Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
Szinte kivétel nélkül az összes enduronak 18-as kereke van, ezen nem kell meglepődni. 18-as cross gumit pedig szinte bárhol kapsz. Szerintem vagy rossz helyen kerestél, vagy valami nagyon specko igényed lehetett gumi téren, ami valóban nincs csak 19-esben. Használt, és új gumi is van, azon az áron amennyiért vetted, már kapsz normális gumit, 17e már michlein van.
Ha mindenképp kereket szeretnél cserélni, szerintem a villához akkor sem kell nyúlni, veszel egy KX hátsó kereket (előtte mérd meg, hogy befér-e, mert nem tudom 100%-ra), csináltatsz hozzá távtartókat, és csókolom.
Szerintem ne foglalkozz ilyennel, a hátsó kerék árából veszek 2-3 új gumit… Örülj, hogy 18-as van benne…
Hali, tőle kérdezd meg:
http://olx.hu/hirdetes/kawasak...
Sziasztok! Nem tud valaki komplett fèket elsõt vagy hàtsòt kdx 200 hoz, vagy esetleg hogy honnan tudnék rendelni? Nagyon megköszönnèm!
Üdv,
Erősen gondolkozom rajta, hogy kidobom a 125-ös KDX-em hátulját, ugyanis az elmúlt 2 hetem azzal telt, hogy 18"-os cross gumit szerezzek . Nagy nehezen meg lett (csak újat találtam 15.500 Ft-ért, és egy kalap xar), de elkerülendő a későbbi problémákat, cserélném a villát és a kereket 19"-osra.
Minek a villája és kereke menne be egy az egyben?
Köszi
hello Józsi vagyok! érdekelne a power nyitó szerkezet!
Hali lenne egy kérdésem kawasaki kdx 200 ccm lenne szó valami oknál fogva nem forog ki rendesen ujj dugó ujj csapágyak szimering van benne de semmi rúgásra indul de ne forog rendesen köpi a benzint a kipufogónál meg a hengernél a bal oldalon a power kupaknál nyomja a füstöt már lassan a fel gyújtás határán vagyok válaszotokat előre is köszönöm .
Kdx 200 blokkra rámegy a 250 es henger. Főtengelyel együtt természetesen :) 94 esről van szó. A Power is egyforma a kettő Ben.
Üdv kdx 200 94 es be kellene Power csapó ajtó. Valaki tud segíteni?
Azért köszi!
Igen, valahonnan veszel kéket. Nekem csak zöld van...
Valami megoldád esetleg?
Zöld a fejidom... átlehet festeni, de nem ajánlom, nagyon csúnya lesz, és idővel repedezik, lepattog.
Milyen színűek lennének? Nekem kékbe kellene. Átfestés nem tudom hogy mennyire lehetséges
Szia,
Nekem van egy universalis fejidomom lámpával ilyen, talán egy picit karcos a tárolástól, de motoron még nem volt tehát új, 7e odaadom. Van használt gyári lámpám (koito) is, csak lámpa, az szintén 7e.
Hello.
Kdx 125 höz keresek első sárvédőt, első lámpát, fejidomot.
Helló!Valaki tudna méreteket adni kdx125 a rezó és a dobot összekötő csőről?(külső-belső átmérő,hossz.)
udv! Vasaroltamvegy kdx 250es tipusu motort de a karbijaaba kellenenekvalkatreszek. Ha valakinek lenne szivatooja komplett suberlapkaja az erdekelne... valaszokat eloreis koszi
Helló!
KIPS dekni fölött lévő szelep micsoda?Hova kell?Probléma ha az nincs de a többi megvan?
motocrosstrack@gmail.com
Köszönöm.
Sziasztok Olyan kérdésem lenne ,a KDX 125SR változat az különböző?
mint sr nélküli? Ha igen mi változik a kettőn ,, főleg a váz érdekel miben más. Köszönet!
Hello, adj egy e-mail címet!
Szia,
Engem érdekelne a kuplung kompletten, persze csak ha nincsenek nagyon elszaladva az árak, mennyi az annyi?
(Nem találtam elérhetőséget)
Mit szólnál 20 papírhoz?
mibe mérnéd az összes motyót