Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez van. Amúgy nagyobb vasat keresek de a többi 'cég'nél is hasonlóan rosszak a hitelek.Így eltolom jövőre hátha több önerőt tudok betenni.
Magyarország,magyarország,hát mi mást vársz!
Én is kérdeztem a hitelt és nembírtam rájönni,hogy mi az akció:ugyanis a használtmotor hitel kb ilyen!
Tegnap a fiammal bent voltam a Csiki Begénél. Hét nagyon péntek délután volt az értékesítő srácnál.
Hirdetik a 250 r re az ilyen meg olyan profi hitelt. Óriásplakt, motoros magazinok stb. Háááááááááát
ezek nem normálisak THM 19,..% Ennél jelenleg még egyes személyikölcsönöknek is jobb a THM je. Pedig úgye a jármű rendszámos. 20% befizető 48 hóra 28.000/ hó 60 hóra 23.000/hó. Ez kb. 1.600.000. Ezek ezt nagyon kitalálták
én 170-et olvastam de az már új kipufogóval volt. akinek videóját láttam, az azt írta hogy 161 volt a max
Papp 180at mondott O.o
sziasztok
én szeretnék majd venni egy új ninját és elmondaná valaki hogy hogy gyorsul és hogy mennyi a top speed je?
5500as fordulaton 80at megy :]
Mi van? Nyíregyen még nincs 250r?
a beígért képek egy kicsit megkésve :)

1.
2.
3.
Most vasárnap délelőtt 11-től a lellei szabadstrandon leszek a ZÖLDDEL jelölt helyen.
Aki úgy érzi, hogy lenne kedve egy szabadstrandos, fürdős, lájtosan sörözős vasárnapi, második ninjás találkozópótláshoz az jöjjön!
Ha esetleg az eredeti rendezvény ismét elmaradna.

Boccs a Móricka rajzért.
Na, akkor veszek olyat, mint amilyen magának van
Supermotó, áááh... hogy nagyon-nagyon-nagyon finoman fogalmazzak, nem szeretem őket... Ezentúl is elnézést a supermotózás szerelmeseitől.
Majd ha nincsenek szupik, mehetnek a gyorsik
Az igaz, úgy igazán poénos ha van egy-két hasonló gép. És lehetőleg kevés supermotós...
Egyetértek veled
Kakucsringen még nem voltam, kéne egy (oda)vezető
Meg ha mennék, akkor má inkább egy - két emberrel együtt mennék, egyedül ott kergetni az ívet, sztem kicsit uncsi lenne
Igen, az! De a motor már nincs meg :(
ColdF, ez a kecskeméti gokartpálya a képed között? Vagy melyik?
Hogy én? Z750.
(egyébként tényleg így van, az utca nem arra van, hogy a határokat feszegessük, arra ott vannak a versenypályák, pl. a Kakucsring egy ilyen kis Ninjával marha jó lehet, és nem is drága. Ha még nem voltál, próbáld ki! )
majd teszek oda is képet ha küldd :)
én csak a 250R feliratot fényképeztem le, mert semmi sem látszott ilyen sötétbe telóval :(
Akkor miért nincs még az Sg-n a milyen motort láttál ma topikba?
A leányzó ma kapta meg a gépet, ha csinált képeket, és meg is engedi hogy feltöltsem, akkor kaptok párat

Nekem már megmutatta, cuki a gép, kemény 13km-el :)
Hehe :D Magának milyen igaza van
Milyen motorral gurul maga?
Akkor meg plane jo egy kicsit kemenyebb gumi, legalabb kitapasztalod hol a hatar, es kesobb se nezed az utcat versenypalyanak...
Remélem, hogy minden úgy lesz, ahogy mondod Ugyanis szeretek nyélgázon túrázgatni
Nem, ne aggodj, annyi lehet csak, hogy utcan nem lehet peremig donteni, es tenyleg megcsuszhat, de ettol nem fogsz elesni, max marad egy kis majrecsikod. De utcan amugy se lehet ugy donteni, mint palyan. Elso guminak biztos, hogy jo, aztan kesobb, ha elhasznalodott, es mar nagyon belejottel, akkor erdemes valami tapadosabbra cserelni. De az se jo, ha tul hamar elkopik, mert az meg sokba kerul... Szoval total hasznalat-fuggo, de utcara egy ilyen atlagos gumi teljesen jo.