Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megoldottam az olajleeresztő problémát és egy újjal szembesültem: olaj van a légszűrőházban. Valakinek volt már ilyen?
Ebay? Itt vannak pl. az osztrák ebay-en lévő gyári meg utángyártott tükrök is:
http://www.ebay.at/sch/i.html?...
Helo tudtok nekem segíteni? 250 es ninjához 2009 es évjáratú őhozzá kellene visszapillantó tükör ?
Az tök jó remélem találok valamilyet én is
Én ezt egy bontott motorból vettem 3500 kemény forintért postával együtt.
Köszönöm! Esetleg meg tudnád mondani hogy te honnan rendelted?
Szia!

Ugyan ez a jelenség volt nálam! Az enyém egy 2010-es nyári kiadású ninja. Ugyan ez a jelenség: szobahőmérsékleten fel megy a második fehér csíkig de középre nem áll fel. Termosztát csere után a jelenség megszűnt és azóta is boldogan szelem vele a kilométereket.
Nézd meg a hirdetésem.

http://olx.hu/hirdetes/kawasak...
Helló!
Érdekelne egy hátsólámpa termosztát meg egy hőgomba.
Mennyiért adnád ezeket?
Sziasztok!
Van egy 2009-es 250r-em, és olyan problémám van hogy nem melegszik fel üzemi hőmérsékletre. Termosztátot kellene cseréljek? Volt már valakinek ilyenbe tapasztalata ebben a típusba? Szobahőmérsékleten zárt állapotban van termosztát.
Válaszokat előre is köszönöm.
Nem kép?
Csere erdekel motoros 56 os borruhara csizma vagy meghallgatok barmit... telefonra vagy kettőre vagy mondd a verziód
Van meg ket kormanykapcsolo meg egy baloldali dekni de lehet kihagytam meg v mit ezek mind benne vannak a csomagba varom az ajanlatot szabaduljak megfele az egész kocerajtol valaki vigye el őket
Elado megmaradt bontott hibatlan alkatrészek 2010 es 20e kmes motorbol egyben verhetetlen áron befoliazva varja az uj gazdajatomplett farokidom sarvedovel lampaval es a tank farokidom kozti fekete burkolat hatsokerek jo gumival tarcsaval legovillaval rugostaggal lanckerekkel hatso fekmunkahengerrel, zold hibatlan tank na jo egy ket kicsi karccal, injektor, henger fotengely dugattyukkal hajtokarokkal nyugvocsapaggyal komplett valto, generator, bovdenek,elektronika, komplett hengerfej, lancfeszito, elso fekmunkahenger, fek es kuplungkarok munkahengerrel, egy kiló csavar meg egy onindito igazabol 100 ezer az áruk de jo ajanlatert egybe vihetok nekem csak utba van valaki vigye el ezen kivul aprosagok vannak meg akit erdekel mv-agusta@gmail.hu
Aham.
Fényképezzem le neked?
Szija
Szia,
Köszi. Nekünk a jobb oldalából hiányzik egy darab az idom illeszkedésénél.
Hello!
Sérült van amit üvegszalaznibtudsz vagy 2 ből csinalni egyet ha bovebben erdekel csinalok kepeket
Sziasztok!
Keresek Kawasaki Ninja 250R 2008-as motorhoz alkatrészeket!
Jöhet bármi! (Csavarok, hűtő, gumik, bármi...) Köszönöm!
Ide is írhatok: eladomotorosruha@gmail.com
Tudok segiteni adatlap
Valaki megismerkedett már közelebbről a gyári olajszűrőjével?

Én a legutóbbi cserekor kezdtem el jobban szemügyre venni, kíváncsi voltam, hol gyártották, de semmilyen jelzést nem találtam rajta, se típusszámot beütve, semmit (ellentétben pl. a HiFLo szűrővel).

Most gondolkodni kezdtem, hogy lehet nem gyárit raktak bele legutóbb... Vagy ez normális, hogy a szűrőn semmilyen jelzés nincs?
red-line szerintem tud segiteni :)
Hello!
Sikerült ma felültetnem a kisninját egy járdaszegélyre aminek következtében szétrepedt az olajleeresztő csavar lyuka . Mindig azt gondoltam, ha ilyen helyzetben leér a motor alja, akkor azt a himba bánja majd mert az lejjebb lóg. Mindegy.
Szóval egyrészt a járdáról "leugratással" vigyázzatok, másrészt tud valaki valakit aki tudna segíteni az alkatrész cseréjében?