Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet hogy a hüvelyen van egy hajszállrepedés.egy perec után jött elő rajta,indítás után azonnal.
megnéztem a vízpumpa része,szuperáll.tengelyt már korábban kellett cserelnem.ha jól emlékszem nekem a másik oldalán a ségelynél törött el.
Termosztát másik amit megnéznék a helyedben nekem egyszer eltört a vizpumpa meghajtó tengelyen lévö menet és nemforgott a viz
Sziasztok! 650-es kék KLR-hez kellene nekem matricaszett. Gyári, ha valaki tudna segíteni ebben kérem hogy írjon. Köszönöm!
Az attól függ ,hogy mennyire van rossz állapotban.Én tavaly cseréltem szelepszárszimeringeket,6-800 ft lehetett darabja talán,de ha a kopott a henger-dugó-gyűrűsor akkor is füstöl.A hengerfej feújításának összege attól függ,mitcsinának rajta.Például nem mindeggy ,hogy csak becsiszolják a szelepeket,vagy ujramarják a szelepfészkeket,ráadásul a szelephézagbeállítást korongok cseréjével csinálják ami elég drága(darabja kb 3-4e ft között).
Sziasztok lenne egy kérdésem a motorom nagyon füstöl és nehezen indul, szerintem szelepszár szimeringes lehet menyi egy hengerfej felújítás ?
Itt egy gumi méret táblázat.
termosztát nélkül is túlhevük,csak ugye később kezdi el.
minden öklet érdekel!a hűtő áttisztítva,üzemközben egyformán melegednek.vízpumpa tárcsa lefogató anya tart,üzem közben szállítja a vizet.a hűtővíz sapka,tomítés,esetleg rugó még érdekes lehet,utánna nézek.Köszönöm!
Csak ötletelek:
-Nem lehet,hogy a hűtőd részlegesen eltömődött?
-Termosztát nélkül is csinálja?
-Vízpumpa tárcsáját forgatja?Nem lazult le az anya?
-Ha a hűtő sapkájában a tömítés elöregedett, akkor is meg tudja forralni a vizet. (elméletileg ez is zárt rendszerű,ami üzem közben nyomás alatt van.Ha a rendszer nyitottá válik,elméletileg alacsonyabb hőmérsékleten forr fel a víz)
Hirtelen ezek jutottak eszembe, bocs ha szájbarágósnak, vagy okoskodásnak tűnik. Azért ha megvan a probléma írd meg ide légyszi, "kollektív okulás"-nak jó lenne.
Üdv.
Sztem mindegyik kulcsmásoló lé tudja másolni, hogyha van neki az a típusú kulcs készleten!
Ha, nincs akkor felcsapja a prospektust és rendel.
Mister minitben csináltattam az rx-hez. egy hét alatt megjött, mondjuk elég drága volt ,asszem 2800huf.
Üdv, van egy 93-as klx-em és csak 1 db kulcs van hozzá és másoltatni akarok hozzá, ha tud valaki jó kulcsmásolót szolnok,tiszafüred,karcag,környékén az írja meg köszönöm.
nekem azt hiszem 10 A
Köszi
Hány amperes biztosítékok kellenek a KLR 600-ba?
650-esét. Mondták nekem 35-be még tavaly ,de nem tudom, hogy jó-e a 600 aszott
itt a link akinek van facebook-ja :
http://www.facebook.com/Kawasa...
Sziasztok csak annyit szeretnék, hogy facebook-on csináltam 1 KLR-es csoportot és aki szeretne csatlakozzon. Ugyan az lenne a cél, mint itt a tapasztalatok megosztása vagy akármi a témában, csak egy kicsit közvetlenebb formában. Észrevételeket szívesen fogadok. üdv!
Hali

Megtudnátok mondani kb menyibe kerülne egy 600ba HENGER HÜVELY
Azt szeretném kérdezni, hogy van olyan akinek berúgós + önindítós gépe van?
Van egy olyan problémám, hogy amikor beindul rángatja a berúgó kart és le is áll. Szétkaptam, de semmit se láttam. Ötletek?
A szerelőm is feladta.Ma hoztam haza a vasat.Marad a tünödés,még jó hogy tél van!Ha van valami okosság,bármi,léci írjatok!
Erre nem vagyok irigy. Gondolom már kellően tele a tököd. Én szerencsére megúsztam a tömítéscserével, abból viszont gyárit vettem. Remélem mire megjön a jó idő, össze áll a géped.
köszi a hozzászólást de sajna ennél bonyorultabb az ügy.A henger és a hengerfej már lebontva,nyomáspróbázva,hengerfej síkoltatva,tömítéscsere.Hűtőrendszer,vízpumpa,vezérlés,rendben
.Rengeteg lóvé elkölt,motor szar.
Szeva ! Nem akarlak elkeseríteni, szerintem hengerfejes. Én most cseréltem tömítést, azóta minden O.K.
sziasztok. KLR600-as tulaj.kérdésem hozzátok.motorom túlmelegszik a ventillátor sem hűti vissza.minen szerkezeti vizsgálaton átment,semmi hiba.jól indul,jól megy.valaki valamit ezügyben ha segítene! Köszi