Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 9-es forumon megtalaltok!
Ja meg annyit a tukorrol ,hogy karbonmintas!
Idetlenul nez ki az oreg harcos ninjamon
Faszasan vilagit!
Csako Teve
Ledes!
cső fazi, led-es benne az irányjelző vagy sima?, lehet engem érdekel.
Szeva!
Van egy par zsir uj indexes tukrom ha erdekel!
Vagy ha valakit erdekel!
12e penzert !
A 9-esemre vettem de nem mutat rajta jol.(96-os)
Ujabb vasakon jolmutat.
Jo mas gepekre is!
Sziasztok!Valaki meg tudná nekem mondani,hogy mennyibe kerül a bukógomba a mocira,és hogy kell-e idomot fúrni a felrakásához?Köszi
Hy!
Téli álom legalább március vége-április elejéig.
Sziasztok!
Mizujs veletek? Rég jártam már errefelé... Ment valaki a hétvégén egy idei gyors karikát, vagy még téli álmot alszanak a paripák?
Rendelésre tudom 10500ft a két csavar 1000ft. Adatlapomon elérsz!
Igazából a kis ninjára kellene a lánctakaró műanyag elem és az azt tartó két csavar.
Szia!

Mindenem van hozzá! Mire gondolsz!
Lehet, hogy egy kicsit furcsa kérdésem lesz: van-e valakinek fölösleges műanyag "lánctakarója" (vagy mi a hivatalos neve)?
Azért köszönöm mester!

Mondjuk a legjobb az lenne ha valahol fel is tudnám próbáltatni a motoromra!
Hy!
Én megnéztem de nem látni a csavar végeit a műszerfal burkolattól.
De a tükör felfogatása 5cm széles!
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni? Gondolkozom hogy 636-os visszapillantó tükreit lecserélném ilyenre! http://cgi.ebay.com/ebaymotors...

Valaki letudná mérni hogy a 2 csavar közötti távolság mekkora?

Előre is köszönöm!
Ez érdekes

http://www.tesztmotor.hu/hir/hirek/nem-birja-a-fordulatot-a
-zx-10r.html
Kösz nem érdekel,600 as vásárlása a cél :)
Atlantasz21!
Énis érdekelne a Ninád, jókis 125honda nemérdekel mintcsere cbr?
Jólátom aszt hogy gugyering ödlete senkisem érdekel? Pedig it a táj monygyák hogy igenszép. a gépálomástól jólrálátni a pigypang kilátóra és a Lányi csúcsra, a meredek lejtőn igen jó motorzni, ojan mint a maniszigeti versenygés, énis küdöm ot nyocvannal, Sanyi rendre lemarad.
13? azt hogy a fenébe hoztad össze? nekem 8e volt idén, és 6e lesz jövőre
Tisztelt Barátom!

A gyerekek örömére a Mikulás idén is motoron érkezik a Heim Pál utcai Gyermekkórházba, a Pető András Intézetbe, a Tűzoltó utcai Gyermekklinikára, és a Madarász utcai Gyermekkórházba!
Tavaly Nektek köszönhetően több mint 500 télapó csomagot tudtunk szét osztani, ami telis tele volt sok könyvvel, gyümölccsel, mogyoróval, játékokkal.

A Motorblokk SE és a Citadella motoros találkozó 2010. december 6-án immáron ötödik éve rendezi meg Mikulás napi eseményét, hogy újra egy kis mosolyt csalogassunk a beteg gyerekek és szüleik arcára. Szeretnénk, ha idén is sok ajándék ot vihetnénk, ehhez kérjük a felajánlásaitokat.

Kérjük, hogy amennyiben szeretnétek és van rá lehetőségetek ezt a célt anyagilag és/vagy ajándék tárgyakkal támogatni, akkor emailben kovarytamas@filmerstudio.com vagy telefonon +36 30 8685046 várjuk.
Időpont:
2010.dec 05 Citadella motoros találkozó gyüjtés
2010.dec.06. 11:15-11:30 Citadella tetején találkozó indulás a Kórházakba
12:00 – 12:45 Tűzoltó utcai Gyermek Klinika
13:00 – 14:00 Heim Pál Gyermek kórház
14:30 – 15:30 Pető Intézet
16:30 – Madarász utcai Gyermek kórház
Önzetlen segítségeteket előre is megköszönjük a gyerekek és a Citadella motoros találkozó és a Motorblokk SE és nevében.

Tisztelettel: Motorblokk SE

“A mosoly az a blokk, mely mindenből kigördít!”
Halihó!
Nem tudja vki, hogy 7végén lesz e pesten mikulásos motoros felvonulás?
Citadella tali lesz szombaton azt tudom...
Hy all!
Én ma vettem ki az aksit meg egy kicsit letakarítottam - azt "bevágtam" a garázsba a fal mellé. - és csak annyit mondtam neki: na majd áprilisban..... és téli álomra szenderült...
Sziasztok....egy kis közérdekű Nektek!

Aki még nem nézett kötelező biztosítást az tegye meg legkésőbb hétvégén, mert ÉRDEMES! Én is ma kötöttem egy újat és 13 ezer helyett 6100 Ft lett...amugy van aki még kimerészkedik motorozni vagy már a tietek is téli álmot alszik? Üdv. Szili