Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szétborítom mégegyszer, sok mást úgyse tehetek. Még szerencse hogy erről leszedni a karbit csak kb 2perc.
Mikor kitakarítottad a karburátort a subertűt nem lehet hogy rosszul raktad össze.Mert a subertűn lehet álltani hogy menyi üzemanyagot kapjon ha jól tudom.Vagy még a szívatóval lehet probléma be van ragadva és túl sok üzemanyagot kap és beköpi a gyertyát.Valamiért tul sok üzemanyagot kap klr nem szokta beköpni a gyergyát ez nem kétütemű azoknál a szokás hogy beköpi a gyertyát.
Közben rájöttem hogy nemjó az autójé, legalábbis amit nekem adtak az biztos nem. De sikerült venni egyenes pipát, úgyhogy remélem ezzel jólesz!
Lehet hülye kérdés, de rálehet tenni autó gyertyapipáját?
Légszűrő nincs benne, és autóakksiról próbáltam indítani, de semmi. Illetve először röffen párat, de aztán egyből beköpi a gyertyát.
Bikázd be autóról. Nekem téli állás után (5 hónap) is ezt csinálja. A CVK karbikban van néhány olyan tömítés és membrán, amik kb 30-40 km menet után nyerik vissza a rugalmasságukat és nem segít rajtuk az sem ha a karbi fel van töltve benyával. Utána tuti lesz,csak a kezdeti indítózáshoz kevés a saját akku ereje. Ha a légszűrőt frissen fújtad be olajjal, az is akaszt egyet rajta, a beindulásig kapd ki nyugodtan.
szia igen megvan..
de most meygek el majd kb 2 óra mulva ittvagyok..addig is üdv szia.. 30 605 6883
Hali!
Megvan még a lengéscsillapító?Igényt tartanék rá.
Benzincsere is megvolt, karbi takarítás is megvolt. Előtte nemis volt a gyertya benzines. A membránt énis néztem, de nincs kiszakadva. Arra gondolok, hogy lehet hogy gyenge a szikra, bár több gyertyával is néztem, mindegyikkel ugyanaz. Pipa cserére lennék még kíváncsi, ha lenne másik egyenes pipám. Az okozhatja ?
Ha a benzin is 2 éves benne, akkor első körben azt cseréld ki friss benzinre !
Karburátorba van egy gumizebrán lehet hogy el van öregedve vagy ki van száradva.De biztos hogy a karburátorral van a baj.Tankot ki kel takarítani és a karburátort is.
Heló! Lenne egy gondom, KLR 600as, állt vagy 2 évet. Van szikra is, meg benzin is. Rugdosom, első vagy második rúgásra mindíg pöffen párat, majd beköpi a gyertyát. Mielőtt letette a gazdája a 2 éves pihenőre, ment rendesen. Mit nézzek meg rajta?
Szerintem az olaj túl vékony én az enyémbe 20 50 ásványi olajat raktam és evvel az olajjal nem volt semmi problémám.Próbáld ki a 20 50 ásványi olajat.Én az enyémbe mindig ezt raktam.Ha ez nem válik be akkor meg a kuplunggal lehet a gond.
210000Ft
Szia...mi lenne az S.O.S-ára?
Hello 10 w - 40 . De az olajnak köze van ahoz hogy leál a motor ahogy sebibe teszem ?
Balancer láncfeszítőt miért kellett kitekerni.Én az enyémet sosem bántottam.Én úgy tudom hogy az ahogy nyúlik a lánc az úgy feszíti a láncot.Milyen olajt tettél a motorba?
Hello

Az oldaltámasz ki van kötve ,a kuplungon nem állitottam . A Balancer láncfeszitöt tekertem ki és nem tudom hogy ált . Lehet hogy az a gond ? Vagy még az olajra tippeltem.
oldaltámasz kapcsoló vagy kuplung
Ja még anyi hogy klr 600 -as
Hello

Segitséget szeretnék kérni avval kapcsolatban hogy ha jár a motor és berakom sebibe akkor leál a motor . Ezt mitöl csinálhatja. Elöre is köszönöm
Helló!

Nekem van egy eladó motorom osztrák papírokkal 96 os
S.O.S be eladó
Sziasztok!

Motor vásárlás előtt állok,esetleg tud valaki jót rosszat ezekről a motorokról?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_klr_60
0-5929957
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_klr_600_s
upermoto_rendszamos-5755293

Vagy esetleg valakinek van eladó,szép állapotú?
Sziasztok!

Van egy klr 650 em kicsit mintha gázra bekopanna egy pillanatra ez normális vagy főtengely?

Előre is köszönöm
Üdv
Sziasztok
a 650es Kawámról maradt egy tükörszáram és egy tükröm jó állapotban a tükörházon Kawasaki felirat, egy kicsit karcos de csak közelről látszik
ha kell valakinek szóljon
este felrakok róla képet