Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem jó móka pályára menni, mert sokat lehet tanulni, de az se mindegy, hogy milyen társasággal. Utcai motorral ötmillió pályamotoros társaságában annyira nem jó. Eccer voltam az Eringen úgy, hogy 4-en voltunk. A tumultus nekem sem az esetem. Kakucson gyakran vannak profi szupermotósok, és nem igazán izgatják őket a többiek. Na ezek is tudnak meglepetéseket okozni... De ha nagyon vegyes a társaság, általában meg lehet egyezni, hogy felváltva menjen 2 csapat, és akkor nem zavarják egymást.
Szóval aki tud menni, menjen! Én most nem tudok.
Ez is erdekes meglatas. En amikor felmegyek a palyara tisztaban vagyok vele, hogy (akar felelotlen ember, akar hibazo nagymeno, akar teljesen toketlen lendkerekes) kiutik alolam a motor. Senkivel nem fizettetnem ki, benyelnem. Palyara menni nem kotelezo. Visszafele is igaz: senkinek a karat sem fizetnem ki.
Hát ha kiütik alólam felelőtlenségből, akkor valszeg kifizettetem! Ugyanis magamból indulok ki(ha kárt okoztam, kijavítom)... Tehát ez fordítva is igaz! De mivel féltem a 3 milkás motort, így figyelek a körülöttem levőkre, így kisebb az esély. Ha pályagéppel zúzza az ember, akkor meg egye fene, arra van...! Kecskeméten, gokartpályán pont egy 38éves csávó esett ki mellőlem(gyerekkora óta nyomja). Ha ott nem veszem vissza a gázt, akkor lehet kettészelem... Pedig akkor voltam először azon a pályán. Minél "tapasztaltabb" vagy, annál jobban húzod neki, annál többet akarsz...
pedrózsi az nudli, ma véletlen összejött neki ...
Pedrosa biztos nagyon sokat esett mar es nagyon sokat fog is.
Palyan benne van a ziccer, plane ha huzzuk a szarvat, parpedig huzzuk. De ettol meg van parhuzam a felelotlenseg es az eletkor kozott. Mert ahogy Te irtad, agy kell hozza. De az agynak ido kell. Legalabbis az en agyamnak kellett. Lehet, hogy Pedrosa agyan viszont mar nem segit az ido, mert o regen sem volt bevallalos, ma sem az. Megis elesik neha.
Drbig!
Egy költői kérdés nem kell válaszolni
Merre húznád a szád ha a 3 milkás motort valaki kiütné alólad csak mert leakart nyomni 1 R-1-et,
1 600-assal, és villogni akart a haverjainak ?
FIGU
Hi Drbig!
Előre írtam nem a korával volt a problémám , és erről már én is írtam h az agyon múlik minden,
és igen én is láttam sok mindent de olyat még nem, hogy valaki tapasztalattal születik .
Tehát ha tetszik neked ha nem a tapasztalat már csak olyan dolog ami az évekkel, km-ekkel jön.
De ezen igazán nem akarok veszekedni, visszaszívom OK, de csak a kort azt nem h barom volt.
FIGU
Nézelődni meg hasatvakargatni nem a pályára kell menni! Aki oda felmegy, annak benne van, hogy esik... Stoner, Rossi, Pedrosa meg a többi mennyit esett már? Meg mennyit esnek ma is? Akkor ők is kis zöldfülűek? Aki nagypapi tempoban közlekedik annak valószínűleg nem a pályán a helye....!
Szerintem a kockazat vallalo keszseg es veszelyhelyzet megitelo kepesseg igenis kor es tapasztalat fuggo. A korido nem feltetlen, ha mar az elegendo gyakorlason tul vagyiunk (par honap/ev). Attol, hogy 16 eves vallaki 2 percet repeszt a Hringen, attol a kovetkezo korben meg elb...szhatja a lepest, amikor 1:50 ohajt menni. : ]
Én már láttam 16 éves srácot 2.05öt menni Hringen, meg láttam 30++ csávót esni... Ez nem a kortól függ! Hiába motorozol 1615151616851 éve, ha nincs hozzá érzéked(vagy agyad....)! Úgyhogy szerintem ezt a XY éves kölyök dumát el lehet felejteni...
Figu!
Egyedül járok, (remélem már nem sokáig), mert egy éve kerültem Székesfehérvárra és nem ismerek senkit. Jah és az enyém 2007-es .

