Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt szeretném meg kérdezni milyen motor olajat ajáltok ?!blokk ba
Szia. Elvileg 7 van benne.
Szia. Írtam a privátodra.
A 80'-as évjáratu klx250-nek nem tudjátok véletlen megmondani a külső kosárátmérőjét? Lamellaméret szerint nem lehet megtudni? Ez a kuplung mennyit kostàlna? Jöhet privátba is ! Köszi!
Üdv azt szeretném meg kérderni hogy kb mennyi be kerül 125kdxhez kuplung lamela és hány db kel?!
Nem kaptam meg...:(
csoszy76@freemail.hu
Ez egy kifogástalan állapotú kuplung!
Szia, írtam e-mailt. köszi,üdv.
Szia. A kuplungkosár átmérője 135,5 mm,ha jól mértem. Hogy mi minősül beverődésnek,az passz. Annó a kdxemen szarabb állapotúnak tűntek a dolgok,mégis tökéletes volt a kuplungja. Csináltam még képeket,remélem ilyenekre gondoltál.
A kuplung külső átmérőjét meg tudnád mérni? Esetleg szétszedve egy két foto belső agy bordáirol kosár mennyire van felverődve? Köszi!
most eszt nem értem pontos ár kellene nekem
a bélyeg árát
okés rendben mennyit kérnél érte?
Csak az a kis fordító kell?Holnap kimegyek a garázshoz,és előguberálom,ha jó elküldöm levélbe
nem az enyém én csak egy viszont eladó vagyok de jó rá elméletileg szerintem
nekem csak az kellene nem kel az egész tömb
mennyit kérsz érte?
Próbálj még képet csinálni róla,nekem van ilyenem,de 250-ből, megnézem,h ugyanaz-e.
kdx 200 hoz kellene nekem ez az alkatrész segitség árat is irjatok
Sziasztok 250-es kdx-re szeretnék valami rövidebb berugókart rátenni(pl kx125) mert a gyári nekem nagyon hosszú,és kényelmetlen berugni.Aki kivitelezett már ilyesmit segíthetne nekem. ui:a lábam hossza fix, abból nem tudok vágatni
Szia van még kuplungom, holnap tudom lemérni és írok.köszi
Hello! Van még kuplungod? Meg tudnád mérni mekkora a külső kosár átmérője?
Szia! Tudok segíteni Adatlapomon elérsz!
Nos besétáltam a hivatalos Bangkoki Kawasaki kereskedésbe és azt mondták, hogy mivel import a gép Japánból ezért ők nem foglalkoznak ezen modelek alkatrész ellátásával.
Hello. Azt szeretném kérdezni hogy van 1 kdx 125 98 as motorom. Nagyon szeretem a 125 2t motorokat, de drz után ez egy kicsit gyenge. Nem tudtok valami olcsó megoldást hogy egy pár LE t belezsúfojak? Előre is köszi :)
Hali! 125-ös!