkapta a JasoMa minősítést a 4T-s Xado és a teljesítményszint is megfelelő, én is csak ezeknek tudatában mertem kipróbálni
Most meg már túl vagyok egy olajcsere cikluson és semmi negatívumot nem tapasztaltam, a pozitívumokat meg már itt leírtam.
Mutatom milyen volt a 6ezer után a leengedett Xado, szerintem jól vizsgázott...
Én ezidáig 15 km-t mentem a géllel. A kuplung semmilyen változást nem mutatott. De a Sevenfifty fórumon Cb Laci már használta egy csere ciklusig. Ő semmiféle kuplung problémát nem tapasztalt, sőt a hidegindítás is könnyebbé vált a gél használata óta. Javaslom, hogy kérdezd meg Őt, biztos szívesen válaszol, bár már pont itt folyt erről eszmecsere elég hosszasan. Ha visszakeresel a korábbi hsz.-ekben biztos megtalálod.
Szia !

A Xado gél használatával kapcsolatban lenn egy észrevételem: Azt olvastam az"olajdoki" egyik válaszában, hogy a motorkerékpároknál az olajfürdős kuplung miatt semmiféle súrlódáscsökkentő adalék használatát nem javasolja. A full szintetikus olajakat sem ajánlotta az olajos kuplunggal rendelkező motorkerékpároknál, mert ezek "vékony" olajak, és a kuplungnak nagyobb súrlódású olajokra van szüksége. Kiváncsi lennék a ti véleményetekre is ezzel kapcsolatban.
Egy esélyes tali helyszín idén Győr szomszédságában lehet.Ha nem félsz a bográcstól meg a távolságtól akkor ........
Részletek még kidolgozás alatt.
Üdv Törzsfőnök!
Megtisztelő a "díszvendég" titulus, ha tudok akkor ott leszek!

Szerintem a csirkeszárny elfogyasztása után (mert értem ám a célzást ) áldozatot is kellene felmutatni a TKB találkozó oltárán
mondjuk egy Hondából (erre majd összedobjátok a pénzt) le kellene engedni az olajat és üveghangon járatni...





ui:
lenne nagy hüledezés, hogy még úgy is mennyit kibír
Szia Lacikám!

Biza ,ez így van, ráadásul te még dísz vendég is vagy itt remélem idén osszefutunk egy TKB talin megtiszteltsz minket !?
Az ebéd rántott csirke szárny lesz !
Oké
igen az kell neked
gyári minőséggel állítólag egyező nagyon jó minőségű ez is!
Sok sikert!
Köszi!
MW-64 tipus kell,ha jól láttam a katalógusban.
Meg próbálom meghozatni az autóboltossal,mert csomag küldőn keresztül már majdnem a gyári árán vagyok.Akkor meg már inkább a gyári.
Tesókám, pár héttel ezelőtt írtam mi a teendő, 2500-ért tudok MANN szűrőt szerezni- megfelel?
Hiflo-fitro olaj szűrőt használt már valaki?

Nekem nem akaródzik gyárit venni mert már drága.
A fiúk a hétötvenes fórumon már tettek javaslatot különböző terápiákra, úgyhogy semmi sincs kizárva.
Anti?Abból ki lehet gyógyulni.Napi háromszor egy deci pálesz és már rendben is leszel.
Rád mindíg drágám Ha Ivzoval elinteztuk a keret témát akkor hivlak !Csak zongorista meg ne tudja! Ezért jó hogy itt írtál ahol senki sem látja!
LTD 450-hmm, az életet adó ős .. Nézd meg az oldalamon a szerviz manualt, abban benne lehet szerintem ez a mûvelet.Remelhetoleg..
Helló Mindenkinek!

Egy kis segítséget kérnék!
vezérműláncot cserélek kawasaki LTD 450 -en "elvileg" hasonló a blokkja az er 5 -höz: Tehát a kérdés h a főtengelyt milyen jelölésre állítsam , mert láttam T; H jelzést is, ill. a vezérműtengelyt hova kell állítani a jelöléseket? Kérem segítsen valaki aki ért hozzá vagy csinálta már.

köszi előre is
Fisim, ha "rámérsz", rámcsörögsz holnap?
felőlem....
sebre az is jó
éhesek is maradtunk, ne félj
Azóta már csak az emléked élne.

Azt hittem, hogy a TKB középső betűje Kawasakit jelent... de ezek szerint Kannibálok
Mekkora szerencsém volt tavaly, mikor lekéstem a bulit...