Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már küldöm is!
Hali!
Nekem a kapcsolási rajz(ok) a lényeg. A szöveg nyelve nem számít :D
Megköszönném nagyon, ha elküldenéd az "onearmy@windowslive.com" címre!
Helló!
1996-2001-ig tudok adni manualt csak az a baj hogy francia nyelvű.
Ha kell adj egy email címet és küldöm!
Csáó!
Valaki tudna KDX 125-höz kapcsolási rajzot, vagy Service Manual-t linkelni, vagy küldeni? Márt kerestem a neten, de sehol se találtam, csak fizetőset
Üdv! Keresek KMX200 hengert. Akinek van és megválna tőle az jelezze!
e-mail: sany018@citromail.hu
Sziasztok nincsen valakinek kawasaki kdx 250-hez egy felesleges berúgókarja jo áron válaszotokat előre is köszönöm
Keresek km óra megfogó műanyagot, amiben benne vannak még a vissza jelző lámpák és ha eldől az illető nagyon szeret eltörni
üdv . Kellenének alkatrészek . Csörgess meg és vissza hívlak . Vagy küldj egy sms-t hogy mikor hívhatlak . Számom 06 30 386 41 62
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani hogy mi a különbség a 250-es kx és a kdx között? Azt tudom hogy valamivel gyengébb a kdx. Néztem egyet és nem igazán tudom hogy mi, mert nem volt gyújtáskapcsoló sehol és kx matricázása volt. Viszont volt rajta lámpa de sehol nem volt kapcsolója.
Alaphelyzetben zárt állásban, enyhén előfeszítve, szelepeken vannak jelölések is és jelre kell tenni őket.

http://www.bilder-hochladen.ne...

Nagy vonalakban így, de a menetirány szerinti jobb oldali szelepnél van egy kis fordító kerék is. azon is van jel.
Hali valaki kawasaki kdy-125 power szelepet hogy kell összerakni? Nyitott vagy zártt állásban kell lennie a powernak?
Lefelejtettem az email címem: capture001 @ citromail. hu
Szia, keresek KDX 200-hoz ( 1991 ) Keihin PWK 35ös karbit, müanyag takot oldalidomokkal, és valami normális faxa kis végdobot meg rezot is, fejidomot belsővel stbstb, felszeretném venni veled a kapcsolatot facebook vagyx telefonon keresztül, tel számom: 06706651011, ha vannak még alkatrészeid kérlek csörgess meg! Vissza hívlak és beszélünk.. :) üdv, laci.
Sziasztok valakinek van elado berugokarja es hatsofekkarja(pedal) kdx 250hez?
de akkor válaszolj is rá . Adatlapodon lévőre írtam
irjál a mail cimemre ne ide!
de a power mennyi ?
bocsi másnak akartam küldeni hf tömitésre adtam árat újban felejtös a henger az egész motor nem ér annyit
5500 ? Nem maradt le egy nulla ? És minden benne van ? Esetleg képet kaphatnék róla ?
gyári 5500ft
DX200G-016789
ár ajánlatot kérnék majd szépen :)
új vázszam kell
Az jó lenne :) mibe kerülne ? Bontott vagy új van ?
tudok segiteni!
kdx 200 hoz kellene power vagy henger poverrel együtt . Akinek van . Az írjon egy sms-t és vissza hívom . 06 30 386 41 62 . Előre is köszi