Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elso gen. tizeshez nincsen valakinek esetleg bontott, de hibatlan valtoja?
Szia,
egyik barátomnak van eladó.
Józsit keresd , 06-70-340-1316
üdv! mind a két nyékládi 10-es javíott volt. a tied de még a másik 10-es tankja is CO-val volt hegesztve. ezt az mondta aki még látta föstés előtt. a másikat szarvasra vitték, arról le volt törve a segédváz tartófüle, amikor látták még nem volt lemunkálva és festve a váz. olyan mondta aki elment pénzzel a zsebében és meg akarta venni az 599 000-est de inkább ott hagyta.
Üdv! Keresnék 2007-es tizesre pályaidomot! valaki tudna segíteni megköszönném! ja meg hogy milyen árfekvésben van 1 ilyen kabát a gépre? THX
Figyi má Srácok! Ez nem egy Kawasaki ZX-10 fórum? Én azt hittem! Megosztjuk egymás közt az észrevételeinket, tapasztalatainkat, stb. Lehetőleg segítve a rászorulókat információkkal, s nem lenézve a rászedetteket. Mert így mi értelme a nagy szavaknak? -Mindegy honnan jöttél, ha motoros vagy a testvérem vagy-oknak. Tudjátok ennyi szarral az életünkben sokkal jobban esik, ha bátorító, segítő szavakat kapunk és nem kioktatást, hülyegyerekezést. Főleg nem, ha valaki nem is tartozik ebbe a körbe. Legalább kezdődjön a motorja neve K-val, az sem baj, ha a folytatása -awasaki ZX10. Mert ugyebár olyan motor nincs is, hogy Ka-suzu-ki! Haver, ki pórul jártál a kecskeméti paraszttal. Kívánom, hogy leld örömöd a később megvásárolt vasban. Csinosítsd, tedd rendbe és, ha a képlet komplett-egész lett, akkor majd mutasd (be) meg! Nem könnyű a vágyott motorra szert tenni. Mert, ha mindenkinek lenne, legalább egy egységgel több pénze, akkor már közelebb kerülhetne az álmaihoz, de sajnos mindíg egy egységgel kevesebb a lovetta. :(
Ilyenek ellen nincs ellenszer és még mennyi ilyen van.
Meg kell kétszer is gondolni, mit lép az ember.
Ez Magyarország.
Én is gondolkodtam rajta.
De fel nem hívtam, mert képről telósérültnek tűnt. Pedig arra is jártam.
Gondolom donornak tartod.
Ha 300 még plussz a papírozás és 850 hoztad el úgy azt mondom h nem volt rossz, főleg azokhoz az árakhoz képest amiket mostanság láthatunk egy 04-05 zx10ért. Annyi h sok extra nincs azon a motoron , de ez már megint egy más kérdés. De am meg használd egészséggel azt kívánom!
Veszprém környékén hirdetett törött tizest 599-ért megnézte valaki?

Képről az is egy merő ták volt.
Azt a motort én se néztem volna meg az tuti, pedig már hírdette vagy kb 3 hónapja... Amit meg vettél azt is néztem még márciusban de azt se hoztam el. (ha mályiból vetted) Ahogy néztem annak is a váz jobb oldalán volt horpadás, teleszkóp tetején jó nagy beverődés stb stb. Mondjuk motorjának nem volt rossz hangja, csak engem elriasztott az h vámtól kezdve minden lófaszt kellett volna fizetni, meg még akkor 1,2-re volt feltéve...
Csak a pityergés.
Mondanak neked valamit a telefonba és azt készpénznek veszed?
Jóember, nem vagy te túl fiatal és naív?
Semmi közöm egyébként a hirdetésben szereplő lomhoz, mint mondtam elitélem a kókler neppereket, akik lósz.rt árulnak.
Csak az az ember végtelenül naív, aki azt hiszi, minden úgyvan amit telefonban megígérnek, vagy kiírnak a neten. Persze Ez az ország csak olyan emberekből áll, akik meg akarják fogni az évszázad üzletét, kifogni az aranyhalat a használtautón, reális gondolkodást mellőzve :D Nincs ingyen a melegvíz. A fejekben kell először rendet tenni, és nem elhinni minden mondvacsinált nepper-bidámbidám szavait, arra elsőre ugrani.
Ezt vedd tanulópénznek. De még annak sem mondanám, járulékos költség.
Nem most fizetted meg utoljára, nekem elhiheted.
Mókás gyerek vagy te "töki"
Még mindig tartom, hogy a kecskeméti ember nagyobb lúzer mint te.
Két hónapja nézem ezt az évjáratot, mert miért ne, elférne egy harmadik motor is... érdekes módon az elmúlt időszakban minden héten megfordultam kecskeméten, csak épp a fejemben nem fordult megy egy percig sem, hogy a képen ábrázolt "motorra" öt percet vesztegessek az amúgy sem sok időmből. Mondtam, szar ügy, nem te vagy az első, aki így járt, csak a pityergést nem értem. Ha ezt nem tudod belekalkulálni, keress a környéken, vagy vegyél újat. Én most ott tartok, hogy külföldről lesz, ha lesz, az meg ugye alsóhangon 10x20e, mégsem pityergek.
