Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyári lánc Enuma.
Van magyar képviselet, vegyél olyat. Tökéletes
Sziasztok!Télen láncot szeretnék cserélni,de ahány ember annyi tapasztalat..:( Ugye van a D.I.D lánc és van az RK.. a régi motoromon D.I.D volt nem is volt vele semmi probléma.Viszont az RK-t kb feléért belehet szerezni.Ismerősök azt mondják aki RK-t vett hogy nem sok mindent ér megnyúlik.Valóban silány minőség?Esetleg valaki használ RK-t?
Z1000 09-évj-tól doboztartó konzol és rajta egy kappa platni eladó 15e ft.A konzol a középső összekötönél hegesztve van.Posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
13.án, euroring valaki?
Ha valaki plexit szeretne, annak ajánlom.
2007 utánira jó.
http://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Kawasaki_Z750_plexi__Puig__52864057.htm
"Mindenki úgy használja a motorját ahogy tudja és akarja."
Látod mindenkinek így kellene fogalmaznia mint neked, nem lányokhoz és izmokhoz viszonyítani a plexi használókat.
Döntse el mindeni mi az igénye!
Azokat a plexiket nem degenerált emberek találták, fejlesztették ki a motorokra,
függetlenül attól, hogy fiú vagy lány, vagy milyen "kemény" is valaki.

Egyébként ne értsd félre nem a személyeddel, hozzászólásoddal volt problémám!
Jani...
Én a plexinek adtam egy pontot....
És nem puhitanám inkább keményíteném....

Lányos és nem lányos hasonlattal pedig Figu sporttárs gondolatát szerettem volna tovább vinni.
Mindenki ugy használja a motorját ahogy tudja és akarja.
Figu véleményével is részben egyet értek. Mert valamikor én is leveszem a plexit. De mint a pelda mutatja máskor meg használom és nem rossz.

Mindenkimek megvan a maga igénye!
Tommot esetleg. Ők foglalkoznak ülésekkel.

Ugye a tank felé keskenyedik az ülés és szerintem nem elég nagy az ülőfelület szóval nem egész seggel ülsz rajta vagy hogy fejezzem ki magam. Legalább is én ezt tapasztaltam hosszabb túráknál már.
Köszi szépen. Gondoltam amúgy, hogy valami évjárati dolog lehet de gondoltam azért rákérdezek.

Végül megvettem a Givi plexit mert jutányosabb áron jutottam hozzá. A felszerelés nem volt egy nagy valami és eddig egész jónak tűnik. Majd most hétvégén lesz egy nagyobb teszt egy 500km-s karika majd ott bizonyít vagy nem
Ha lányos napod van akkor ne menj vele!
Ha meg megy a pityuskodás, akkor legyél férfi!
Hagyjuk már ezt a "plexi a LÁNYOKNAK való+"izom kérdése szöveget"!!!!!!!!!!!
Nem hiszem el, hogy nem lehet leszakadni erről a "lányoskodásról", utána meg puhítanánk az ülésen?????
Nem igazán értem.
Egy kérdés. ..
Valakinek van megoldasa ülés kenyelmesítes ügyben.
Vezető üléssel kapcsolatban...
250-300km ok, de utána már keresgélem a helyemet.

Ez azért van mert puha?
Na akkor a puig mellé meg egy pont...
Ha lányos napod van felteszed, ha pityuskodás megy a parkolóban akkor meg két perc alatt lekapod.

Nem kell semmit megfurkálni.

Ja és kevesebb a bogár a ruhádon.
A fehér index búra gyári. Ez évjárattól függ.
Pl 2010 az fehér indexburákkal jött ki.

Bemész egy kawa kereskedésbe és rendelsz ebből az évjáratból.

Vagy keresd kawazsoltit és postáz neked!
Mindenképp!
Nekem ha "visszafogottabb" a tempó akkor sem nagyon megy 6,5liter alá. :D
Köszönöm a gyors segítséget! :D Akkor csak élvezni kell a menetszelet és fogni a kormányt.:)Fogyasztás pályán 130-140-es tempónál 2 személlyel kb 140 a kettőnk súlya...a 7 literes átlag az jó?
Pontosan így történt a dolog. Max egyenlőre beállítom a két hézagot és kész
Nha igen elforgatni a kormányt nem fogom tudni pedig próbáltam
Köszi a segítséget!
Valószínű amikor a plexi tartókonzolja lett felrakva, akkor az első két csavar lett először lehúzva teljesen és csak utána hátsók ameddig lehetett.
Különösebben nem probléma, mert elfordítani nem fogod tudni a kormányt így sem.
Akkor nálam valami disznóság van mert ha szemből nézem akkor összeér a két rész viszont ha tank felől nézem akkor meg hézag van ahogy a képen is látható.
Hali!
Normál esetben nem szabad összeérnie. Ha a motort szemből nézve és a tank felől nézve ugyan akkora a hézag, akkor fogja stabilan a kormányt. Ha sikerül összehúzni mindenhol teljesen, akkor vagy a kormányátmérő nem megfelelő, vagy "összeroppant" a kormány a befogóknál (esélyed sincs rá).
Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van ez a két elem ami befogja a kormányt és ott nekem van a két elem között egy kis hézag. Az lenne a kérdésem, hogy ez másnál is így van, vagy nálatok teljesen összeér? Lőttem róla képet nem tudom mennyire látható majd.
Hagyjuk már ezt a "plexi a LÁNYOKNAK való+"izom kérdése szöveget"!!!!!!!!!!!
plexi a kislányoknak való !!!

bevoltam zsongva, hogy kell nekem is vettem is egyet jól állt a gépen de megvettem azt elértem hogy a fejemet jobban cibálta a szél, szerintem ilyen 180 centi felett használata nehezebb mint plexi nélkül :)
Üdv a klubban!
Nem kell az neked, legyél kemény borsodi te is és használd plexi nélkül.
Sziasztok!Kawasaki Z 1000 tulajdonos lettem a napokban. :) 2004 es évjárat.Olyan kérdésem lenne,hogy honnan tudnék túrásabb plexit venni rá?
Nem erre gondoltam
és 160-200-nál én is kényelmesen vagyok
csak izom kérdése