Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkine
1990-1991 kx 250-be keresek komplett váltót vagy fogaskerekeket,léptetővillát és a fenti powerszelepet
Üdv,hátsóteleszkópot keresek kx 250 1999-be.
helo engem erdekelne kmx hez jobboldali powernek a fedele ha van persze:D
Üdv. Az lenne a kérdésem,hogy a kx és a kdx power szelepe megegyezik? 125-ösrőlvan szó. Előre is köszi!
Hali idom érdekelne fekete első hátsó mennyi lenne vagy hol érlek el?
Nembocs
Azt nézted hogy 3 éves bejegyzéshez irtál?
Szia nekem 91 hez kellene a kis fogaskerek el levo lancvedo es a komplett berugo szerkezet rugó fogaskerekek tucc nekem ebben segiteni?
sziasztok van egy pár dolog ami kéne nekem de az a baj hogy a kx amit vettem kosárba volt és szeretnék egy két dolgot vásárolni hozzá mert a hiányos a motor az szerintem 89-90 es kiadású lehet bár nem tudom beazonosítani. ami kéne az egy főci ami lógjat meg egy olyan henger komplettem aminek a póver szelepek jók.
Üdv,kx 250 1999-hez keresek első felnit.
10bar azta komoly nyomas és olyat hol lehet szerzni?és a h s meik kemeny puha köszi a segitseget
nem levegő hanem nitrogén kell bele 10bar.
Sziasztok valaki tudna nekem segiteni hogy a kx 125 hatso teloba mennyi levego kell es hogy a H-S felirat meik a kemeny es puha mert sajna nekem nagyon puha ?legyszives segitsetek
125-nek szerintem más az áttétele legalább is az lenne a logikus,
nem tudom mennyire lenne bele jó
125ösé,nemtudom h tipusazonos e..elvileg 1990es
Ha van valakinek 1990es kx 250-be váltója meg léptetövillája kérem jelentkezzen
ott a pont a kuplung a gond
utólag belegondolva lehet nem jó ötlet,a kuplung nem fog rámenni,azt is cserélnie kellene.
És ha csapágyastól cseréli ki a komplett váltót úgy nem fér bele?A csapágyak külső átmérője ugyan az.
Értem köszönöm szépen a gyors választ
Nem kompatibilis! Neked 22mm a kuplungtengely 93-tól 25mm! A váltófogaskerekek ablakolása is más!
Üdv mindenkinek.
Szerintetek egy 94-es kx250 váltója kompatibilis lenne a 90-es kx250 blokkommal?
Sziasztok!
Érdeklődnék 91-es évjáratú kx125-höz váltókar után. Esetleg valaki nem e tud segíteni benne?
Hali érdekelne a fogaskerekeknek meg a léptetővilláknak az évjárata meg a köbcentije.91-es kx 250-be jó lenne?