Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva

Nagyon komoly lesz az a KDX. Ez 200-as volt? Milyen KX-é a tank? Honnan lehetett szerezni olcsón, én is hasonló kis optikai tuningon gondolkodom.
Nah akkor akár össze is futhatnánk valamikor tavasz környékén.
Hát én meg se találtam rezo és a végdob közti részt. :D De már csináltunk egyet haverral, így most ez az Arrow dob nagyjából fent van. Legalább annyira, hogy ne fújjon ki, és ne b.sszon össze mindent olajjal. Aztán majd ha összeáll a gépezet, akkor elviszem haveromhoz, és gyártunk rá egy fasza jó gyapozott nyitott dobot, mert ez az Arrow elég viseletes már.
Most nézem, nem is vagy olyan veszélyesen messze szegedtől. Pusztamérges nekem ha összejön a csaj sűrűn látogatott környék lesz
Raktam fel képeket a képeim közé, elvileg most feldolgozás alatt állnak.
Közben ha már itt vagyok... A KDX-eknek a világítása működik akku nélkül / rossz akkuval is?
Én is jártam már úgy h elhagytam a rezó utáni részt előfordult már h kicsúszott a toldó gumiból és csak úgy lóg de ordít közben. Utolsó alkalommal is erre gyanakodtam, de 3 km után megálltam megcsinálni de nem volt sehol. na aztán keresgéltük ketten is a töltésen végül meglett aztán erőszakosabban raktam föl
Végülis a kipuffogó egy darabját elhagytuk hazafele, a futóművet csak nem kéne.

Mindjárt rakok fel róla képeket, pár perc.
Monoron lakom,de ha érdekel bármi elküldöm ajánlott levélben.
szia merrefele lax?
Hát nem hátrány ha nem akar kiesni alólad a futómű
Majd egy képet ha tudsz dobj föl róla, kíváncsi vagyok milyen.
Közben alakult a molekula. Tüzetesebben átnéztem mindent. Úgy tűnik, hogy a villa és a himba sem lóg, "csak" ki voltak lazulva a csavarok. Most meghúztam őket, és stabil minden.
Aztán mentem is vele pár kört az utcában, de nem akart kipörögni a gép. Kivettem a légszűrőt. Elég koszos volt, valamint ha összenyomtam, akkor csöpögött belőle az olaj. Mentem egy kört az utcán légszűrő szivacs nélkül, és azonnal kipörgött a gép, szóval úgy tűnik, hogy a gyertyával nem lesz bajom.
A légszűrő szivacsot forró zsíroldós, ultrás, puros, mindenes vízben kimostam, most ki van rakva száradni. :)
Még a napokban megtisztítom a hátsó féktárcsát, lecserélem az olajat a fékben, ill. a váltóban, valamint megcsinálom az első teleszkópot. Aztán már "csak" az első fék felújítása marad elvileg. :))
Készülőben a superLotyóm! :D Gondoltam meg osztom veletek és kiváncsi vagyok a véleményekre! Még az ülést kell meg csináltatni, és a Hátsó felnimet! :D
Sziasztok van eladó Kdx 125 gyári KM bowdenem 4500FT-ért, valamint KIPS Power alkatrészem (rudazat,fordító kerék,hézagolók) azok is egyben 4500Ft-ért. Ha valakit érdekel írjon!(posta megoldható ajánlott levélben is elmennek) Előre is köszi KDX-esek!
Nagyon szívesen! Van alkatrész elvileg mindenfele csak nekik is kell néha minta! :S De amúgy én a leg több kawasaki alkatrészt a pécsi Steelmotorstol rendelem! Én amúgy honda civic gyertyát használok! ÉS nagyon jól megy vele és nem öli meg se a motort se a gyertyát!
Oké, köszi a segítséget!

