Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van!
Egyet értek !
Miért nem dobtok fel egy pár képet(ninja tulajok)!
Szerintem rajtam kívül más is szeretné csorgatni a nyálát...
Íme egy kép róla. Létezik titán ill. kevlár kivitelben is csak azoknak 100k HUF felett van az áruk.
Esetleg link, vagy vmi weboldal, cím, vagy kép van?:) Más kérésem nincsen :D
170km/h!
Valaki ki tudott sajtolni többet a Ninjaból? Egyébként tud valaki tudja hogy mennyit is kóstálhat egy új hűtő?
Bodis is gyárt dobot a kisNinjához, kb 75e HUFért beszerezhet. A hangját sajna még nem hallottam, viszont jól néz ki. Valószínűleg én beruházok egybe.
Tudnátok pár márkát, linket vagy képet betenni arról, hogy milyen kipufógót lehet venni a kisninjára?
Jócskán kihalt a topik
Akkor jó, megnyugodtam.
Köszi a gyors választ.
Én 176 vok nekem teljessen kényelmes. Mikor hoztuk haza még nem volt jogsim így az egyik barátom hozta haza (140 km távolságra). Ő 198 cm magas és azt mondta, hogy nem egy kifejezetten túra motor, de nem volt neki kényelmetlen a 140 km sem. :)
Sziasztok.
185-190 cm-es embereknek is kényelmes a kis Ninja?
Én most fejbő nem emlékszem rá, de ha rám halgatsz megnézed a motoron ugyanis arra is rá van írva;´ha esetleg nem találod szolj és megnézem az enyémet, hogy multkor honnan néztem le:D
elöl / hátul
1 személy: 1,8 / 2,0
2 személy: 2,0 / 2,2
Nekem ezt mondták mikor kihoztam a gépet.
Sziasztok! Egy kérdés: Milyen keréknyomást ajánlatok a kis ninjahoz? Eddig 2200km mentem vele és most fújtam fel egy kicsit jobban (2,3ra elöl hátul), de nem nagyon érzek különbséget.Akkor se ha egyedül akkor se ha utassal vagyok.
Küldj egy e-mail címet rám (az enyémet megtalálod)
Amúgy mi az ajánlatod? Hisz lehet kapni 250r-t.
OK, de én nem pont erre gondoltam. Én úgy értettem, hogy aki vásárlás előtt áll, keressen meg - talán érdemes lehet. Azóta nagy fagyos csend a fórumon. Mondom: talán érdemes lehet - már ha v.ki mégis motorozni akar és pont ilyen gépen.
( A 10 fok mellé azért legyen még száraz, tiszta idő is - úgy az igazi.)
Én még motorozok és fogok is ameddig 10 fok alá nem megy a hőmérséklet. Utánna meg visszaváltok a kocsira
Látom, megfagytatok. Pedig nincs még hideg! Bár lehet, hogy csak nem akartok motorozni.
Üdv mindenkinek!

Aki közvetlenül vásárlás előtt áll, jelezze. Privát. (e-mail v. 20/947-80-44)
Már visszaolvastam olvastam a tiéd is de gondoltam azóta születtek új tapasztalatok.
Meg amúgy se azt mondtam hogy írj fél oldalt
Olvass kicsit vissza és láthatsz érveket iet is olyat is nem fogja szte mindenki leírni még1x csak mert lustavagy olvasni
Az a helyzet hogy a zzr 250-ről se tudok semmit
Csak másabb azért egy tulajtol hallani pro kontrát mint olvasgatni neten a teszteket.
Szóval a kérdésem továbbra is áll.
Pro kontrát szeretnék hallani.
Fogyasztási adatokra is kíváncsi vagyok.
Előre is köszi.