Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! minek a hibája lehet ha power után már nem pörög ki rendesen ,és olyan mintha leszabályozna?
Kawasaki kmx 125 bontódik érdeklődni 06702712870
Üdv!
Kdx125 központi teló felújítható?
Sziasztok! van egy Kawasaki KDX 125-őm! Szét szált a tűgörgő és szét verte a hengert..sajnos eddig nem találtam rá hengert úgy hogy csak bennettek bízok! Van esetleg valakinek olyan hengerre amit nem kell fúrni? itt a motoros szezon lassan én meg megőrölők nélküle!
Üdv!

A napokban vettem egy kdx 125öt! Utána néztem és ezekben elvileg gyárilag nincs kiegyensúlyozó tengely...nem tudom ebből kifolyólag-e,de bizonyos fordulat után elő jön a motoron egy rezonancia(idomok is rezegnek),főtengely csapágyat néztem ami nem lóg,elvileg a motor blokkja fel lett újítva,tömítéseken látszik is! Az lenne a kérdésem,hogy ezek gyárilag ilyenek,tehát elő fordul minimális rezonancia vagy nem? Illetve a gyári áttétel szerintem túl hosszú rajta(15/52), 3.ban 85körül megy,5ben 120....6.ban nem s néztem....volt crm em az 4ben ment 90et.5ben 110et....valaki esetleg cserélte már rövidebbre úgy milyen? Elől egy fogszám mennyit jelent?
szia

Próbáltam,egy darabig jo is volt, de sajna kifújt valahol, bele a víztérbe és akkora lett ott a nyomás,hogy kinyomta a vizet a túlfolyon,aztán inkább nem probálkozok vele..
Szia.

Energiaitalos dobozból nem próbáltál kivágni?
Az is jó megoldás lehet.
sziasztok! Tud valaki hengerfej tömítést csinálni/ csináltatni utánvéttel? (kdx 125) nem biztos,hogy szükség van még rá mert "igéretet kaptam" de már 2 hete várom ,hogy jön,még a hetet kivárom,és akkor igénybevenném valaki segítségét amennyiben bizonyos lessz ,hogy szükség lesz rá!
A 125ös kdx ben van kiegyenlítő tengely? Mert most vettem a motort és egy bizonyos fordulat után rezonál kicsit....
Sziasztok!

125ös kdx re kellene nekem teleszkóp védő műanyag(fordított tellós),akinek van az jelezzen!
Sziasztok.van egy z800asom,milyen benzint javasoltok bele?és esetleg valami adalék anyagot bele?köszi
Szia!
Meg van még esetleg a fejidom?
(Vagy a sárvédők, első lánckerék)
Helo.
Kawasaki KDX 125 ös motorhoz keresek:
-Kábelezés
-Hátsó lámpa
-Fejidom lámpával
-Első sárvédő

KÉK motorhoz!
irj egy mailt a kawasaki@ steelhorsemotor hu ra! vázszámmal
Szia Zsolti. A hengerfej, és a talptömités OK. Mennyi lenne egy felső tűgörgő? (KDX 125)
Péntek este itt van! Ha idöben szólsz
Gyári hf töm 4500ft talp1600ft kip 1600ft rendelésre szólj vissza ha kell 5 ig!
Hengerfej, hengertalp és egy kipufogótömités.
Mi kell egy hf töm?
Elég lenne egy Top-End Tömitésszett.
Mi kellene hozzá?
Sziasztok. Kdx 125-ömhöz keresnék Top End szettet. Google csak komplettet hoz sok helyen, de az is szinte mindenhol rendelős, 3,5 hét.

Nem tudok esetleg vmi lehetőséget ahol tudnának nekem adni?
Bocs kicsit félre érthetően írtam,a vele szemben lévőt úgy értem hogy átlósan a szemben lévő a következő.
jólvan köszi,akkor ezekre a napokban sort is kerítek.
Meghúzol egy anyát és mindig a vele szemben lévő a következő.