Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor most van vagy nincs?
Dunlop SportMax GP Racer, D211 vagy D212. 190/55, 200/55. Ezzel kenheted Haver, míg a füled nem ér földig:)) és jól tartja a hőt is, főleg a széle. De ez sem ment meg, ha úgy adódik! Főleg a mi masinánkkal, ami úgy forgatja maga alatt a szupersztár Pirellit, mint anyám a nudlit, a morzsába!
Tudok 3db 200-as d212-t akit érdekel. Csak pályán mentek.
Szia. Nekem is ilyen mocim van, érdekelne hogy melyik az a gumi márka amit nagysebességnél a lábtartoig lehet donteni bisztonságossan? :)
Sziasztok. Kawasaki ZX10R 09 szeretném erösebre tuningoltatni. Hová kellene vinnem aki ezt profin meg tudja oldani? Köszönöm a válaszokat. :)
Köszi, de úgy néz ki marad a 2005-ös idom rajta. Lebeszéltek többen is a cseréről. Azért köszi.
Új küldtem mailt!
Hali!
Ha valakit érdekel egy nem zsákbamacska 10...
Zx-10R
Új vagy használt és mibe fájna?
pl nálam
Javítanám 08-10-es évjárathoz.
Sziasztok, pályaidomot keresnék 07-09-es 10-eshez.
Hátsó sárvédő és üléspúp 09-évj-hoz 10e ft/db.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Csak nincs nála Dunlop már vagy fél éve...
Pedig korrekt az ember!
Eladó !

Ár: neked mennyit ér?
Sziasztok,

Szeretnék megszabadulni egy gyári kawasaki kipufogótól. Azért került hozzám mert azt hittük jó lesz a Hondámra (nem tudtuk akkor még, hogy kawa) 95 mm lyukközép táv.
Ezekre jó!
KÖSZÖNÖM az infót NORBRADAR-nak!
Teljesen használható állapotban, 1-2 kisebb karcon kívül nincs hibája. Áron alul 18-ról indítok. rr88@hotmail.hu vagy harminc728753kettő
hondacbr1000rr@freemail.hu

Köszi szépen
Szia!

Kérnék egy mail cimet és küldöm
Hali Kawazsolti!

Érdelődnék hogy 2002-es kawa ER5-höz kellene nekem teleszkóp szimering, porvédő és 10w olaj hozzá? És ha lehet csak gyári érdekelne. Ha meg tudod mondani írj nekem egy árat. És még az érdekelne teleszkópba száranként mennyi olaj megy mert több helyen néztem és mindenhol mást írnak.

Választ köszönöm

Üdv Gyuri
Szia,
én ezt tudom ajánlani. én már jó ideje csak tőle veszek:
motorgumizala.hu
Srácok!
Jó állapotú 200-as D211 vagy D212-es gumit keresek ZX-10-re. Köszi
Szia!

Per pill tárgytalan az ügy,de köszi hogy szóltál!
a bontósok már nem bontják szét a blokkokat a váltóért. 110-ért sem bontják szét próbáld újra köszörültetni a fogaskerekeket.
itt cseréltek egy 10-esbe váltót, rákérdezek mi maradt belőle. többeket halottam hogy 2 váltóból lett 1.
Szia!

Nem jött mail töled!
Sziasztok!

Radiál felső pumpát keresek, zxr 750-re szeretném felrakni!
Valakinek esetleg?

Köszi előre is!
Sziasztok!