Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Először is jobbulást Szőllő-nek!
Másodszor segítséget szeretnék kérni Tőletek,hogy tapasztaltatok-e ilyen problémát a 12-esnél. 2000 évjáratú a járgányom.
Tünetek: Hol indul,hol nem.Azaz indításnál valamikor 1-esben van,valamikor üresben indítom (1-esben kuplung behúz egyértelműen).Szóval,mindenet ellenőriz a műszer,injektor,stb semmi extra hang.Indítom,de semmi.Kikapcs újra semmi.Hibajel nincs.Aztán indít,pöccre indul.Leállítom,újra próbálom nincs gond,bazz akárhogyan,pl alig nyomom be az indító gombot,pöccre indul.Motoroztam vele 2 órát semmi gond.Aztán egy másik nap,indít,pöccre indul,megyek vele,kifordulnék a kereszteződésben 1-esben,bamm leáll (mintha letíltana).Megállok a pirosban szépen jár,üresben van.Bamm leáll.Úgy áll le,mintha a piros gombbal állítanám le.Nem megy el semmi a műszerfalról.Egyből nem is tudom indítani újra.Akkor csinált olyat,hogy 2-esben picit kigyorsítottam és amikor visszaengedtem a gázt,h motorfékezzen már éreztem,hogy megint nem jár a motor,és amint behúztam a kuplungot megint kikapcsolt állapotban voltam.

Tapasztaltatok már ilyen őrültséget? Azt hallottam,hogy a támasztó is csinálhat ilyet.Most lehúztam a csatlakozóját és rövidre zárom,hogy úgy érzékelje,hogy fel van csukva.Még nem volt időm így kipróbálni,hogy fenn áll-e a gond.FI jelzést nem mutat.
Hozzáértők ötleteit várnám nagyon.

Köszönöm előre is!
Sziasztok érdeklődni szeretnék most tervezem zx-12r vásárlását. Kinézett motor szezonra felkészitve eladó szerint. 2000-eséévjáratú. Mire érdemes odafigyelni vásárláskor? Ha tudtok segitsetek ebbe. Nem kezdő vagyok csak más tipusu motorom volt eddig. Es ennek a tipusnak nem tudom a hibáit. :) persze ha vannak..:) előre is köszönöm
Sztem 2008, de ahogy néztem a mostani drágább hirdetések is olyan régóta fent vannak. Peding (képről) azok is patentek
Mióta áll ez ott? 2013-ben rákérdeztem, akkor már ott porosodott.
Elmegy az 2-vel is
Szép-szép! De inkább négyüteműben kellene!
urbangabor@gmail.com
És igen! Hirdetés javítva
Aztán csak óvatosan!
Nekem volt még tavaly, de eladtam.... így 1-gyel kevesebb volt a felvonuláson. Nem közkedvelt motor, pedig nem tudok rosszat mondani róla...
nem ritka az annyira
csak nem SUSUKI
angliaban rengeteg van es szeretik na meg meg is kerik az arat
Szia!
Én is szeretném tudni pontosan, hogy van/mi van Szöllővel!
vitya636@hotmail.com
Előre is köszönöm!
Szia !

Engem érdekelne,hogy mi van vele.Sajnos hasonló történt az egyik barátommal is 2005-ben,ott vpltam akkor vele.

Köszi.
csabamedence@gmail.com
Csitu
szia!

Én tudok mindent!Felesége folyamatosan mondja hogy mi van vele.emailban írok annak aki szeretné tudni.Itt nem írnám le!
Itthon valóban elég ritka (2012 Alsóörs 2db, abból az egyik az enyém volt ). Tolna megyében is van max 3db. Van még Kakasdon egy gyári állapotú fekete 12,de Hilczék nem jól rakták fel a hirdetést, így nem jelenik meg a 12-esek között, csak a ZX keresés alatt... így ott porosodik nekik már vagy 7 éve. Viszont külföldön, pl. Németországban elég sok van.
Ma délután Szegeden az évadnyitó rendezvényen 1441 moci gyűlt össze és ebből csak 4 db 12-es volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire ritka a mocink.
...lassan a kulcsot is kéri!
Jobbulást a "Mesternek". És a taxisnak is.....
Gyógyulást Szöllőnek!
Szollo
Jobbulast Szololo baratomnak!
srácok.......ha valaki tud valami pontosat Szőlőről,kérem irjon.......jobbulást neki
Jobbulást!
Szöllő jobbulást kívánnak a Busások!