Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem ,köszi.
az egyik hely a power szelep ami gyárilag nem nyit mert valamit nem raktak össze benne, a másik a rezonátor henger felöli végén egy szűkítő. ennyiről tudok
Ha 250-es akkor érdekel!
Azt tudjátok esetleg ,hogy a folytások hol vannak - voltak?
Gyári leírásokban van a 10 lovas, 15 lovas és az elvileg fojtatlan 25 lovas
Szia. A yamaha dt 22LE gyárilag, ez erősebb, sztem olyan 28-30LE. Van aki azt mondja hogy 40 körüli, de ez sztem ez csak tuningal elérhető
sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy a Kawasaki Kdx 125 tipusú motor hány lóerős kb?
előre is köszönöm
Üdv! Keresek Keihin 28 PE karbit ! Greenie73@gmail.com 06hetven3312020
Hali! Esetleg valakinek nincs szüksége a képen látható alkatrészekre?
Írtam, e-mailt!
Hello,csere nem érdekelne esetleg egy 70-es yamaha aeroxra?
Tiszteletem. Sikerült megvennem az új motoromat egy kawasaki kdx 125,az lenne a kérdésem kx kmx alkatrészek mennyire jók a kdxhez pl lánc szett fékbetétek . Kuplung lamella és abból is melyik mert látom "parafát" mennyibe kerül és van olyan aki vállalja pesten a szervizelését a kuplung nak ?! vagy váltó cseréjét ?! kuplung kart ami nincs törzsre hajolva nincs valakinek egy othon elfekvőben.?!
szevasztok. nem érdekell vkit kdx200-as. megy meg minden ,nem csörög, dugatyó is jó. hibái nincs meg a power, berugót rosszul rakták őssze meg még néhány apróság , de ki lehett próbálni. tőbb infó email-be veresgege@citromail.hu ára 80 000
Újban tudok segiteni pover ügyben. Adatlap!
Szia, tudtommal csak a KX 250 kereke lesz jó neked.
Az eladó úgyis leméri neked a tengely a biztonság kedvéért ha megkéred.
Egy kis segítséget kérnék meg tudja-e valaki mondani hogy a kdx 125 és a kdx 250 hátsó kereke közt van-e különbség! Esetleg ha valakinek van eladóba kdx250-hez hátsó kerék érdekelne!
Üdv! Keresek KMX!-be jó állapotú főtengelyt!

e-mail: sany018@citromail.hu
hello engem érdekellne hogy van kdx200-hoz powered meg kuplongod légyszives ird meg hogy mid van még és milyen árba kőszi veresgege@citromail.hu
sziasztok. keresek 94-es kdx200-hoz blokk alkatrészeket, vagy blokkot . nem baj ha bevan állva vagy ilyenek. nekem a power ,meg a kuplong kell főkép! ha valakinek van jeleze felém kősz! veresgege@citromail.hu
Szia, 1db fekete és 1db fekete-sárga színű vezeték megy a trafóra elméletileg.
Szia.Két köteg jön ki a motorbol, az egyikbe kettő szál van, ami a jeladó és az megy az elektronikaba...A másikban 6 szál kábel megy fel egy cstiba azoknak nincs meg a helye illetve 4 szál jön ki az elektronikabol...:D nem tudom mennyire érthető így.Ja és ugye nekem annyi kellene ezekből, hogy melyik megy a gyujto trafora, ugyanis nincs szikram...
Szia, a kábelkötegen a csatlakozók különbözőek ezáltal a nagyja megvan vissza szerelésnél, vmint amit nem tudsz ott vezeték színt a színre kell.
És a legnagyobb problémám az, hogy szikrát sem ad!
Sziasztok! Egy kis segítség kellene! Teljesen fel lett újítva a mocim, mára össze is állt, viszont a vezetékelést nem tudom megcsinálni...Kb. 40 képet csináltam róla lépésről, lépésre de sajnos elvesztek a képeim valakinek nincsenek ilyen képei? Teljesen a nulláról kell indulnom.Előre is köszönöm!
http://www.cmsnl.com/kawasaki-...

innen néztem, de szinte minden megegyezik mindegyik korban hasonló kiadással. legvégső esetben egy kawa kereskedésben biztosan tudnak hozzá motyót rendelni. a 125 ösökhöz van sok utángyártott motyó is a gyárin kívül, a tiedhez is biztosan lehet találni.