Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula TomiZ! Most meg össze kell kapnom magam, ha Veled akarok gurulni, mert Neked már csak 100 km hiányzik az első bűvös 800-hoz, nekem meg még 700... Addig meg szigorú max. 95 4000-nél
Na ez az hogy sajna még soha nem voltam ott,de szeretnék elmenni oda.Na majd idén
mert biztos nem jársz Kunmadárra!
Én még nem találkoztam ilyennel
Aprilia SL1000 Falco V60 bicilindro .nincs sok belölle errefelé. De pl Matusik Andi ilyennel tolja a dragversenyeken elég eredményesen!
FIGU komával sztem benevezunk látatlanba
Akinek a tukorlerugdulás megy már becsukott szemmel az fel van véve a teambe

Professional Hungaryan Z-Team

Miri!
Milyen lett a ´gép? remélem megmutattad a szomszédoknak a hangját!
RSV lenne?Hátulról nem ismerem annyira,de nagyon tetszik
köszike
aprilia zridert kérdezd a teljes névvel kapcsolatban mert én nem tudtam megjegyezni
a jobboldalira,bocs csak az egyik képet néztem meg
2őnek van a tükrén jobb v balra gondolsz
Ahoj ismét !

Szerintetek mikor fogjuk majd EZEKET lemosni? Az idén?

http://www.sportmotor.hu/motor...
3.3perctol lesz érdekes a vidi
aminek a tükrén van a sisak,az milyen moci?nagyon tetszik a hátulja!
jó vicc, vald be h nem birta a rotakapa a tempót
Hát hozzánkcsapódott a kis lengénöltözött suhanc.Miatta is nem nagyon toltam, nehogy megtaknyosodjon a hüvös- huzatos kis libakergetőjén, oszt majd egy vagyont költsön gyógyszerre!
Hali Zrider!
1 mocival voltatok 3-an , Janika vitt mindenkit .
Ennyierővel mehettetek vona buszkirándulásra is .

Privát projekt alakul , biztosításod volt ?
Gyakrabban kéne idelátogatni, fekete bárány .
Csá FIGU
jójó nagy fotós lenne abból a fasziból
remélem má legközelebb tudjuk tolni rendesen neki nem kell 130al pötyögni
Na és hogy érezte magát a kis Zetorod a rotakapák társaságában?
Helló Mkirály!
Mondasz valamit, mer mozog a szád , ahogy a bölcsesség tartja .
Lehet, h 1 veb kamerával lenne akkora sikerem mint Győzsikének .
Ez már korán kiderült /ovi, iskola, sereg/ mivel magas vagyok, a BALHÉ mindíg megtalát ,
és Nagyapám mindíg arra tanítot: "futni csak SZÜRETKO szabad fiam, ha gyün a szapora", akkó nem szégyen, mer a legerősebb is befosik ha nem megyen.
Jól kibasztam magammal, kikaptam az első kereket, gumó csere miatt .
Tegnap délután megnéztem hogy jön ki, persze nem vót akkora imbuszom, úgy kellet köszörülni.
Gondótam ma meló után lecserétetem /ingyé, mer ott vettem/ hát bakker csak 13-ig vót nyitva .
Jövőhét marad, de addig vissza nem teszem .
Csá FIGU
Ahoj Cimbikéim .

Atugrottunk Pozsonyba ismerosokhoz,gondoltam tiszteletem teszem innen is!

Hi FIGU koma! Kostolgatnak a tesztoszteron díllerek?
Egy igazi Z-és naná,h nem hagyja magát!
Legkozelebb toljon még bele a lábgépbe,hátha jobban tudja majd taposni amg gokartját

Ahogy átérunk a határon kurva fasza és széles utak,nulla forgalom!
Itt Pozsonyba viszont szarok az utak,a mai 16-17 fok ellenére 2 db motort láttam
Mindketto fotaliga voot! Harley V-rod, meg vmi ocsmány bmw
Szal nem vmi nagy motoros társadalom
Nagynehezen láttam Honyda meg Yamakka szalont,persze zárva,egyéb motorosbolt 1 deka se!

Szal ha esetleg terveznénk majd szlovákba is majd vmi fasza kis turhát,má voltam nemegyszer,megjegyzem kibaszott joo,akkor ha beállitanánk a fotérre ugy 1O-en,azt hinnék Daytona Bikeweek koltozott Bratislavába

Szégyen és gyalázat,de jovo 7en fogom csak megtenni elso km-eimet idén,pénteken dobtam fel az aranyláncot a masinára!

Gyujtést kéne szervezni buko kamerára FIGU báttyának,mert látni kéne mindenkinek alakitásait!
Respect!

Ingyen benyát és grátisz gumát mindenkinek!
Aha van nekik Dainese is! Majd meglesem élőben milyen.... Egyébként a Kushitani 1955-óta gyárt ruhákat ugyhogy azért tudhatnak már valamit!
Köszi az infókat!
Szasz TomiZ!
Kollégámnak van Kusimusifusi ruhája nem vagyok tőle elájulva , a fele gumírozott /ha hideg van ott mindíg fázik/ , esett benne a Budafoki úton a ruha egybe maradt, nem is lettnagy baja neki se
/kulccsont törés, a sisaktól/ a zipzár szakadt szét csak,
protektorok csuszkálnak még benne ez a srác panasza .
A Difit nem ismerem ezé nem kritizálom, viszont még egy lehetőség a DAINESE a Kawasaki hivatalos beszállítója /a Kawás cuccokat is gyártja/ na azt ajánlanám jó szívvel ,
elvileg márka kereskedőnek muszáj lenne tartani.
De van most a Kusimisi nek is nagyon fasza jakója /valamelyik ujságba láttam/ és 150net megér nacival.
FIGU
Köszi Figu. Valahogy így jártam ma én is. Néztek mint a moziban, hogy miért cruisolok ilyen finoman. Ellenben az egyik kereszteződésben egy VW Tuareges csóka lemondott az elsőbbségéről nekem. Lehet, hogy álcázott motoros volt? . Da nagyon faszás volt. Imádom ezt a gépet. Az egyik majdnem visszafordítós kanyarban az utolsó pillanatban vettem észre a kavicsot. Valami barom felszórt vagy 2 vödör finom szemű kavicsot. Pedig pont ott akartam egy komolyabbat dönteni. De még időben átértékeltem. baszott jó az első fék. Úgyhogy csak lájtosan fordultam be.
Helló Robis!
Most nyomd a kilómétereket, mer most nem néznek mazsolának .
Én úgy jártam bejáratásnál , /betartottam szigorúan/ 90-el kocogok, forgalom lassul
/de nem akartam előzni tudtam, h mindenki lehagy majd/ erre az elöttem közlekedő autó lehúzódik , intek neki köszike de nekem jó itt, erre lemegy a leállósávba , és integet h mennyek,
annyi hely volt b@szki a Columbia ürsikló is elfért vona, de én csak nem mentem gyorsabban.
Pirosná kiszól a csóka "de bevagy szarva öcsém" ,
hát mondok neki "anyád vot beszarva amikor elösször meglátott a korházba"
de már vége ennek
FIGU
Hello!

Lefoglalóztam egy fekete Z 750-t! Tesztmotor volt 700 km-rel. Azért erre esett a választásom mert erre sok kedvezményt tudtam kialkudni. Kaptam 150 ezer ruhavásárlási utalványt+ ingyen 1000-res szervízt! Szerintetek milyen ruhát válasszak: van Kushitani meg Difi? A Kushitani az drágább de az állítólag kurva jó! (nekem nadrág+kabát eggyütt 150) Valakinek valami tapasztalat?