Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyanott a masik motorommal , vagott slickkel nem forgott el. M pilot sportom nem volt még.
Ja, akkor nem szóltam, azt csak ki kell élvezni
Szándékosan csináld, akkor nem lep meg
Valószínű az aszfalt , szürke volt.
És csúszik? Akkor az aszfalt volt rossz, de szerintem nem normális ha elforgatja. Inkább jöjjön kerékre de ne forogjon :
Írtam privát üzenetet.
Mire? Ez 1 eves gumi kb 600kmt futott.
Cseréld le a gumit
Helló. 2010 Kawasaki z1000 hez keresek Sw-motech blaze táskát és konzolt. Ha van valakinek eladó kérlem a dobizoltan06@gmail.com ra írjon. Köszönöm.
Helló. 2010 Kawasaki z1000 hez keresek Sw-motech blaze táskát és konzolt. Ha van valakinek a dobizoltan06@gmail.com ra írjon. Köszönöm.
Sziasztok. Motorvásárlás előtt állok, nagyon gondolkodom a kawasaki z 1000 (2005), a baj csak annyi, hogy még nem ültem rajta. Esetleg akinek már van ilyen gépe milyen tapasztalatai vannak rólla, értem ezalatt a fogyasztást, kényelmet, megbízhatóságot, stb. Válaszotokat előre köszönöm. Széles utat mindenkinek.
:) S verzió, fejidomos és kék.
Z 750 S- nek- vagy Z 750esnek?
Üdv a csapatban! Jó gépet vettél- a rezgés relatíve én fostam nagyon anno tőle mire is kiderült nem rezeg jobban mint az előző sor kettő Er- 5, nem mellesleg utána kiderült hogy a fő fikázó, hondás huhukis brigádnak is van ilyen tartománya, szal no para..
Sziasztok!Csatlakoznék hozzátok, ha lehet ;) Boldog tulajdonosa lettem egy z750 s-nek(2005). A teszteknek megfelelően tényleg rezonál 5500 tól :( remélem egy ido utan nem figyelek rá, mert ezt leszámítva szuper gép. Magyarországi, 2.tulajtol, 17000km. Ami meglepett, hogy 2-ben eltekerte a hátsó gumit. Michelin pilot sport. Van rajta egy zselés, egyedi ülés, ami tökéletes.
Milyen számú láncot vettél?
Nekem 2,5 év távlatából a fogyasztás 5- 6.3 liter között mozog átlag. 6,3 volt a max eddig, remélem így is marad. Z 750 S 2006
Épp bejáratós még.. Faszebúkon a Z 750 S csoportban sokan raknak fel 99 ezer és feletti óra állásokat..
Akkor azt hiszem kicsit más tartományban használjuk mert én addig még nem csavartam ki
én 10 éve ezen a motoron ülök. eléggé megszoktam a szelet. szerintem 150ig nem zavaró. 220 felett már nagyon durva... :)
Mik a tapasztalatok vele? Mekkora tempónál lesz zavaró vele a menetszél?
ez mra plexi???
Sziasztok
Gyakran felmerülő táma a forumon, hogy kinek mennyit fogyaszt a motorja.
Mindíg csodálkozom a 7 literes adatokon.
Utóbbi pár tankolásnál a 100-as üzemanyagot tankoltam és két fővel csomagokkal elég haladós tempóval 12,5 liter benzinből elmentem 245 km-t. És volt már ennél picit jobb is. Városban a 95 prémiummal átlag 210 km. Nagyon nehéz lehet annak a keze aki kihozza a 7 literes fogyasztást. Vagy más a motorok beállítása. Most kicsi z ről beszélek a teljesség kedvéért.
10 éves a zetorom :) 61e km
Enuma :) Én is azt ajánlom. Sajátomon is az van épp :) 21 ezer van benne...most kezd nyúlni, eddig nem kellett állítani. Sajnos futottam vele nemrég 2x 1200+ km-es kört fújás nélkül...az sztem megadta neki a kegyelemdöfést :D
Nekem még a nagy z kicsi plexije beleférne a képbe ,így is már használható lenne és nem rontaná el az összképet .Fejidomon már emeltem szerencsére nem vagyok magas , most voltam egy hosszabb túrán 2500km igazándiból a pályán látom értelmét , vagy ha sietni kell .Az ülés tényleg nem napokra lett kitalálva :)