Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szertnék nincsáról irni. tude valaki már öszehasonlitota nincsa ketötvenet a honda cbr125-tel? Ismer valaki 125hondát? Mer szeretném a erös ketötvenes zöd nincsát. de joban jároke ha azlesz, nem banome meg?
Ha valaki látot együta kető, irja le mi a job. köszönöm szépn.
az meghajol mint a mittudomén kik buddha előtt érted megköszön


te kis nincsapecs
Most bántotokengemet vagyaz jo hogy felgörgetem a forumot?
Deszivesben irnék nincsáról hamán lesznekemis.
Jok ezeka mozgrajzok. Ezek tecctek. Ez mír hajladoz?
legalább felpörgette a fórumot
Az a baj, hogy ezt csak ő nem tudja.
Ja igen.... ha visszaolvastok a fórumban akkor láthatjátok hogy Gyugyerák a kiejtés elve alapján ír le mindent -- nem a helyesírás szabályai szerint.
Jéééé! Újra van élet a fórumon!
beszarás.
már tudom miért pang ez ennyire a fórum
Milyen nemzetiségű vagy ember? Vagy ember vagy egyáltalán? Csakmer fosol a száddal beszéd helyett.
puc robi elment zihuatanejóba.
Fenvan nekem a gyári dob, nemlehet asziszem leveni. a négyütemű az halkab? Puc Robi hozászolását kerestem. Nemlátam hozászólását. ő letuná venni?
Nemjó, úgy nem megy.
há hegeszd le a végét,
Nem, kéne egy csendes 4ütemű dob egy 125-ös Puch robira.
ja nem bocsi
ezt nem tőlem akartad kérdezni?
He gugyi, a cébéernek megvan a gyári dobja? Addmáel nekem!
Énnékem csak nagyonteccik a kisnincsa, És van néha mondokám atémaban. én nemakarok sose bántok semkit, nincsbarátm csak Sanyi, velejó motorzni. jó it hozászólást csináni néha. Ha nembaj.
Fura a dumád haver ! Ennyi, vicces. Döntsd el te hogy ez bántás e, nem rossz indulatból írtam. De nem lehet le szűrni hogy komolyan beszélsz e vagy viccelsz
Kedves Lacirm
Ezmost bántás vagy jóami te irtál itt?
az a duma gec
Kedves Scheller
Én nemtom mérbánt engem mindig valaki. Én nembántotam semkit. csak szeretnék egy jóharapós kisnincsát, szeretema hondátis, de márégen teccik a kis harapos nincsa. Bocsánat ha sértetem valakit. nemakartam.
Te szívatsz minket?
Szerbusz mindekinek! Nincsene már eledó egyharapos ződ kettöötven Nincsa, akinek cserébe kellezne egy jókis Honda cbr125. Hóelejin kin votunk Sanyival a békástónál mer bevot fagyva, jégmociztunk. de a Sanyi hazafele a pigypang kilátotol lefele egy bikányit bukfencolt a havas azfalton. csakaz eggyik lába törtel neki, vaccsak ficamodott, demán joban van nemfáj. Aszonygya hogy nembánnya, várja a jóidőt hogy megin mehessünk egykört. Most rosza köridöm, mer nagyon sikamlos az ut. Szelesutat mindenkinek. /ha joidő lesz) meg az ijen örülteknek mint mivagyunk Sanyival, már mostis.
ok fazi majd megbeszéljük