Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már terítek is! és amíg ideérsz valami desszertet csináljak?
a baracklekvárt ugye nem akarod rákenni a bundi kenyérre???
nezd, nekem ma nagyon nehez napom van.
ne csinalj ilyeneket, mert lemegyek hozzad es megeszem azonnal
de minek a baracklekvár?
küldöm az első adagot!
te egy jostehetseg vagy

na kerek egy szep vilagosat a simakbol es egy kis baracklekvart hatha jobban leszek tole!
az első sima adag meg is van, még jó hogy wifis laptopom van...
na melyiket kéred?

miért vesztegettél el másfél évet? fogad valami pasi!?
menni fog az, higgyel nekem!!!
csak ugy siman kerem szepen!
koszonooooom
ok! milyet csináljak? simát vagy rakjak rá zalait is? de hogy eszed meg? a webcam-ba nem tudom beletömni...
rajottem, hogy elszurtam majdnem masfel evet az eletembol.
ez elegge megvisel, de majd elmulik
legalabbis remelem...

meg sok volt bent a munka. ami nem csoda, hiszen a mult heten az a ket ember volt bent, aki nem szeret dolgozni erdekes modon nem sikerult helyettesiteni, pedig alig volt melo. ugyhogy ma bepotolhattam reszben a mult hetet is...

keszul a bundaskenyerkem?
na majd segítek összeszedni. mit csináltál az elmúlt 2 hétben hogy ennyire kivagy?
csinaaaaalj nekem iiiiiiis
lecci lecciiiiii
nagyon meg tudnam halalni!!!!!!

meg jo, hogy tegnap elhataroztam, hogy egeszsegesebb kajakat eszek
látom megint megkukultál , ennyire megrázó volt a webcamerás gondolat?
amíg visszajösz megyek csinálok egy kis bundáskenyeret vacsira...
bocs, kisse szet vagyok ma esve.
biztos sok volt a 2 het
nem most rögtön akarom szétszedni, majd valamelyik este, a hátsó gumót is le kell cserélnem. már megvan az új, ami fennt van kicsit kopott, már cserés volt, amikor egy picit még megfüstöltem.

a webcammel kapcsolatban meg rossz az aki rosszra gondol...
esetleg csinaljak egy ceget, hogy legyen ra szukseg?
azt hiszem, igy szuletett szerencsetlen noszemely... allandoan visit valamiert, meg dramazik. ha nem figyelek oda nem olyan veszes. ma ez halmazati buntetes volt.

mai program? mesz le szerelni?
webcamera??? perszeeeeee, aztan majd valami malacsagot csinalsz
ok, szólok! eljösz segíteni, vagy laptoppal és webcamerával menjek le szerelni?
mi a baj a kolléganőddel? valami vénlány vagy csak hisztis p*csa?
nekem szerencsém van, nagyon jó helyre kerültem, csak nem tudom meddig maradhatok... nem kell egy jogász a cégetekhez?
egy szoval? szar.
ket szoval? gyilkosan szar.
de hat ez a nap is elmulik, majd valahogy tulteszem magam a mai fejlemenyeken. bent rendben volt minden, a szokasos hiszteria a kolleganotol, de hat azt mar megszoktam
egeszsegedre!

egyszeu szetszedni, de ha segitseg kell, szolj
akkor val szinűleg hasonló mint a bandit és a gsxf, nem lesz gond vele!
gyors elszaladnak a napok, jó bennt a társaság, munka közben mindig van idő egy kis hülyéskedésre. ma azzal szórakoztak, hogy amikor tüsszentettem, akkor a szomszéd irodából felszóltak a 2. emeletre( én a földszinten vagyok), és onnan hívogattak, hogy: egészségedre!
tiszta lököttek
a Te napod milyen volt?
Szia Solt

en mar szedszedtem, nagyon konnyu, csak a tankot megemelni nehez kicsit, mert a csavarja az elso ules alatt van... +5 perc

amugy azt hiszem az elso szunetig birtam en is iszonyuan elfaradtam ebben a ketheti semmittevesben. viszont ma se lattam az ismetlest, uh eleg szomoru vagyok.
hogy telt a napod?
ahoj!
megjöttem! na meddig bírtad Borsoka? én az első reklámnál bealudtam...
valaki takarította már a légszűrőjét, vagy ezt csak cserélni lehet? még soha nem szedtem szét...
Scytam!

En az Ulloire hordtam a "neked motors" hoz, szerintem rendes volt a srac.
De mivel elkoltoztem ezert a Csiki-Bege esik utba es a multkor egy baratomnak engedtek, hogy vegignezze az egeszet igy valszeg en is oda fogok menni.
Ha esetleg van valakinek negativ tapasztalata ossza meg velem pls!

Kosz!
"...Szal mindkettő egyedi és (számomra mindent egybevetve) ár-érték arányban a legjobb választás (van benne élet, és nemcsak a motorerőre értem, hanem a kinézetre)"

Ez-az a mondat amit én is, csak szajkózni tudnék

Valaki nemtudja véletlenül, hogy igazán minek a rövidítése lehet a Z , mert szerintem nemcsak úgy adtak neki egy betűt névnek, hanem valaminek a kezdőbetűje lehet?
De amit én tapasztaltam, az soha nem lesz olyan a "csupasz" Z-én, mert az enyémnek széles a fejidoma, amit a Tiédre lehet tenni (bármilyen magas legyen is) nem fog akkora szeletet átfogni, mint a fejidomos. Viszont szerintem a 2 gép (bár egy család) nemcsak a fejidomban különbözik (és persze az ülésben ,kapaszkodóban, műszerfalban, stb.) hanem jellegben is. Én a túrahajlamom miatt vettem a fejidomosat és az analóg műszer miatt, de a csupasz változat meg morcibb kinézetű, vagányabb ha nem túrázgatnék és nem lennék kényelmesebb típus akkor ezt választottam volna. Szal mindkettő egyedi és (számomra mindent egybevetve) ár-érték arányban a legjobb választás (van benne élet, és nemcsak a motorerőre értem, hanem a kinézetre).
Szia Jürgen,
én ugye kicsi (kisebb) vagyok és 150 környékéig ki tudom ülni a szelet. Az nem is zavar annyira inkább csak kíváncsi voltam, hogy mi a tapasztalat, mert néha tényleg nem ártana az enyémre sem.
Elmélkedtetek Borsokával a szélvédelmeről (ill. a hiányáról), hát az s-en nagyon klassz. Én 194 cm vagyok de 120-ig normál helyzetben ülve gyakorlatilag elkerül a szél . Ezt nem gondoltam volna, majd kíváncsi leszek nagy tempónál mennyire kell elbújni, de túrára amire én szánom (és néhány laza tempójú pályázásra) több, mint tökéletes. És most volt az eddigi legnagyobb meglepetésem vasárnap: felültem a "kispadra" a párom "helyére", és ekkora termettel sem kellett a térdem a nyakamba húzni, és az ülés hossza is elég volt, szóval hosszabb túra sem gond az utasnak. (még nekem is jó lenne, legalábbis az üléspróba alapján)