Mindegy, hogy hol, de valahol tényleg összejöhetnénk. Én sem akarok pályázni, féltem magamat és a motort. Sok a felelőtlen őrült . Két tank benzin ára van közte . Viszont sokat lehet tanulni...
Azért ez a Kakucson mennék egy pár kört.
Én is írtam a H-ringes tapasztalataimról valahol a 238-as oldal környékén.
Egy cimborámnak van a egy leütött YZF 750R-je, pályaidommal, pályagumival, minden sallang nélkül, kipufogó a lábtartó után 45 fokban levágva. Került kb. 400.000 Ft-ba. Na azt lehet ütni az E-ringen. Egy párszor le lett már amortizálva, de erre van.
Hali mindenkinek!
Soma ma nem 1 GSR-600 as haverral voltatok a Velencei tónál?
A cimbimmel mi is voltunk ma ott 16-óra körül, és láttam 1 fekete kis Z-t, régit .

Kedves fiuk, lányok nem nagyon szeretem a pályázást azért ez ne tartson vissza senkit.
Sajnos bármokor voltam pályán mindíg rengeteg "zakó" volt, tul termelődik az adrenalin és mindenki bátrabb, beválalósabb lesz.
Az utolsó alkalommal amikor a H-ringen voltam /vagy 4 éve/ 5 méteren múlott, h egy 18-20 éves kis hülye gyerek kiüsse alólam a motort
/nem az életkorával van bajom, csak jelzem a roppant tapasztalatát/
engem ugyan nem talált el de 3 másik motorost igen, a haveromat is
az ifjú természetesen a motort kölcsönre vette 1 forintja sem volt, és a biztosító sem fizetett.
Ezért én nem akarom elrontani az örömötöket, nekem mind 1 hova ha tudok megyek.
FIGU
reméljük a fórumról minél többen tiszteletüket teszik
Ja csak minnél többen.
Akkor menjünk az E-ringre. nekem jó lesz.
ha bejössz azért nem kell fizetni csak ha a pályára fel akarsz menni
nem kell azokat megkérdezni jössz fotózol és kamerázol mindneki ezt teszi
dr.Big, Az E-ringtől a Kakucsring-ig, a hátsó úton, (Hernád, Újhartyán, Kakucs) nyugodtan lehet jönni. Arrafelé nem nagyon van rendőr.
Más, én sem fogok körözni (szoknom kell még a motort, és még ráadásul bejáratós is), de nem tudom, hogy ettől még nem kell e fizetni. Mint írtam, az árak között baromi nagy a különbség. Háromszoros. Én fényképezni szeretnék és videót készíteni rólatok. De megkérdezem az Euro-ringesektől, hogy a fotósnak kell e fizetni.
Én valszeg nem fogok pályázni (valjuk be, most nincs rávaló ) de mivel 12.-én úgy is kawa teszt nap kakucs-on, a változatosság kedvéért
E-ring Kakucs
4 : 2
Bar en valszeg nem tudok menni, de:
E : K
(3 : 2)
E-riing : kakucs
2 : 2
1 : 2

Jogsi nélkül nem vállalom be kakucsig...
Üdv Embörök !

Én sem voltam még Kakucson, szal én is inkább oda mennék !

Euro / Kakucs 0 : 2
Én Kakucsra szavazok, nem voltam még és korán van még (április) megégetni a gumit.

Akkor KAKUCS vs. EURORING 1:0
Nyomjatok rá és majd meglátjuk.
Hy!
Eladó fekete színű sport lábtartó Z750hez 04-06-os évjárat!
Nem jó az új típusokhoz!

Új ár: 429EUR (110e Ft)
Eladási ár: 70e
Nem volt használva egy percet sem! Igényes munka és feltűnő a motoron!