Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.Nekem detto ilyenem van .Megvagyok vele elégedve ,azt leszámítva ,hogy ezeknek gyenge a váltó mechanikája.Nekem most kellett cserélnem komplett váltót.A tűgörgös csapágy adta meg magát.
Sajnos én hibássan is vettem meg .
Üdv .Neked van meg a klr 600 könyv? ha igen lécci küld el nekem is :slytoth@gmail.hu
Üdv!

Miskolcon, vagy annak környékén tud valaki olyan helyet mondani ahol vállalnak eloxálást? Mondjuk egy kerékagy eloxálását?
Kawasaki klr-250r gyári makulátlan állapotban eladó
papiros!
érdeklödni steelhoese motor kawasaki pécs
adatlap
tel -20-9-248-425
Sziasztok! Van egy klr 600 asom és ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem,lehet,hogy hülye kérdés de nem tudom!
Szoval: A blokk bal oldalán a len kerék oldali részen a első lánc kerék alatt van egy mérő gomba vagy valami érzékelő és nem tudok rá jönni,hogy mi célt szolgál! Mert gondoltam én első sorban hogy az Üres sebesség fokozatot vissza jelző érzékelője lehet! De még nem jöttem rá, mert a motoromon nincs műszerfal,hogy ezt le ellenőrizhessem! Ha valaki tudja akkor meg köszönném,hogy megosztaná velem!
Hali. Olyan kérdésem lenne hogy klx 650r-nek van "alapzaja"? Mármint van-e jellegzetes hangja a motorjának mint pl a ktm-eknek?
Sziasztok .. Klr 650-hez szeretnék dugattyút vásárolni.. Hol lehet venni jó áron ? Csak új érdekelne gyári vagy wössner esetleg Prox...
heló esetleg csere nemérdekel egy robogora ?
suzuki atala hecker
Sztenderkapcsoló?
arok-bence@freemail.hu eltudnád küldeni erre az e-mail címre?
Válaszod előre is köszönöm!
Szia! Újban tudok segitni!
Üdv. Mindenkinek! Klr600 karburátor alapjárati fúvokát keresek ha valakinek van vagy esetleg van tippje hogy hol lehet kapni Kérem jelezze!
KÖSZÖNÖM!
Sziasztok! Valaki tudna mondani egy KLR-600 központi rugóstag szimering méretet?
Sziasztok klr 600 indulásnál sebességbe teszem,és megáll olyan mintha megszakadna a gyujtás. előzmény, uj lamellák friss olaj müködött rendeltetés szerüen.Mi lehet a hiba oka?
Sziasztok! Nem rég vásároltam egy KLR650-et! És szeretném átalakitani SM-re! Esetleg ha vkinek lenne eladó kerék szettje, az engem érdekelne! De bármi féle segítséget megköszönnék!
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, mi a véleményetek a következő motorról?


https://drive.google.com/folde...

Köszi előre is!
kawasaki klr650
Valaki tudna segíteni hogy kawasaki650 mien a hengerje hűvejes vagy más fajta
Ha bele menél esetleg egy cserébe egy wextor 250 es qvad ra
Eladó. Jön-megy, működik. Kinek mit ér?
Sziasztok!
Következő hibajelenség lenne egy kawasaki EL 250-es motornál.
A spped visszajelző lámpa és az analóg hőmérséklet érzékelő ami a motorblokk jobb oldalán van, van e összefüggés a kettő között?
Jelenség: Alapban nem hajtok,90-100-as tempóval közlekedem. a speed lámpa nem világít és a hőmérséklet érzékelő sem mutat kiugróan nagy hőmérsékletet 100 km után sem. Túrák alkalmával viszont 110-120-as tempót is kell mennem tartósan. A speed lámpa is elkezd világítani úgy 50 km után a hőmérséklet meg átmegy pirosba. Ha vissza lasítok 80km/h-ra akkor sem alszik el, a lámpa. A hőmérséklet ilyenkor sem csökken jelentősen, csak ha megállok. Pihenő után viszont hamar ismét ugyanez jelentkezik. A legutóbb csak úgy köpködte a túlfolyón a folyadékot. Ventillátor megy, folyadékszintek megfelelőek.
A hűtőfelület kicsi?
Helló !
Esetleg valaki hallott-e hasonlóról: KLR 250 melegen fémes csattogó hangot ad, olyasmi mint a szelephang de annál erősebb. Alapjáraton nem szól,csak fordulatra szólal meg, de akkor sem mindig-teljesen változó. A kipufogó szelepen rajta van a dekompresszor ami röpsúlyos elven működik. Vajon megszólalhat ez melegen?
Sziasztok Kawasaki Klr600 ba keresek szupermoto kerék szettet gumi nélkűl
Email címem: fitos.777@gmail.com
Sziasztok!

Elhatározásra jutottam és kezdésnek egy KLR 250 85'-ös a kiszemelt példány. Használata általában aszfalton, kicsi tereppel.
Mennyire lehet kényelmes, ha 1,86m a magasságom? Lehet még egy ilyen koros géphez gyári alkatrészeket kapni? Vannak neki típushibái?

A tapasztalataitokra illetve véleményekre lennék kíváncsi a mocival kapcsolatban.

Előre is köszönöm!

Üdv.: B. Lajos