Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5000+posta.
Csapàgy az érdekel.mennyi a 2?
nekem akkor zörgött nagyon a kuplungom,mikor kireszeltem a beverődéseket,eszméletlen hangja volt.
ha szétszeded a főtengely szimeringeken ne spórolj,jó minőségűt vegyél bele ha beszarik nem tudod kintről cserélni,szét kell húzni hozzá a blokkot
Ha esetleg főtengelycsapágyat cserélsz azt tudok adni,van két zsír új csapágyam az enyémbe sajnos nem jó a méret.2002-esbe már nagyobb méretű csapágyak vannak.Kis pénzért odaadom én úgy sem tudom felhasználni.
Kuplungja zörög egy kicsit.nemtudom mi csöröghet benne
Nem lóg még,de szerintem van egy pici hangja,de lehet csak bebeszélem magamnak
Tökéletes àllapotba van minden,de hamarosan ki fogom cseréltetni a hajtókart meg amit kell
ne parázz jó az öhlins is,gondolom a gyári már felmondta a szolgálatot és kapott egy másikat.A hengert leszedted?Milyen belül?
Nekem 14-49 van,és hàtul öhlins van,akkor nem az a gyàrija
a teleszkóp KAYABA.Kétféle áttételt ír a manual 13-48 és 14-49.
nemtudod véletlenül a gyári áttételt?valamint hátul milyen márkályú teleszkópnak kéne lennie?
okés köszönöm.
Nem tud szétesni semmi.A henger oldaláról a fogaslécet kell csak lekötni(egy is zégergyűrű tarja)
Hali,henger leszedésénél kell valamire különösebben ügyelni(gondolok itt a power dolgaira)
Sziasztok..én vennék egy Kx 125 ös Kawát mit kell tudni róla ? Segítenétek érdemes megvenni?Mik az anyagi vonzatok erős motor?üdv és köszi
köszi,énis arra gondolok,mert hol nyit hol nem,és már csak azt az egy dolgot nem szedtem szét.
A leírtak alapján elképzelhető hogy a nyitó résznél(nem tudom a pontos nevét)lesz a gond,mivel röpsúlyos,lehet hogy valami szorul benne és nem tud rendesen nyitni,esetleg rugótörés.
Kiakasztott povernál meg azért dadog mert kis fordulaton túl nagy neki a kipufogó nyilás.
Szerintem szedd le a deknit és nézz rá arra a röpsúlyos bizbaszra.
köszi.
2001-ig ugyanaz.
elvileg 99 és 02 között ugyan az a blokk nem?
köszönöm,2001-esnekvettem :D
1999-es.
még 1 dolgot megprobáltam,hogy kiakasztom a power szelepet és folyamatosan nyitva van.alacsony fordulaton dadog mint az állat magason megy szépen.szerintetek?
JKAKX250LLA003229---Köszi előre is
Sziasztok,van egy kis gond a 250-essel.tegnap menet közben fél gáz után elkezdett fulladás,karit kitakaritottam de ugyanaz.gyertya cserélve. Ma néztem a power részt és hol nyit hol nem.leakasztottam a hengerrel,kézzel simán tudom a fogaslécet mozgatni és mozognak a szelepek is rendesen.ami a vizpumpán van nyitó rész,az estéd romlani?