Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Moto cicusnak gratulálok, remélem döntögetsz már rendesen! Mociscsaj másik a zxr-t nem nézegetted? Árban a tinininja feléért kapsz majdnem tökéleteset, igaz 15lóval erősebb meg nagyobb, de tanulni ezzel is lehet
No ma elmentem egy jóóóóóóóót gurulni, és tényleg jól sikerült. Voltak benne kanyarok, meg szép egyenes, ahol sikerült 160-at kihozni a Piciből nagyon jó volt, szerintem ő is élvezte
Majd meglátjuk annyira nem sürgős, addig várok vagy majd még meglátom, majd szólok ha mégis érdekelne
Akkor ezt a szezont meg vegigmotorozom. Kivancsi vagyok talalsz-e valakit aki 1 milllaert odaadja...
1milláért szeretnék venni, többért nem nagyon, vajon miért?

Dobj ra meg egy 100-ast es viheted
hmm, 1milla
Mociscsaj, mit tartasz korrekt árnak?
No remek, akkor mindenki megvan
Cseszneknél feketével valószínű hogy én voltam. Nagyon jó lett az út mindenkinek csak ajánlani tudom.
No, így lesz ötösöm a lottón, én mondtam Páromnak, hogy tuti Te voltál Mi épp autóval mentünk Réde felé, azért nem ismertél fel. Szombaton 100 km-en át szarrá áztunk mocival, hétfőn meg mikor elindultunk kirándulni, akkor is be volt boruval, így csak autóval vállaltuk be, persze utána már szép idő volt... na sebaj.
Rédénél hol láttad és mikor? ......lehet én voltam az......
de én hogy nem vettelek észre azt nemtudom.....
No megjöttem!

Az jön túrára, aki csak akar
Szerintem is mindenképpen déli oldal legyen, mert az mindenkinek közelebb van.

Én voltam kawaesten, hááát elég húzós volt, még a lassú csoportban is iszonytosan mentek, így nem is volt bátorságom menni. De volt 2 pici Ninja, előttük le a kalappal!

Egyébként tegnap Cseszneknél láttam egy feketét, nem sokkal később meg Rédénél egy zöldet, esetleg innen valaki vmelyik?

Most viszont megyek mocit mosni, mert szombaton 100 km-en át szakadt az eső, szóval enyhén szólva néz ki koszosan
Jah nem voltál ott a Kawanapon a ringen?

Balcsinál sóstó? Aliga és Siófok között van,ott kajaálhatnánk onnan + Siófok vagy nekem 8 én tudok alkalmazkodni
Vagy kinek mi az ötlete?
perszehogy (válaszolok helyette is, mert tuti :) )

az addig ok h balcsi, na de ott hol?
Szerintem akkor tuti te vóltál
Szia mikor lessz az a túra mert én nagyon közel vagyok a balatonhoz
Jelenleg csak nekem van a környéken kis cbr-em!De ha még kék is volt, akkor elég nagy rá az esély, h engem láttál
Hi all!
Nagyobb zöldséggel is lehet csatlakozni a túrához?
Balaton?13.a?
Láttalak nemrég ha ta vóltál Szentgotthárdom egy cbr el?
akkor én a kicsinek a kicsijét szeretném
Naaaaaaaaa... Csak lesz ebből valami A kis Ninja... 600 ccm. Mivel a nagy az 1000es. És akkor meglesz az első nő is a fórumunkban
Kis ninja (zöld) kerestetik, korrekt áron
nyehe....akkor lesz egy naaagy csajos gurulás
Balcsi nekem is ok. mármint attól függ melyik része.