Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dórika azóta is szid, mert fáj a keze! ....mind 1 ennek, hogy 1 vagy 2 személy!
A lóerő és nyomaték pénzbe kerül
Örülök, hogy tetszik a gép!
áhh de jóóó volt! szépen tol a vas , de olyankor sűrűn kell tankolni!
Kíváncsian várom majd a beszámolót!
holnap próbakör! .. asszem a naplementével érkezem majd haza!
Legyen sok szép élményed vele! Tényleg szuper gépet vettél, elhiheted! Dórit pedig üdvözlöm!
....pár hónap története! Igaz Bird!
Köszi,azt tudok én is, de nem olcsó, meg a többinek semmi baja, megpróbálok előbb felhajtani, hátha van vkinek...
köszi
Szia!
Újban tudok segiteni kpl szettben
Adatlapomon elérsz!
Sziasztok !

Esetleg lenne vkinek egy gyűrűgarnitúrája , vagy csak 1db vékony olajlehúzó? 0.3-as ...
Sziasztok. A hátsó lengövillában valami tűszeg vagy mi van. Mert a zx12r nem perselyes. Hogy olyan szeget csak kawatol lehet rendelni?
Ok. Itt ma reggel is esett
Ismersz
rá vagy kattanva rendesen!
Bird,
reggel csörgess meg és egyeztetünk, én 7 után már bent vagyok...
erre még nem válaszoltam mikor csapattuk, és picit hosszabban tettük volna ( van pár kanyargós szakasz amit ismerek), bár a városban is tudnék olyat mutatni, ahol kezd nyúlóssá válni még így is bár aláírom az elmeroggyant olyankor
Ilyesmire gondoltam a zx12r-re
Amerikai Bódis? Na ilyenről még nem hallottam!
Kerekezni nem szoktam, így ebben a témában nem tudok segíteni. De Szegeden csak van egy jó SF-es, aki ebben tud neked segíteni.
Alkatrész ügyben meg kérj árajánlatot és ráérsz gondolkodni, meg pénzt gyűjteni.
kawazsolti (Steelhorse Motor)
AGO (AGO Motors) - Nála Bódist is tudsz egyeztetni.

Mindkét emberkét évek óta ismerem, nyugodtan dobd meg őket a kérdéseiddel!
Na halihó! Én sajnos téliesites előtt állok,csak rendeltem pár cuccot a mocihoz es azért még bekell ugranom szegedre!én bevizsgáltatom a váltóm meg kuplungom mert egész nyáron tiltattam a kis fenevadam! na akkor kérdésem lenne hogy a bódis dob gyártóval valaki jóban van ? Mert haverom azt mondta az magyar cég de amerikai bodis is van nem? Másik kérdés valamit regeltek hogy ha sűrűn 1kerekezni akarok vele akkor nem kap rendes kenest a motor és kinyirom ,de valamit átlehet alakítani rajta mint a streetfighter mocikon,csak ugye nem tudom mi is lenne az mert nem figyeltem mikor magyaráztak. Kuplung szerkezetet honnan lehet rendelni? Mármint ha kiakarok a motorban fogaskerekekt meg minden kopo alkatrészt cserélni! Agyaltam hogy a steelhorseal felvexzem a kapcsolatot de gondolom arany áron van minden!
Akkor hajrá! És kitartás
Jó hír- rossz hír?
Sajnos nem megyek. Idén viszont megelőzök mindenkit, a motor téli altatásával mert már az enyém szunyál
(idomok már leszedve)

megy a gyűjtés a tavaszi nagy átalakításra, tavaszra újjászületik a főnix bestia elkezdtem összeírni a bajait, +alkatrész utánpótlást honnan mit kellene, de 2 koffer pénz kell majd, és sajna a lista hosszú.... havi 60k+benyópénzzel meg nehéz rá eltenni (komolyabb összeget) úgyhogy tavaszig tente
Isti + többiek! Ti nem jöttök a kawa túrára szombaton?
Megdumáltuk!
oksa, akkor pénteken még csörgetlek és egyeztetünk
Nekem okés!