Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kdx200 tank és idomok is kellenének ha van esetleg vaakinek irjon b.mark96@citromail.hu ra előre is köszönöm.
gerecsemotort hívd fel .power nincs, hűtők lehet vannak, meg vízpumpa is .
Kdx 200 kellene komplett vízpumpa , power, és mind a két hűtő valakinek lenne az irjon b.mark96@citromail.hu ra alkatrész+ ár
Üdv KDX 125 lendkerék és jeladó érdekelne sürgősen!
Akinek van légyszi írjon vagy hívjon
szabolcs1103@gmail.com
06302095165
Helló valaki nem bont esetleg kdx 200-at ? ha igen dobjon egy e-mailt : janee5@windowslive.com
Szia, esetleg érdekelne egyben ha még mindene megvan és jó az ár. Írj, köszi a siki83@freemail.hu-ra.
halihó tudna valaki adni egy linket szervízkönyvről légyszíves?
Sziasztok!
Eladó a képen látható kdx 125-ös gép főtengely csapágyas vagy szimeringes (átfolyik az olaj), de működőképes! Alkatrészként vagy egyben eladó!
Ma elvitték egyben, már nincs alkatrészem. Köszönöm.
Sziasztok, bontás alatt álló KX 250 alkatrészei eladók, a motor 1989-es évjárat. Fordított teló, futómű, idomok, motor alkatrészek, stb. Ha bármi érdekel írj!
Elég sok minden típus azonos a KDX 250 típusával, de egyeztetünk.
Köszi, üdv.
Ha valakinek kell van egy komplett 250es kdx vázam eladó.idomokkal együtt+fékek
sziasztok,valakinek van esteleg eladó hátsó teloja?
Akkor mindenképp keress másik blokkfelet.,vagy esztergályost.
A fészek lógása, és a főtengely visszakopása annyi, hogy a forgórész már éppen beleakadt az alaplapba.
Körbe van repedve, csak nem esik ki. Ide-oda lötyög ha mozgatom benne a csapágyat.
Helló,látom. Gondolom, meg sem mozdul a fészek csak látni a repedést-ahogy látom nincs végigrepedve. Ha jó áron nem kapsz blokkfelet akkor én összeraknám így ahogy van-nekem teljesen kimozdult a helyéről azért esztergáltattam,+mert komplett üres blokkházat találtam csak egy "olcsò" bontóban 40eft-ért :(
Na ez a helyzet.
Szia, inkább úgy mondanám vas fészekben van a csapágy, aminek van egy pereme az alu blokkfélben ami nem látható- szóval gyárilag erre öntik rá a blokkfelet. Bocs az esetleges félreértésért. Már találkoztam olyan Kdx-el, aminek ez a fészke mozgott az alumínium blokkban, ezt oldotta meg az esztergályos egy nagyobb méretű vas persellyel (a csapágy méretét maradt ugyanakkora, viszont a külső méretét nagyobbra hagyta, kimart a blokkfélből hogy passzoljon bele, majd ragasztóval tette bele a biztonság kedvéért! Az a fényesebb kb. 0,5 cm-es rész a csapágy körül a fészek, ami kimozdult! Neked esetleg ez repedt át, vagy esetleg az alumínium mellette?
Ebben tuti h nincs acélpersely. Holnap lövök róla egy képet és remélem okosabbak leszünk.
A bal oldali blokkfélben acélpersely van gyárilag, abban van a csapágy, mivel ez a gyújtás oldal ezért a terhelés nagyobb. Volt már olyan kdx-em aminek az egész csapágyfészke lógott az alu blokkfélben, viszont azt esztergályos meg tudta csinálni új fészekkel, így nálad is megoldható!
Szia, esetleg ha csak sérült a régi szelep tudsz róla képet feltenni (kompletten szelepek+tengely), hátha van nekem.
lehetetlen találni ,jobb ha csináltatsz :)
hellló kdx 200 93" vkinek power szelep eladó esetleg.? 06703780295
új blokkfél kell, nem igazán javítható.tegyél fel képet!