Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben Küldj egy címet az emailemre és el küldöm neked!
kupakom az köszöni jól van, az nem lényeges belőle.
Akkor vigyed nyugodtan, nekem annyira nem sürgős!
Szia, kell a kupak is, vagy az nem?
Kéne nekem az egész, azóta volt egy kis gond a többi részével is. javító szettet nem találok hozzá.
Szia, nekem pedig egy karbi kupak azaz tető kellene ami nem gányolt lereszelt és szétfúrt! Adnék érte egy ezrest, a srácnak úgyis csak a súber kellene a karbiból!
Csak a karbira lenne szükségem, többivel nem tudok mit kezdeni sajnos.
egybe szeretném el adni az egészet! Ha úgy is érdekel akkor el küldöm neked szívesen! alkalmi vétel! De mondj egy árat mit érne meg neked! és meg egyezzünk!
Karbiért mennyit kérsz?
Hello van kawához pár cuccom amit el adnék mert nincs már meg a moci! Egy gyári karburátor, hengerfej tömítés, egy gyors leállító, tükör tartó, gázkar komp, akit érdekel írjon nyugodtan! Egybe az egészet oda adom 8000Ft ba! Email rayen69@hotmail.hu
+van még 1 teljesen új hűtősapka KDX-hez,bár az gondolom másra is jó.
Sziasztok! Van egy 125-ös hiányos KDX blokkom eladó. Ami nincs rajt:henger,hengerfej,gyújtás,karburátor. A többi része megvan. A blokk- közép gyújtás felőli oldala a főtengelycsapágynál sérült,és a főtengely is elég kuka ! A váltó,a kuplung,a berugórész jónak tűnik. Esetleg valakinek nincs szüksége ilyesmire?
Csak új van
Hello. nem kell hogy új legyen jó a használt is
Új?
Valakinek nincs véletlenül elfekvőben egy kdx 125 cdi?
Rá lehet. menni viszont nem fog. a kx főtengelye, hajtókarja, karburátora, dugattyúja és rezonátorja nélkül biztosan nem lesz jó
Tudom nem pont erre gondoltál, de ez az

http://www.cmsnl.com/kawasaki-...
Hello tudna valaki nekem küldeni egy képet 125 kawasaki kdx cdiről? előre is köszi
Hello

A egy kdx re rálehetne rakni a kx (93 kipses) hengerét?
Köszi!
Azok a fogyasztási adatok nagyon furcsának tűnnek nekem
Ja bocsi az is megvan csak egyszerre 6 képet lehet feltölteni és elfelejtettem. De megvan, magam szkenneltem
nagyon furcsa látni, hogy valaha újak voltak ezek és úgy örültek neki mint most tenném egy új klx-nek. köszi a képeket, ha megtalálod a legutolsó oldalt arra kíváncsi lennék még
Van 1992. 01-es AutóMotor újságban KDX teszt. Érdekel valakit?