Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na megnéztem a videót kawasaki kdx 125 sr . Az a lényeg ugye nekem nincs összekötő pálca, a másik az hogy a videón kb 3-4 centire kihúzza azt a szelepet vagy mit, én kézzel kb 1 centit tudom mozgatni,az is olyan mintha csak csúszkálna a helyén...ilyenkor mi van?
Szia
képet nm tudok küldeni mert nekem 200 as van de a működés ugyan az youtobe mindent megmutat (Kawasaki kdx 125 Sr power ) nézd meg ez is sokat segít ,vagy (1997 kx125 power valve. ) ott bemutatja hogy működik neked is ugyan úgy mozog a 2 oldalsó ugyan ily mozog csak neked középen nem mozog :)
Neked mennyit mozog az a része,ami a blokkba megyen be? nekem olyan 1 cm. Annyit kell neki? A kiput leszedtem bevilágítottam lámpával de semmit nem látok ami mozogna ( szelep vagy valami) Kérhetnék egy olyat, hogy lefotóznád a tiéd hogy néz ki? Ami a műanyag burkolat alatt van. Előre is köszi.
Szia
sehonnan sajnos én azt meghegesztettem szépen lehet hegeszteni awival .ha nem agyon kopott akkor megéri megcsinálni mert újat szinte lehetetlen szerezni :) én 1 db alkatrészt nem találtam hozza főleg nem powert mert az mindenkinek megeszik meg régi gépek ezek .
Szia! Megvan a hiba. Sajnos a powernél ami függőleges kar mozog,ami kinyitja és zárja a gázáramlást na az az összakötő rúd nekem nincs rajta mert letört... :) honnan tudok szerezni olyat?
Heló,kdx200 hoz keresek powerszelepet akár rosszat kopottat is.
Még megvan a hátsó kerék? Adatlapon találod az elérhetőségemet.
lehúzod a powernél a gumit megnézed hogy egyáltalán a kar mozog -e ,vagy a power kis dobozát teljesen mindegy ha az mozog lent nincs baj :)azt úgy bírod megnézni adsz neki pár gázfröccsöt :) viszont ha az mozog célszerű a hengerfejet levenni és a kis power nyelveket megnézni lehet el van koxolódva ,vagy e fogaskerék megugrott a fogaslécen és összekuszálódtak de úgy is meg bírod nézni még hogy a kiput leveszed és belenézel a kipu nyílásba és ha nem ugyan úgy zárt állásban állnak az viszont baj ,de meg van a hiba forrása , de azt időnként takarítják évente akár mert az meg tud ragadni a sok olajos kormos hülyeségtől miután szétszedted szépen visszarakod zárt állásba mind és a kart huzigálod nyit zár -e ha az meg van elméletileg jó :) csak figyelj arra hogy állnak nehogy össze vissza dobd be őket :) sok sikert :)
A karbipucolás megvolt. Ugyan az még mindig. A powert hol kezdjem? Melyik a legszakszerűbb megoldás?
Szia
Power baj , ha eddig minden ment egyről kettőre nehezebben indul nincs alapjárat nem pörög ki vagy alul gyengóca akkor power ,a másik meg pucold át a karbit aztán nézd a powert :)
A kdx é nem ilyen. Gerecsemotornál érdeklődj :)
Sziasztok,valakinek van eladó kdx250 hátsó tengelyhez állítja?a körmös félkör alakul kellene. Akár egy is elég.
Üdv mindenki! Kawasaki KDX 125-ös endúróm van,és az lenne a problémám,hogy alapjárat abszolut nincs, csak ha játszok a gázzal,viszont ha elengedem,egyből leáll. Valamint ha megyek vele akkor 1-be van benne erő de utánna csak fullad össze vissza és valószinű a power sem nyit ki. Kérek mindenkit aki tudna valami használható tanácsot írjon azonnal. Előre is köszönöm!
Továbbra is keresek légszűrőház pipát, kdx200-klx650.
Sziasztok :)

Olyan kérdésem lenne hanyas évjáratú blokk ez ami benne van mert szeretnék hozzá rendelni hengerfej tömítést csak nem tudom hanyas :)
Üdv.
KDX 125-höz keresek komplett hátsó kereket. 18x1.85 széles a ráf, az enyém sajna belülről el van oxidálódva, ezért cserés.
Üdv. Bocsi a nagy késésért ez kell neked? küldtem mailto be is
Kawasaki kdx 200...94,gyujtàst.vagy gyujto tekercset keresek
Szevasztok 1993 Kawasaki kdx 200 másfél év műszakival FMF Gold Series kipufogó rendszerrel mennyit érhet?
Szia ne haragudj nem voltam otthon
Szia
Nem kaptam meg a képet a power szelep alkatrészekről, ha kérhetlek küld már el : bennyke01 @gmail.hu
Kompletten légszűrőházzal adnám. Posta természetesen van. Helyileg Komárom Esztergom megye Tàt képet délután tudok mellékelni.
Az adatlapomon van email cím,küldenél egy képet róla elvileg 140731577 a cikkszáma,és egy árat.posta ok?
200 ashoz nekem van. Mekkorához kell?
Szia! kdx légszűrő pipát keresek.