Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rögtön intézem, de állítólag min 1 hónapos szállítási idővel ér csak ide. sajnos...
addig marad a kismotor, és a motoros videók minden mennyiségben (csak már rossz h videó nézés közben is jobbra-balra dőlök és próbálom letenni a térdem )
feltetlenul!!!
mar keresem a viragmintakat a neten
de egyedi kezmunka lesz, nagyon szep es egyedi!
ha esetleg megtudod, hogy hol lehet a tavaszt elintezni, szoljal lecci! nekem se artana mar
indulnék én azonnal,nem sokat kéne biztatni, csak el kéne intézni hogy legyen tavasz. a rózsaszín virágos bőrcucc elkészül addig?
Viccelni probaltam
viszont tenyleg feljohetnel, nagyon jo mulatsag.
allitolag kb 2 het mulva meglesznek a nyilt napok idopontjai is es akkor mar lehet izgulni az elso menet miatt!
hegyekbe nem szoktatok járni, szívesen elmennék veletek!
már miért ne előzhettnél meg, csak ne meséld el a barátaimnak...
Doktor Solt?
Fogadd gratulaciomat
akkor nem elozhetlek meg?
de! pesten jártam suliba és majd megörültem hogy eddig egyszer sem jutottam fel a Z-vel pestre, amióta ledoktoráltam vissza akarok menni!
Kawagirl,
P.ringen meg csak latogatoban voltam, de akkor is gipszesen.
Messze is van innen, hogy motorral lemenjek, korozzek es haza is jojjek. Lent aludni meg... nem kamion ez a motor, hogy minden felferjen ra
hihi
a butykok meg az ev elejen kikerultek, mert fennakadtak folyton
mostmar a labtarto kopik!
te nem jossz fel egyszer korozni?

nekem kezdetnek bőven megteszi az Euroring A H. kicsit "veszélyesebbnek" tűnik
Tényleg, a Pannónia ringen mr köröztél? Ott szoktak lenni lányok!
tényleg jól borítod! lábtartó bütyök meg van még?
Engem a fiuk majdnem megpofoztak, hogy huzzak mar fel vegre!
Aztan meg ugy imatkoztak, hogy menjek le
Csak ne lenne az a sok felorult, aki felmegy a "csigacsoportba" es a leglehetetlenebb helyeken szurnak be. Aztan csak sikitasz a sisakban
Hát éppen ez az Merni kéne, de ..... nyuszó vagyok... még
LX is végig csinálta a sulit, szerinte sokat használ (főleg egy kezdőnek(
Nyuszó!
Hat tessek ledonteni, nem lehet bajod!
Mondom en, aki nem birt befordulni sose de latod, mar csunyan kopik a szele, pedig alig voltam fent. Kivancsi vagyok, mit mondasz utana a motoros sulirol.
A H.ringre fogok menni, beíratkozok a motoros suliba, a 4 napos Apriliás menetre
De kezdetnek csak az E.ringen fogok körözni a Műmájerekkel
Nem tudok kanyarodni a gépemmel, félek bedölni a kanyarokban (még nagyon kezdő vagyok)
nekem van fennt egy kis plexi, és nagyon sokat számít, így elviselhető a 130-as utazó. a piroson nem volt, és már 110nél le akarta tépni a fejem a szél, habár én egy picit magasabb vagyok...
az óra szerintem is sokat csal
sajnáltam szegényt, de itt az új és próbálom elfelejteni a dolgot. már én is nagyon várom a tavaszt, komoly elvonási tünetekkel küzdök. végre fel szeretnék már menni egy kicsit a mátrába is kanyarogni! meg egyszer ezt a citadellás bulit is megnézném
Haladok, csak a nyari moka nem kellett volna.
A kanyarsebesseg megmaradt, de nem merek meg ugy gyorsulni, mint elotte. Majd tavasszal, addig edzek a femfekcsore
Jossz ki tavasszal gyakorolni???
Vegre lenne mas lany is a palyan!
248at mutatott az ora, de szerintem az sokat csal.
sajnos
viszont arra kivancsi lennek, hogy a plexi mennyit javitott az menetszelen? en viszonylag kicsi vagyok, megis lobogok a szelben (thanx szelesebb kormany)
Hogy megy a pályázás? Amikor áprilisban talákoztunk, akkor nagyon ügyes voltál
hungaroring, iden.
szepen osszecsuktak a gepedet
nagyon megsirattad?


Kawagirl,
ma volt ugye Citadella, gondolom onnan jottek az orultek. Neha itt is elmegy par, nagyon faj mar mindenem... demegvarom a joidot, mert iden nem akarom mar osszetorni magam
azért a végelést én sem bírtam kihagyni, óra szerint alattam 242 volt a vége, de én beöltözve 100 kg felett vagyok, a Te fele súlyod alatt biztos többet megy
az én mocim 15 cm-rel lett rövidebb a baleset után...
melyik pályán készültek a képek?
Remekül vagyok, igazi elvonási tünetekkel. A gépem "csinosítás" alatt, piros lesz
Láttam ma motorosokat: 4 sportmocc, 2 közülök gixxer Az egyik olyan szépet egykerekezett a Szentendrein, és olyan haaangjuk volt, hogy csak ...... Jóó dőt akarok