Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akksi takaró műanyag fedél eladó 2500Ft,kulcs nincs hozzá de nélküle is használható én is úgy használtam! Posta ok!
írj:siki83@freemail.hu
Eladó Új,bontatlan hengerfej tömítés 3000Ft!
Ha érdekel írj!
siki83@freemail.hu
Komplett KIPS POWER Készletem eladó,kitűnő állapotban csak 20000Ft+posta!
Ha érdekel írj. siki83@freemail.hu címre
Sziasztok van eladó KIPS POWER fogaslécem+2 hézagoló+fordító kerék egyben csak 4500Ft(postával) ajánlott levélben küldöm!
Ezen kívül van egy komplett POWEREM is!
Nem a hajtómű olajat szokták állítólag kicsit csipegetni! :S
Lehet kicsit csalós a kép,igazából nem ferde a kormány.Az olajcsipegetést hogy érted?Hogy sokat adagol az olajszivattyú a benzinhez? Ezen olyan nincs , én keverem 35-ösre a keveréket .
Áááá de jó a motorod! :) De nem ferde neked kicsit a kormány? De lehet hogy csak nekem tűnik úgy! És az olajat se csipegeti? Mert azt viszont úgy tudom hogy KDX betegség!
Köszi.A kormányon a baloldali a fullasztógomb,a jobboldali a lámpakapcsoló.Gyárilag ezen a változaton így van.üdv.
Köszi szépen a képeket!
NAgyon jó bőrben van! Nem sok ilyet látni már manapság, neked fel meg le lehet kapcsolni a piácsot vagy állandó? És mi az a 2 leállító gomb?
Bumenn-nek KDX,ezeket ma csináltam,üdv.
Szia.Sikerült szerezned blokkfeleket?
Eladó KDX-KX 125 KIPS Power tengely, a fotókaon látható hézagolókkal együtt 4500FT(Postával)!

Ha valakit érdekel írjon: siki83@freemail.hu
Az enyém "R" változat,müanyagtankos,nincs rajt különolajrendszer,én keverem a benzint. Nem krosszozunk,hanem endurózunk.
Neked h van az olajozas teis megkevered?es palyan hasznalod?
Igen femtankos kulon olajozasu De en fogom keverni az olajat mert ugy a biztosabb. A hjtokarba van egy kicsi kotyanas es egyuttal csereltettem azt is nehogy nyaron adja fel magat
Ha jól látom a tied fémtankos? különolajzású,vagy úgy kevered majd a benzint? A hajtókarod lóg ,azért cserélitek?
Erdelyi vagyok es itt vettem a kornyeken a mocit.most meg felujitas alatt all a gep hajtokar dugatyu stb.csak 1 kepem van rola
A szivocsonk az megert nagyon szetvan repedezve es gyarit tudnak venni 70euroert.de nincsen mas valasztasom hasznaltba nem nagyon kapok.
Mi van a szívócsonkal,hogy cserélni kell,kirepedt?Nekem,egy tanksapkát kellett hozzá vennem,mert elrepedt,kawa márkakereskedésben hoztak újat,5eft volt ha jól emlékszem.
Nem tudom mennyit fogyaszt,sose mértem,de annyit nem eszik mint a haver 250-es yz-je.Nincs róla képed?Itt vetted M.O-on?Elég ritka tipus sajnos.
Aszthiszem hogy 2001 kdx 220 sr az evjaratba nem vagyok biztos. Menyit fogyaszt a te motorod?
Szia! A könyve 32-est ír ,én 35-ösre keverem.Nem volt még vele gondom , a gyertyát sem köpi be. ELF xt fullszint. olajjal.Milyen évjárat a tied? R vagy SR ?
Üdv!
Érdeklődnék van egy kawasaki kmx 125 motorom és elszakadt a fordulatszám mérő spirálom ,esetleg valakinek eladó?Membrán elé egy gumi csonkra is szükségem lenne!

Elöre is köszönöm!
Kdx 220 ashoz az olajat 1:50 hez kell keverni?endurozni hasznalom
Hello erdekelne engem kdx 220 as alkatreszek pl karburator szivocsonk. Legszuroracs stb