Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jópofa kis cucc, de hogyan lehet ezt rákötni egy cross motorra ugyan?
Eladó egy fejidom is! Ha érdekel valakit! Nem akartam fel tenni mert nem tetszett élőben annyira! :S Csak ki lett bontva semmi karc nincs rajta! Akit érdekel meg egyezhetünk! :D
A teleszkóp csere nem olyan nagy dolog! Nekem asszem valami nagy vasnak van benne a teleszkópja csak az alsó fület kellet igazítani! :D Nem tudom mennyire látszik!
Menyit kérnél a felnikért? Mert érdekelne!
Gyárilak Nikasil! Amit mókoltak az vaspersely!
Nem tudnál segíteni benne?
Úgy néz ki, hogy megoldható ez a teleszkóp dolog
A gyári KDX henger az vas perselyes
Sziasztok nem tudna nekem valaki segiteni hogy a kdx 125 1993 évjáratba bele menne e valamelyik kx központi teleszkóp ? KDX 125 központi teló nagyon jó állapotú van e valakinek esetleg olcsón eladó?
Meg van két yamaha xt 125x 17 colos felnim aggyal tárcsával küllő nélkül pici pénzért Vagy cserélném kdx125 alkatrészre
sziasztok,valaki meg tudja mondani ,hogy a kdx-en milyen henger van? nikasilos vagy vasperselyes?esetleg évjáratonként változik?
Nem hiszem, hogy fojtás lenne, mert a KX membránban is ugyanúgy benne van.
Hello! A membrán házban annak a fehér szűkitőnek van valami lényege? Vagy csak fojtás lenne?
Én meg úgy voltam vele, jobb ha ki van vonva, legalább nem fizetek a potyalesőknek
Az nem gond...csak hogyha sikerülne eladnom a mostanit, akkor vagy dt vagy kdx a következő és papír nélkülit nem szeretnék venni.
Nekem van egy rencámos, csak perpill ki van vonatva műszaki nélkül.
Szevasztok kádéikszesek!
Mennyi esélye van annak, hogy MO-n találok forgalomba helyezéshez szükséges okmányokkal KDX 125-öt?
Nekem sem fér be 100/100-nál nagyobb..
kb 1300 Ft pinkmotorsnál
sztem próbáld meg addig hajligatni amíg jól nem áll. most így nem tudom mit tudsz kezdeni vele. annyi ötletem van h hajtsd lejjebb az úszót ha a rendesen áll a karbi h hamarabb zárja el a benzint ha telítődik.
Köszi előre is! :D Akkor lehet össze jön végre az sm szett is!
szia, ma szétburitottam a karbit,valahol hallottam ,hogy ha fejtetőre állítjuk a karbit akkor az úszónak vizszintbe kell állni,na nekem marhára nemúgy áll.(képen mellékelve a mostani állapotom.)Amúgy a tűszelep gumi kúpos része jól zár mert megfujtam és elvileg nem enged át, DE a másik fele ami az úszó felől van az a kis rugós gomb szerű bevolt,ragadva most meg túl gyengének tűnik ,ha fejre fordítóm a karbit akkor simán benyomja félig az úszó,szoval akkor a tűszelep lehet a kehés? Megoldás csak a javítókészlet lehet?
A főfúvóka magasságával tudod a benzin szintet állítani, de neked az úszó amit mozgat kis gumi fejű kúp van elkopva. az szabályozza a benzin mennyiséget az úszóházban.
130/80 as gumim van hátul, ami belefér az jó bele
És a B a dugó tetején sztem az h a második túlméret.
köszi válaszod.

nem tudod vagy nem tudja valaki, lehet e valahogy benzin szintet állítani a keihin karbin, mert már megint elkezdett folyni a túlfolyon a benya, néha meg akar fulladni alacsony fordulatrol ha rárántom a gázt hírtelen. nyélen pörgetve nincs gond...vagy esetleg lehet más dolog is?Bár a karburátorból akkor sem normális a benzin folyás.Ha meg a szívatót is ráaddom akkor meg halál,szóval tuti sok a benzin, szétszedtem párszor a karbit, de sehol nem találtam rendellenességet.okosságokat, ötleteket szivesen veszek esetleg tapasztalt e valaki hasonlót.
szevasz. Nekem hátul 110/90 es van. A 6 mm-es gyertya hézag sztem nagy... A hengerfej csavarokat én úgy szoktam h meghúzom amennyire érzem. Sok sikert hozzá.