Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogy zavarsz
ugyis szolok, ha elszaladok vasarolni
menni kene tornazni is, hatha nem lesz olyan nehez a kezdes tavasszal. aztan fozes!
laptop+wifi? az meno, en lassan mar a kadban is netezek, miota megvan
dehogyis! nem vagyok az az otthon ülő típus, csak most vettem egy laptopot, és pont tegnap sikerült végre belőni a wlanos netet, úgyhogy azért vagyok most itt ennyit. ha zavarok hagylak, nem tartlak fel
dehogyis
egyedul lakok, ugyhogy neha rendet kell csinalni, mosogatni. es meg csak egy tejeskavet ittam

te egesz nap a gep elott ulsz?
rem nem valami rosszat írtam, hanem megint csak ibolyával tűntél el
ne sírj! küldök egy ölelést !
állítólag rövid lesz a tél, jövő hétre 12-14 fokot mond, ha lesz annyi én biztos felébresztem a kicsikémet
sose mentem quaddal!
felek, hogy felborulnek vele azert mert tobb kereke van, meg nem biztos, hogy biztonsagosabb
majus 1 meg nagyon messze van addig meg sirvafakadok ketszer.
mi most tervezünk egy kis quad állatkodást, de ahhoz meg jó lenne ha lenne egy kis hó! nagyon jó, próbáltál már quadot? én már máj 1-et várom nagyon, olyankor mindig összeáll a banda és irány kunmadaras
egy ejszakara biztosan talasz valami parkolot a kornyeken.
az enyem se a haz elott all, sajnos. amig a regi lakasunkban laktunk a szomszed foghijtelken volt parkolo, az csucs volt! 25 meter se volt gyalog es ejjel-nappal mehettem. a bacsik meg imadtak
most autozom a motorig, at kell oltozni es maceras, de azert nem rossz
johetne mar a jobb ido, akkor gurulnek egyet
szavadon foglak majd és felmegyek!
mi békéscsaba és 100km-es körzetében szoktunk mászkálni, egyetem alatt nem voltam eleresztve anygilag, örültem hogy a mocit megtudtam venni, ugyhogy a nagyobb túrák kimaradtak. (azért 6000 km igy is beleszalad évente) mostmár viszont van meló, úgyhogy tudok túrázni.
ha megyek pestre fentalszom valamelyik barátomnál, csak a mocit nem tudom hova rakni, az utcán meg nem merem hagyni
hat persze hogy johetsz
ha el nem faradsz, mig felersz. mennyi ido alatt tudsz felerni pestre? persze elmehetunk mi is arra feled, nem nagyon jartam arra. a tobbiek is szeretnek orszagot latni, es szerintem ok se nagyon jartak arra.
ha nem banod ...

te merre szoktal motorozni?
nyáron mehetek én is a velencei tóra ?
én is ültem már r1-esen, brutális!!! amikor még harmadikban is felemelte az elejét, akkor azért majdnem be*artam
amig el nem csaptak inkabb palyan mentem, de azt is keveset.
tavasszal vettem lakast es inkabb a felujitasra/koltozesre ment el az ido es a penz nem banom, csak tavalyelott tobbet mentem es kicsit hianyzott.
van egy haverom, akivel neha felkerekedunk es elrohanunk a velencei tora, uszunk egyet, fagyizunk es jovunk haza. visszafele mindig elkeri az enyemet, en meg mehetek az R1-evel volt mar nagy mulatsag belole, iszonyu jol megy az a gep
jó társaság lehettek! ha felmegyek motorral pestre tényleg hozzátok csapódok! nem vagyok szégyellős, de a gatyában motorozást azért kihagyom. merre szoktatok gurulni?
este beszelek a sraccal, hogy tud-e szerezni es ha igen, akkor az mibe kerul.
nagyon kivancsi vagyok...
nem rajongok a plexiert az orran a sarkanynak, mert nem tetszett, amikor odaprobaltam, de lehet, hogy azert veszek egyet tavasszal. es majd arra kerulnek a kis viragok
sejtheted, meg ha donornak is tartottak es sikitottak, hogy majd jol osszeverem magam, azert tetszett nekik en ugyan nem fogok a tuzo napon allig beoltozve maszkalni, amikor a fiuk alsonadragban rohangalnak. meg aztan sose fogok lebarnulni
találtam egy srácot dunaújvárosban, aki foglalkozik idomok készítésével, és csinált is már z-re üléstakarót gyári minta alapján. lehet hogy tőle rendelek, csak nem tudom akkor, hogy 1-et vagy kettőt kérjek?
megnéztelek volna bikini felsőben , habár én biztos nem engedném a barátnőmnek hogy így üljön motorra!
Ugyaaaaaaan :)
bikinifelso-rovidnadragban motoroztam ujra
meleg volt, ragyogo napsutes es neztem a fiukat a palyan, ahogy ezerrel veszik a sikan utani balost
aztan felebredtem
szia! kitalálhatom? szikrázott a lábtartó és teljesen elkopott a térdkoptatód?
Ahogy elnezem, ma se megyek motorozni
pedig olyan szepet almodtaaaaaaam!
a Zsoltit már valaki lefoglalta, a másik becenevemet nem akartam használni, így lerövidítettem, amúgy a solt ősmagyar névből származik a nevem, állítólag...
neked is!
ok! remélem holnap újra összefutunk! addig is jó éjszakát és pályanapos szép álmokat kivánok! puß
nameg egy gyors valasz :)
Orsi - Orso - Borso/Bors
aztan itt mintha foglalt lett volna a Borso sajnos

es te miert vagy solt?
ha nem banod, elkoszonok!
leragadnak a szemeim es orral kicsit nehet irogatni
ha van kedved, holnap folytathatjuk.

joejszakat!
almodjak a tavaszi palyanapokrol