Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi én nem vagyok egy kockafej még felhasználói szinten is csak minimális ugyhogy mástól függenek/fiaim/ a dolgaim holnap kapsz képet
Diosensei,kaphatnèk egy mobîl számot?
Talán úgy gyorsabban menne a dolog.
Szia!
Megvan még a kerék?
Nincs már meg.
hali! valakinek kawasaki KLR 600-hoz henger dugóval gyűrűvel jó állapotban kenné és jó áron! Képet is kérek ere az email cimre:babeta12@freemail.hu
hali még meg van ?
Helló.
Szuper akkor várom. Addig találj ki rá valami akciós árat.
Meg már csak a prizmát kell szereznem.
Esetleg hátsó ráf-od nincs?
ja az van ünnep alatt dobok fel egy fényképet 10x1,25 menet van benne meg a kapcsolók is egész jó állapotuak
Helló.
Sikerült megnèzned a kapcsolóházat?
Korábban Castrol Actevo-t használtam, most Repsol-t.
Egyébkén a membrán és a szivató alkatrész megoldódott
Kpm vizsgára viszem azért akarom addig gyárira...
Helló.
Nekem egy 500-as van.Üzem meleg mocinál sem megy fel a feléig a mutató.Pedig ezen 1 hűtő van gyárilag.Működik rajt minden .Kb 4-5 évet állt a moci,most indítottam el,persze úgy kezdtem,hogy kimostam mindent.

Az olaj kérdést én is megvárom
Helló!

Köszi,remélem lesz
üdv
Sziasztok! Van egy KLR600asom amibe most raktam bele a termosztátot mert nem volt benne és így ha megyek vele akkor a mutató a piros rész elötti háromszögnél van! A kérdés hogy gyárilag hol kellene lennie a mutatónak üzemi hőfokon, és milyen olajat érdemes belerakni a motorba?
hát ezekből nagyjából semmi de a kapcsolóházat azért megnézem hétvégén
Próbáld ki
Sziasztok. Motorvásárlás elött állok. Kaptam egy jó ajánlatot. 2004 KLR.
A kérdésem az volna, hogy hosszabb túrát milyen átélni rajta?
Köszi
Nagyjából ezek kellenek.Szivató kar háza,prizma,ill a kapcsolótábla hátulja,mert a tükör menet az nincs.
Talán akad belőle valamid.
Addig is köszi.
egy hatszázast bontottam le pár éve elég sok minden megvan még belőle bár nem szalonállapot volt.de hátha
Helló.
Köszi azèrt.Nem gondoltam volna,hogy ilyen nehèz lessz szerezni.Nem sokára teszek fel kèpet,amire szüksègem lenne.Remèlem az könnyebb lessz
Előre is köszi.
sajna ilyennel már nem szolgálhatok
konkrétan ilyen kellene