Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Off! Ezúton szeretnék köszönetet mondani annak a kawásnak a segítségért aki kiállt és,segített nekem..még 1x köszönöm (kawaest)
Akkor én megkereslek ha elárulod a neved
Valahogy nem vagy meg
Nekem ,Már február óta...
Azalatt beváltottam a 40eFt-os utalványt (60eFt értékben ) ugyhogy ezt mar nem tudom vele adni, de nyilvan ennyivel olcsobban is adom
Ha van iwiw ed jelölj be Kovács Lászlo(kovi )egy Repsol honda van a profilképen
Szerintem meg mennyünk az üveghegyen túlra, úgyis ott van mellette a holdfényes pagony....majd átmegyünk oda is!

Amúgy a Balaton nekem is OK lenne!
(de mehetünk máshova is)
de melyik részére? északi vagy déli part?
esetleg konkrét helyre? pl: Tihany? vagy valamelyik másik város..?
És milyen legyen a program?
pl: Leköpetünka balcsira, elköpködünk a parton azt valamerre csapatunk 1et a partmentén, közben megállunk kajálni is....

Én valami ilyesmire gondoltam.... és TI?
Balatonra jöttök akkor megjelenk én is
persze ha nem baj!
Szia Wicca,

Én benne lennék mint "kistulajdonos".
Merrefelé gurulnánk?
Kingston a kedvedért lehet IJB
A Balcsi szerintem is korrekt, az talán mindenkinek "közel" van.

(Örülök, hogy van még egy férfi eme világon, aki talán nem adja fel a dolgokat, de persze várjuk ki a végét)
hmmm...június 13....lehet az még nekem is jó lenne...
(ha jól számoltam - és nem kever be senki és semmi, akkor azon a napon pont pihenőnapom van :)
Igen,igen! A 13dikát már beszéltem Motocat-al is! Abban benne lennék, ha az sokaknak nem jó! Vagy esetleg nekem se Akkor egy héttel késöbb még egy szombaton vagy vasárnap itthon leszek! Utánna augusztusig Külföld! Azért legyünk már alpáriak , az IJB poló legyen Am én balatonra gondoltam találkozó gurulás szintjére! Egyéb ötlet?
Oké
Én picim lassan megy ám! amúgy sztg.
Mociscsaj hol lax?valamikor gurulhatnánk egyet
Eladó kis ninja valakinek? zöldben-?
wicca most szépen leírom a tapasztalatomat a pasikkal és a szervezéssel kapcsolatosan!

Amíg Te/Mi lányok nem szervezzük meg, addig a pasik leszarják... Ha már megvan a tuti és a kész terv, akkor jobb esetben átgondolják és csatlakoznak. Ők maguk sosem fogják azt mondani, hogy hééé csajok menjünk már valamerre, vagy csináljunk már valamit...

Szóval én azt mondom találjuk ki, aki jön ott lesz, jól érzi magát, aki meg nem, az kap egy IJ-s pólót
Előrébb volt egy javaslat, mi lenne ha....júni 13-án gurulnánk egyet vmerre? kicsik-nagyok..mindenki :)
csak nem nagyon írt rá senki semmit
msn = kistuning46@hotmail.com
adatlapomon van
bökjed a cimet
MSN-re feltudsz jönni? komolyabban érdekel
én meg majd következő szezon elött akarok egy ujjabb hatost!
750.000
Hát legkésőbb augusztusba akarok venni
amúgy mennyit kérnél érte ?
Ősszel viheted az enyémet! Eladó lesz akkor!