Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben ha haza értem össze szedem ami van. Csinálok.képet és elküldöm :)
Üdv. ha bírsz küldjél már az alkatrészekről képet lássam milyen állapotú és pontosan mi van,ha kérhetnélek ide küld már el bennyke01@gmail.hu
Előre is köszi !
Hali nekem pár cucc van hozzá. Fogasléc meg a két nyitó lapát nincs. De a felső ami pl a kipufogó csatornába van az meg van. Rudazat is és meghajtó is van. Itt a számom 06 30 336 39 75
Keresek kdx 200 power szelep alkatrészeket sürgősen .
KDX 250et bont valaki? Kellene pár dolog. (Tank,első fékcső,első teleszkop vedő, sport dob.)
na a helyzet ismerős,akkor nem egyedi az eset
valahogy megoldom ezt
Meg vagy áldva ezekkel a KDX-kell zsolt! :-D
Szia hogyan oldódott meg a probléma gyári kawa dugattyú vagy mit tettél bele.. kellene a segítség ugyanebbe a cipőbe járok... köszi
fogalmam sincs de nekem teljesen ugyanezt csinálja már nagyon idegesít mindent átnéztünk a motoron és ha valakinek van tippje az irja le legyen szives üdv tomi
kellene egy vázszám az emal cimemre adatlapomon van! és minden db ra vehetö mi kellene
Hello Kawazsolti.
Akkor tudnál nekem power-t eladót kompletten?
Ha igen akkor legyél szívesz visszaírni.
Üdv.
Újban! Itt
Sziasztok. Kawasaki kdx 200-hoz keresek kips power szelepet megvételre.
Az ajánlatokat a karaly93@hotmail.hu -ra várom.
Üdv.
Helló. Engem Kawasaki Kdx 125 powerszelep érdekelne.
KDX250et bont valaki?
kx250 mennyire egyezik meg a KDX250el motorikusan?
Sziasztok!

Kawasaki KDX 200 berugókarom van eladó tökéletes állapotban! A motort eladtam, ez megmaradt! Ár megegyezés szerint!

Elérhetőség: b.attismail@gmail.com
Kdx 200 bontás. Henger, power, első teleszkóp és főtengely nincs. Minden más megvan. Ár megegyezés alapján. Érdeklődni. Telefon és itt. 06 30 336 39 75
Helló ha valakit esetleg érdekelne ;)
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok!Kawasaki Kmx (94) központi telót fel lehet újítani?Elengedte az olajat.
szia kmx-hez milyen alkatrészek vannak képeket küldj légyszives a váz világitás kapcsóló kipufogó érdekelne
Sziasztok , Kdx 200 hoz kellene power szelep ha lenne vkinek ,
adatlapomon elérsz
Sziasztok keresek Kawasaki Kdx 250-eshez első lánckereket 14fogast
Hello! Valakinek van esetleg ilyen KDX 250 hengerfejtömítès eladó?Ha valakinek van jelezzen,köszönöm.