Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Nincs valakinek elfekvőben egy eladó fejidomja?
Tényleg szép, mondjuk az én motoromat félnék ennyire kicsinosítani: így sehol nem merném otthagyni az utcán...

Árakról meg lehetne vitatkozni, most nem teszem, de maradjunk annyiban, hogy MINDEN motor túl van árazva, szerintem.

Amúgy láttátok a Kawa megújult honlapját? És idén már végre behozták a 300-at is a Special Edition fényezéssel. Én fekete motor párti vagyok, de ez annyira jól néz ki, hogy ha most vennék motort, én biza kiadnám érte a plusz pénzt.
Gyönyörű De az ára eléggé elrugaszkodott úgy gondolom...
No ninjasok, mit szóltok ehhez a lélegzetelállítóan szép 300- hoz!?
Akarommondani 8. fotón
Valakinek ott a kecskéje a 7. fotón
http://444.hu/2014/04/02/fejes...
Hát sajnos igazad van, nem volt könnyű. De a ninját már országútra kevésnek éreztem, és mivel többniyre városba hajtottam arra jó lesz a robogó is Azért persze majd idővel kerítek valami 600-ast magamnak ha minden összejön
OFF: Ma meglett a kis robesz, és azt hittem csalódás lesz a 250-es után. Persze nem lehet egylapon említeni a kettőt, de ha az anyagi oldalát nézzük azért úgy érzem nem jártam rosszul
Szomorú dolog megválni a motorodtól... Azért remélem egyszer még összejön a nagyobbra váltás, addig is jó robogózást, sok boldog km-t Neked is!
robi0922@freemail.hu az e mailom .
tudok segiteni adatlap
Sziasztok!

Nen tud valaki elado hutot a kisninjara?vagy honan erdemes rendelni?
Hali! kerek 2 éve vettem 2010/4 havi motort 16 500 km-el 900 000-ért + ajándék bukó. Két év elteltével 20500 km-el 700 000 ért ment el. Idő közben kapott egy hátsó üléstakaró idomot, meg volt szervízbe is, a nálam töltött alatt összességében egy 50-est sztem ráköltöttem.
A pénzt meg beforgatom egy melónajárós robogóra meg a többi kiadásomra...
Hello!menyiért adtad el a kis ninját?
Szia!
Bocs, hogy csak most irok vissza,......tudok képeket küldeni, az e-mailom robi0922@freemail.hu vagy facebookon is eltudsz érni. Róbert Feyer néven megtlálsz ,meg mas is akit esetleg érdemel motoline-tol valami alkatrész van egy kis medvezményem.
Tel:20/549-15-51
Sziasztok!
Nem terveztem hogy mostanában írni fogok ebbe a topikba, de az elmúlt hétévége egy jelentős eseménye úgy érzem hogy ezt megkívánja.
A hétvégén kissé fájó szívvel, de eladtam a kis ninját Ennek elsősorban anyagi okai voltak. Bár terveztem a nagyobbra váltást, de a pénz nem akart hozzá összegyűlni, így minden bizonnyal egy jó időre robogóra váltok vissza. Mindannyiotoknak ( és ha esetleg az új tulaj is olvassa a fórumot akkor neki is)kívánok további sok sok örömet és balesetmentes közlekedést a ninjákkal!
A konzol is sérült vagy csak a fejidom? Esetleg képeket tudsz róla küldeni? Lehet érdekelne; e-mail címem az adatlapomon.
Megvan,am sztem ho ar en 100 ba vettem a ket oldalat meg az elejet igy van egy felesleges bal oldalidomom,ebayn van jo arba szett csak nemvagyok benne igazabol,110 be van ful szett sotet pleszivel csak a vam nem olcso ahogy hallotam es az mar sokba lenne
Ruha nelkul
Helló!
Próbáld meg még egyszer! Módosítottam a hirdetésen és lehet épp akkor nem volt elérhető. Ha mégsem akkor átküldöm a képeket az emailodra.
Ha valakit esetleg erdekel van egy bal oldali idomom ha jol emlekszm90%h ball meg egy serult fejidom konzolal
Nem nyitja meg a hirdetest ,en most vettem ket oldal idomot nemreg meg egy elso idomot konzolal es meg festeni is kell kivancsi lennek h mien ez az idom amit arulsz
Köszönom a válaszod ,igazad van elektronikaba nem vagyok othon akkor valoszinuleg yuasat veszek ezek kozzul melyiket ajanlanad?http://motoralkatresz.eu/aruhaz/kategoriak/31/