Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló
1991 es kx 125 be szeretnék szimeringet illetve olajat cserélni tudna valaki valami segítséget linkelni esetleg képeket ?Keresek még kdx 200 hoz gumi szívócsonkot ,ha valakinek van írjon.Előre is köszönöm!
Üdv Urak !
Olyan kérdésem lenne hogy van e valakinek tapasztalata a KLX 450 R enduróval kapcsolatban ! Elősorban olyan tapasztalatot kérnék aki ténlegesen használt is ilyet ill a társaságában használ valaki !
Yamaha Wr450 és Kawasaki KLx 450 R közt vacillálok !
Mi a véleményetek ?
1995-ös a szám alapján.
Hali van egy kx 125 öm de nem tudom mikori évj.de alvázszámot tudok adni KX125K-010270 help? :D
Üdv olvasom hogy vannak alkatrészek jason.estrea200@citromail.hu-n beszélhetünk ha erdekel.
ok Pénteken megyünk 3 óra után
Szia beszeltem vele melozik 3ig aztán visszahivom nagyon koszi elore is
Szia beszeltem vele telefonon 3ig melozik aztán visszahivom nagyon koszi elore is
Szia írj Pető Istvánra s elmegyünk és meg oldom a problémát.
Szia írj Pető Istvánra s elmegyünk és meg oldom a problémát.
Itt tartok most de ezt nemtudom hogylehet leszedni gondolom valami speckó kulcsal a kuplung kosar az kotyog mar erzem
Szerintem a kis rugo vagy elgyengült vagy törött ami a két fogaskereket egymásnak feszíti vagy esteleg mar a fogakat marta le az "agyonrugdosás"nekem a 91 el ugyanez volt nezd meg ha jobbra eldoltod akkor beakad e
Igen ittvan még lehet maradis ha mar teljesen rendbe dobom
Azokat a karcokat mondod nem igazan lattam rajta de majd szetkapom es meg figyelem hat jolenne ha tudna valaki segiteni igy sajnos elég tré nekem meg mar nincs anyi pénzem hogy ujj kosart vegyek es ha bemelegszik akkor csökken a problema motorozhato
Szia még mindig Szentesen van a motor tudok segíteni :)
Láttál valami hasonló beverődéseket a kosáron?
Nemtudom az mit jelent semmi szemmel látható gondot nem lattam ilyenkor mi a teendő csere?vagy van valami megoldás?
A kuplungkosarad be van verődve.
Sziasztok segitsegeteket szeretnem kerni van egy 2002 kx 125 osom kicsereltem a kopó lamellakat manual alapján megmertem a rugokat az acél lamellakat szinte gyari minden de valamiért nem akar teljesen kiemelni bovdent is csereltem de mar hiaba spanolok rajta mar csak rosszabb esetleg valakinek valami tipp vagy tapasztalat nagyon jo lenne koszi
kx 125 alkatrészek eladók
hali keresek 93 kx 125 berugó kart köszönöm!
Szisztok! Keresek 88-89 es kawasaki kx125 höz a kipufogó feletti pówer fedelet. Ha valakinek volna elfekvőbe kérem Írjon mert az előző tulaja szemétnek nézte azt kidobta és én most vertem bele kb 70ezret a motorba és nem tudok szerezni . előre is köszönöm. Email címem mbalazs1409@gmail.com
szerintem joallapotu... nem en hasznaltam masik motorra epitettem volna fel de inkabb masutat valasztottam. igazabol megnyomorgatva sehol nincs kiegvesincsen es az olajsem omlott belole. sajnos csak ez a kepem van rola . az aar 14ezer lenne posta megoldhato. a sarhanyo ara 4ezer.
Üdv.!

Van valakinek eladó Keihin pwk vagy pwm 38-as karbija? Tps szenzor nélküli verzió érdekelne.