Most NGK gyertyát vettem ki belőle. A motort lábon hoztam haza, de eléggé hebrákolt, közepes fordulaton dadogott, aztán ha nem váltottam el, akkor kipörgött, és megindult elég jól, de addig nem akart. Reménykedek, hogy csak a gyertya szarakodik. (Bár ekkor már a fél kipuffogó sem volt meg, mert a toroknál kifújt, meg a rezonátortól hátrafelé elhagytam útközben.)
cmsnl.com itt keresd meg a kdx et, szinte mindegy melyik változatot nézed mert minden ugyan olyan. első teleszkópok különböznek. van mindenről méret, néhány dologról fénykép is és az egész motor komplett robbantott rajzokkal.
beszerezni pedig az első csapágyboltban lehet mindent. kecskeméten nem tudom milyenek vannak de szegeden a FAG nál mindent hoztak nekem ugyanúgy a lengővilla tengelyéhez, kormánycspágy... SKF be ne menj mert náluk semmi se létezik. elvittem a tűgörgőkosarat amit kiszedtem azt mondták rá ezt vki egyedileg csinálta, hát nem, FAG katalógisban benne volt
NGK BR8ES a gyertya, ha francia ha nem nekem 100 km nél többet sose bírt. 18 as brisk van benne már 3 éve
Hát a helyi alkatrész ellátással gondban vagyok, nálunk nincs semmi. Esetleg majd Kecskeméten, ha lesz időm suli után szétnézek. Egyelőre még szét se szedtem a dolgokat, így méreteket sem tudok, majd a napokban szép apránként bontogatom a dolgokat.
A himba dologra közben már írt haverom, remélhetőleg tud segíteni. Ha összejön, akkor írok feltétlen, ha gondolod.
A felajánlást pedig köszönöm szépen, ha nem találok Kecsón semmit, akkor mindenképp írok!
Figyelj nekem itt ehlyben szerezték be minta alapján ami kellet! Igazából ha el küldöd a szimering méretet akkor szerzek neked szimeringet és meg tudod otthon is csinálni! Nem olyan nehéz mint aminek tűnik! Én magam csináltam és nagyon egyszerű! A kutya csont az nekem is lötyög most ahhoz én is kutatok de ha találok valamit írok!
Ja, és az is érdekelne, hogy milyen gyertya a legoptimálisabb KDX 125-be?
Kifelejtettem egy kérdést.
A hátsó futómű felújításához mi szükséges KDX-nél, és hol lehet legegyszerűbben beszerezni? A központi teleszkóp felső rögzítésénél lóg, valamint alul a "kutyacsont" is kotyog.

Előre is köszönöm.
Aha, köszi a segítséget!
Ezeket hol tudom beszerezni? Van valami jól bevált webáruház, vagy a környékbeli motoros boltokban próbálkozzak?
Tárcsát érdemes használtan venni?
Hát igazából olajat kéne a teleszkópókba önteni meg szimeringet cserélni! Ez kb olyan 5000Ft os mutatvány! Tárcsát meg szerintem nem érdemes fel szabályoztatni! Főleg motorét nem!
Sziasztok!

Tegnap vettem egy 125-ös KDX-et.
Első benyomásra tetszik a gép, csak vannak vele problémáim. Első körben az első teleszkópja nagyon puha. Ezt mondta is az előző tulaj, hogy az felújításra szorul. Ezeknél a felújítás mit takar? Mi szükséges hozzá, és hol tudom beszerezni?
Ezen kívül az első fék nagyon gatya. Fékbetétek tuti cserések, de valószínűleg a tárcsa is. A féktárcsának esetleg van valami határértéke, ami alatt már nem tudom felszabályoztatni?
Valamint hazafele jövet a világítás olyat csinált, hogy néha világított nagyon jó fényerővel, néha meg csak halványabban. Ezt kb. 10 km-en keresztül játszotta, majd teljesen elaludt az első és hátsó világításom is. Műszerfal világítás viszont van, valamint a távolságinak a visszajelzője világít. (Ha tompítottra kapcsolom akkor is.) Ez mitől lehet?

Köszi előre is!
Hello kellene nekem pár alkatrész nincs valakinek el fekvőben? Gyújtás kapcsoló Kdx 125höz meg aksi takaró műanyag?
Csak úgy tudok segiteni ha leveszed kpl a gyújtást és elküldöd! Kimérem és mondom mi a hiba és az ára!