Ilyen ez a popszakma.
De ez a fizesd ki az utiköltségemet ... bro' you made my day
Pénteken viszem,már beszéltem velük.
Sziasztok!
Légyszíves segítsetek!2004-05 ZX-10R-ről lenne szó.Elől a blokkra jobb oldalon rámegy egy érzékelő,ennek a vezetékét szeretném megtudni,hogy merre kell elvezetni.Kérdezem azért mert szervízben volt a motor és alul a porvédő alatt vezették el és hozzáért a ventillátorhoz és eldőrzsölte.Véleményem szerint,ha a porvédő alatt megy akkor lehet,hogy van ott egy tartó,de ami valószínübb,hogy rögtön felmegy a porvédő fölé és ott van elvezetve.Akinek ez a típus van légyszíves nézzen rá,jobb oldalidomnál lehet benézni.KÖSZÖNÖM!
mikor tobb idod van vele foglalkozni,elojonnek dolgok.de a tobiben maximalisan igazad van.minden hasznalt motornak meg van a maga tortenete,legyen olyan amijenre te szeretned.sok sikert varjuk a kepeket.(a 12_atiras 118000e kerult ebbol jovedelem szerzesi iietek 67000e)
Jó nagy balek volt a gyerek, ha fizetett neked 10e Ft.
Ilyen velem is volt már, bivalybasznádról akart jönni a paraszt, mindjárt alkudva telefonon egy erős 25 %-ot, meg mi van ha nem tetszik meg osztozunk a költségen? Mondtam neki ne hívjon többet.
Az átveréssel nem értek egyet, de ez egy ilyen műfaj, nem kell sirdogálni -- vegyél újat.
Egy kis Lap Record a Man szigetekről nektek ;)
http://m.youtube.com/watch?fea...
Igazad van, tuti ezzel is volt burulva, mert az idomok cserélve lettek+ 1-2 apróságból látszik, mint a lámpafülek hegesztése, dekni csavar kopása, villán apró sérülés, de melyik 10 éves 1000ccm sportmotorral nem estek még?! A srácnak motorszervíze van, benn áll vagy 30 motor, zx10 is, lehet hogy össze lett kukázva de akkor igényesen. Nem volt agyontakarítva miután összerakták, kicsit foglalkozni kell vele és szép lesz az. Majd teszek fel képeket, ha úgy néz ki ahogy megálmodtam.
Véleményem szerint sokkal jobban jár kavasake kollégánk ha utólag nem kutakodik a motorjáról, neki tetszik és kész!
Nagyon gonosz lett!
szia csak elmondom ha erdekel.en is lattam a motort de ha tobbet akarsz tudni keresd kawasekit (zx.9)en inkabb nem mondok rola semmit inkabb az eladorol.en a busat akartam megvenni volt hirdetett ara mire odaertunk 100e dragabb lett. alkudozas vegen mar 200al.biztos lattad a tobbi 10est is,szerintem sokminden vandorolt innen oda es vissza.de remelem jol jartal vele,azert ird meg ha nem lessz titok.(elnezest az irassert angol a gep)
Meg van itt mindig mindennek a vevője, csak ki kell várni, főleg ha nem kenyérre kell az eladónak a lovetta! Az biztos hogy könnyebb eladni manapság egy 1-1.2 gurigás zx 10-est, még ha egy millió km-es leütött szar is, mint egy 1.6-os makulátlant! De mindig van olyan aki inkább az 1.6-ost választja, csak hát nálunk ilyen vevőből kevés van, mert itt nálunk inkább az ár dominál!
1.7 irreális, de tudod mindennek annyi az ára amennyit adnak érte.
Nos ezekért egyikért sem adtak annyit amennyire felvan rakva, mert akkor már nem kéne hirdetni. Itt 1 hülye felbassza 1.7-re aztán ezt látva a többi is bepróbálkozik. Az enyémet is 1.2-ért hirdette jódarabig, aztán pont aznap írta le 9 kilóra amikor arra jártam. Az lehet, hogy a haverod nem esett hasra tőle, de tudni kéne mit kell figyelni egy motorvételnél. Amilyen gépeket én láttam, volt viszonyítási alapom, azokhoz képest patika állapotú. A sárga sallangok vissza lesznek festve feketére aztán mindjárt gyári hatása lesz. Ami nekem lényeg, hogy a blokktartó és dekni csavarokhoz ne legyen nyúlva. Igen, 1 lepedő alatt hoztam el egy hibátlan 10-est, a másik kettő amit láttam 880-ért full levolt lakva, jóformán roncstelepszökevények voltak. Ahogy mondod azt hittem... és úgy is lett. Szerencse kell hozzá, ami eddig mindig velem volt, reméljük ezután is. Ennyi...
Van ehy zöld is! Az 2 millióról indult....
Most 1790000