Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyi a vegdob es milyen állapotú?
udv! elado egy kx 125hatso sarhanyo es egy 250es kipufogoo vegdobja. emellett egy polosport dupla spot izzosbenduro vilagittas. a vegdob az 92es kx en volt a sarhanyo 92esee.
Eladó kawasaki kx 126 93 körüli légszűrőház.
keresek kawasaki kx 125 re rezonátort akinek van kérem szoljon
Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy kx 125 96-os évjáratba bele lehet-e tenni 89-es évjáratú blokkot? És hogy a 89es évjárathoz passzol-e a 96-os gyújtása? Válaszokat előre is köszönöm!
Szia. ....én mondom ne újítsd fel! :D kuplung belső/külső kosár hátsó láncvezető, hátsó féktárcsa konzol érdekelne első körben!
Szia, pontosabban milyen alkatrészekre lenne szükséged?
Van egy felújítást igénylő 1989-es kx 250-em, a felújítását tervezem de lehet nem így döntök.
üdv eladó új doma tunning rendszer kx250-re 96-2002-ig 60000-ft
Üdv! 89-es kx 250-hez keresnék alkatrészeket! Ha van valakinek szóljon! :)
Üdv ill. egy 1997-2003 ig 125 re első rezot is keresek normál állapotban .
márka lehet Procruit,fmf,doma,hgs, vagy esetleg gyári is.
Üdv mindenki, keresek kx 1997 es hez légszűrő házat ...
Sziasztok! Kawasaki kx 125 1996-ba keresek súbert..ha pontosabban kell leirom a számát is a karburátornak! Segitsetek! Nincs alapjáratom :((( Elöre is köszönöm
üdv mindenkinek
1990 kx 250-be keresnék pówer szelepeket vagy ha van valakinek külön csak a legfelső szelep.
Képet dobj ,ár rolla légyszi,meg a méreteit.Érdekela dolog
köszi,de már sikerült vennem.amugy mennyiért adod?
Bicikli teleszkop pumpaval tudod felfujni ha nem ragaszkodsz a nitrogenhez. Par ezer forintert tudsz venni biciklis boltba. Versenyen lehet jelentosege nitrogen van e benne vagy levego szerintem profi versenyzon kivul mas nem venne eszre a kulombseget.
Nekem van egy 1998 as kx 125 teleszkopom ha erdekel.
Köszi már megoldódott. Az új gyertya (gyertyák) szar volt. Nem a gyárit tettem bele hanem egy sima autóba valót és most már jó. Kicsit meg is lepődtem rajta.
powert nézd átt lehet nem müködik s besokal
vagy a kipufogó kiégetését
hello, kisebb fúvókát próbáltál már?
Sziasztok segítséget szeretnék kérni mert nem tudok menni motorozni :(( Van egy `93-as kx 125-ös motorom és mostanában folyamatosan lefullad hidegen, melegen is, mindegy hogy finoman vagy teljesen húzom neki. Lefulladás után kiveszem a gyertyát és tiszta benzines, ezután várok vele 2-3 percet és motor rúgásra indul és az alapjárata is szép, de ezután is fullad. Már vagy "100" szor levettem a karburátort, kitakarítottam, kipróbáltam mindenféle beállítást, a blokkot is széthúztam már kétszer de nem találtam semmit. Most már tényleg tanácstalan vagyok. Valamit mondjatok lécci mert ez már türhetetlen.
A kompresszio viszony és a kompresszio végnyomas nem ugyanaz! Ha 6.3 vegnyomast mérsz az kevés lesz az tuti! Olvass utánna!
szia mikori évj at ?
Üdv. Urak !
Következő problémával fordulnék hozzátok !
Lenne az egyik havernak egy KMX125 97ből gyári kompresszióra találtam olyan értéket h 7.8 :1 viszont nem találok semmilyen infot hogy mennyi lehet a minimumérték ! Jelenleg 6.2-6.3 at mérek amit én egy kicsit keveslek ! Esetleg tudnátok e ebben segiteni ?