Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nem ezen akarok meggazdagodni ,15 rugalmas lenne az ára,kompletten,amit írtam.
hali milyen árban adod az alkatrészeket nekem egy berúgókar felőli oldal kellene?
hali mennyiért adod oda ?
valaki tudna nekem segíteni Kawasaki kdx 175 ccmhez gyújtásfélóli dekli kellene merre találok vagy valakinek nincs eladó?
Sziasztok !
Kawasaki kdx-kmx minden alkatrésze eladó !.
Ha esetleg valami érdekes lehet hívj és megbeszéljük.
Tel: 0630.649.26.76
Szia, van eladó gyári bontott teló szárakkal együtt 10ft-ért adom.
Ha érdekel írj a kawasakikdx@citromail.hu-ra
vagy hívj 06/70-223-9379
Köszi.
Próba cseresznye! :D
Előtte pontozóval üsd meg a csavart középen, és akkor az majd megvezeti a fúrót. A fúró szárat meg faszán élezd meg! Aztán a fúrt lyukba hajtsd bele ezt a tőcsavar kiszedőt.

Sok sikert hozzá!
Köszi szépen ilyenem van is itthon megpróbálom akkor én megcsinállni remélem nem csinálok nagyobb bajt :)
Háát ja.
Ismerősöm tudta hozni nagyker áron, nekem is csak azért van benne :)
igen arra van, akkor repsol lesz bele most...
nézegetem ezt az ipone-t de nem egy sűrűn előforduló olaj..
Ha kifejezetten 2 üteműbe való, akkor tuti jó bele!

Nekem Ipone Box X-treme van benne... kibaszott drága, de kurva jó! :D
nem tudom látszik e,de erről van szó: repsol 2t 10w40
sziasztok
ez milyen lenne kdx váltójába?
http://olajlap.hu/index.php?ol...
Fúrj bele, aztán esztergályostól kérj kölcsön kihajtót.

Vagy ha kritikus a helyzet (vagy véletlenül belefúrsz a menetbe) akkor még mindig meg tudod csinálni átmenősre (a túloldalára egy anyával, alá egy rugós alátét)

Gondold át szerintem... :)
Sziasztok érdeklődni szeretnék hogy van-e valakinek 1 ilyen és ha igen mennyibe kerül mert elestem és beletört a csavar és jó lenne megtudni hogy mennyibe mennek ezek és hol lehet kapni
előrre is köszi
P.
Sziasztok!
Nem tudom,hogy szokták mondani,szóval: letört az egyik indexem,és szeretnék rendelni párban,mennyibe kerül körülbelül? Valaki árul ilyet?:D
adatlapomon van egy email cim oda ird meg a vázszámoddal együtt és adom az árat
És mi az ára?
Szia! Újban tudok Adatlap!
Hali. 125 kdx-hez kéne nekem hengerfej tömítés.
Bocsi nem ide akartam írni.
Egy Honda XL 600 kipufogó és szívó szelepjeinek hézagára vagy kíváncsi egy Kawasaki KDX fórumban.
Szerintem ne várj túl precíz választ. Próbálj meg keresni egy Service Manual-t. Vagy pedig csinálj egy galériát (ott látja mindenki)

Sok sikert!
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni h mekkora szelephézagot kell állítani xl 600 on? (az előbb kicsit szarul írtam)
Válaszokat előre is köszi
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni h XL 600 on mekkora szelephézagot állítani és mekkorára kell állítani h ne ciripeljenek?
Előre is köszönöm